Jump to content

Jasne istoty


Scanlon

Recommended Posts

Czy ktoś może ma pomysł, co to było? Napisał do mnie znajomy, a ja (niestety) sama nie mam zielonego pojęcia, z czym miał do czynienia.

 

"Interesujesz się takimi rzeczami, więc powiesz mi może o co chodzi, może będziesz miała jakieś hipotezy U nas na podwórku za garażami (są dwa) - między garażami i płotem - mój brat ma taką drewutnię, z dachem, zamykaną drzwiami. Zazwyczaj przyjeżdżam z pracy po 22, jest już ciemno. Staję przed drewutnią (skuter ma jeszcze odpalony silnik i włączone światła, gaszę je dopiero, jak jestem w środku), otwieram drzwi i wjeżdżam skuterem. I dzisiaj zdarzyło mi się coś takiego:

Podjeżdżam skuterem, otwieram drzwi (siedząc na skuterze, nie chciało mi się schodzić), przy otwieraniu zapatrzyłem się gdzieś na bok, a jak spojrzałem do środka to ujrzałem coś dziwnego. To była może sekunda, ale odczucie było takie silne, że potem przez kilka minut czułem, jak mi bije serce. W środku coś było, mógłbym powiedzieć, że duchy, ale to nie miało postaci, było po prostu jasne. Tego tam było więcej, nie wiem ile. Co dziwne - ja się tego nie przestraszyłem, biło od nich jakieś ciepło chyba (a ja się boję duchów i tego typu rzeczy!). Jedno "to coś jasne" było przy drzwiach, wyglądało to tak, jak by zapraszało mnie do środka. Nie wiem, czy to mój mózg to sobie uroił, czy serio widziałem coś takiego przez około sekundę... Potem po prostu zniknęło, co dla mnie też było jakoś tak dziwnie naturalne."

 

I przed chwilą:

"Jeszcze dodam, ze ta istota, ktora stala przy drzwiach, jak by mnie zapraszala, byla najjasniejsza, praktycznie nieprzeswitujaca, biala. Inne byly mniej lub bardziej przeswitujace. I zadna nie miała jakiegoś określonego kształtu."

Edited by Scanlon
nowe informacje
Link to comment
Share on other sites

Może tak, a może nie. Jak mówiłam, nie przytrafiło się to mi. Ja na ten temat wypowiedziałam się tylko tyle, że może to nic nie było, a jeśli coś, to raczej nic złego. : )

 

Znajomy chciałby wiedzieć, co to mogło być, jeśli nie było to odbicie światła.

 

Teraz dodał:

"Widziałem to w miejscu, w którym nic nie stało, a te inne "cosie" przed kupą drzewa. Wątpię, by się światło odbijało od drewna xD ale też to wziąłem pod uwagę."

Edited by Scanlon
nowe inf.
Link to comment
Share on other sites

Znajomy chciałby wiedzieć, co to mogło być, jeśli nie było to odbicie światła.

Gdyby ciocia miała wąsy - to jest gdybanie na tej zasadzie.

To mogło być wszystko.

Byty ziemskie, opiekunowie domu / ziemi, Aniołowie, Opiekun danej osoby, dusze zmarłych. Ba - nawet wilk w owczej skórze...

Link to comment
Share on other sites

Wszystko jest też kwestia podświadomości oraz tego w jaki sposób zinterpretujesz poszczególne zjawiska. Jeżeli wierzysz w coś ponad to co mamy na ziemi,to faktycznie miało miejsce co najmniej dziwne wydarzenie i spotkanie z obcymi istotami. Jeżeli natomiast jesteś racjonalistką to uwierzysz,że odbite światło plus zmęczenie dało właśnie taki efekt.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...