Jump to content

sen o pieniądzach i kłótni


zapach_kobiety

Recommended Posts

Witam,

 

proszę o pomoc w interpretacji kolejnego snu.

 

Śniłam, że zostałam zaproszona na jakąś imprezę w plenerze przez moich znajomych (w dzień poprzedzający ten sen byłam u nich z wizytą, więc to akurat jestem w stanie wyjaśnić). W pewnym momencie na tej imprezie pojawił się mój młodszy brat, który chciał ze mną porozmawiać. Wsiedliśmy do samochodu, wokół którego staliśmy (duże, terenowe auto), a on zaczął na mnie wrzeszczeć i wyrzucać mi, ile wstydu i problemów mu przynoszę i jak bardzo nadwyrężam jego dobre imię, a poza tym po co tutaj przyszłam, skoro nic nie znaczę i nikt z obecnych nie chce mnie gościć. Kazał mi powiedzieć innym po wyjściu z samochodu, że pokłóciliśmy się o rodziców. Dopiero, kiedy wysiedliśmy, rozpacz wynikająca z tego, co robię bratu przerodziła się we wściekłość na niego. Obudziłam się przerażona.

 

Tej samej nocy ( nie wiem:wcześniej/później/ w trakcie) znalazłam stare etui z dokumentami i niespodziewaną gotówką - 300 zł i 700 euro, jednak nie przyznałam się mojemu narzeczonemu do znalezionej kwoty, zatajając 500 euro.

 

Pierwszy epizod ( z moim bratem) przeniósł mnie mentalnie do czasów liceum, gdzie zawsze czułam się gorsza i niepotrzebna, zawsze "na siłę" będąca w czyimś towarzystwie.Mój brat boryka się obecnie z problemami finansowymi, jednak poza tym wszystko u niego w porządku.

 

W opisie poprzedniego snu pisałam, że wszystko u mnie ok, jednak trochę się pozmieniało: cudem uniknęłam poważnego wypadku samochodowego, a mój kot został potrącony przez samochód lub kopnięty, do tego ma podejrzenie chłoniaka.

 

Dodatkowo mam w domu remont a co za tym idzie istny pie****ik w domu (kto miał okazję przeżyć remont mieszkając w domu bez dostępu do zlewu, szafek i całym zabrudzonym pyłem, wie, o czym mówię...) Ten bałagan niezwykle mnie drażni i na każdym kroku przeszkadza, ale nawet nie mam jak posprzątać.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...