Jump to content

Krótkie ćwiczenia z 1 kartą :)

Recommended Posts

Czarownica

Gatunek Dama pik - hmm, może jakiś dramat, na faktach albo na podstawie książki... faceci to raczej niechętnie by oglądali

główny motyw 9 kier - romans jakiś być może, spełnianie swoich marzeń :P

• Replies 313
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• karolka365

69

• Ciastko08

45

• Czarownica

44

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Król pik - załatwiać coś z tym "ch... którego nie lubimy" hahaha Musisz coś z szefem załatwić, formalne jakieś sprawy w każdym razie

Kogo: 9 karo - nie wiem, koleżankę z pracy/studiów? Jak wygląda Dama pik - ciemne włosy i oczy, wyrazista uroda, szczupła

Król pik- zdecydowanie dokument urzędowy lub związany ze zdrowiem, ew jakiś dokument osobisty ( dowód, passport), może jakieś istotne dla Ciebie zdjęcie...   Muszę zdecydowanie więcej ćwiczyć żeby

gatunek 4 trefl obyczajówka jakaś, może melodramat, raczej dla kobiet, płacze, żale, tęsknoty

główny motyw 9 karo (o) perypetie życiowe, jakiś problem losowy, może choroba, starość

karolka365

gatunek - 9 kier (o) - jakis melodramat? romans połączony z dramatem?

motyw- 10 kier - ok... miłość? ale mi karty wyszły....

Guest anhana

9 trefl- na pewno nie komedia, może jakiś psychologiczny delikatnie :P

król pik - o nauczycielu, prawniku, lekarzu, policjancie ? jakimś problemie do rozwiązania ;d

gala.tea

Wybaczcie, ale nie mogłam się powstrzymać, że karty klasyczne tak dobrze się bawią :-) 7 Pucharów - koleżanka ze szkolnej ławy. Lekko introwertyczna, kolorowa i rozmarzona. Swobodna w zachowaniu.

Ćwiczenie z jedną kartą jest w dziale tarotowym i z tego co widzę udzielasz się tam, tutaj ćwiczymy karty klasyczne - Cornelia

Edited by Czarownica
Czarownica

Z kim: 10 kier (a jakże) - z narzeczonym może albo z dzieckiem

wygląd: walet karo - młodo wygląda, płeć samcza, jasne oczy, szatyn

Ciastko08

Ja :)

Uwaga próbuje nowe karty :D

Z kim Dama trefl - z matką, siostrą, przyszłą teściową?

Jak wygląda Walet karo - młodo, (ciemna) blondynka, niebieskie oczy, szczupła, ładna :)

Witam wszystkich znanych i nieznanych ;)

J pik - syn ? ;)wyszedł w pikowym, bo mi troszkę dokuczał, swego czasu :D

Edited by Ciastko08
  • Like 1
Ciastko08

Byłam na urlopie, z przyszłą teściową i jej synem, tzn z drugim synem, tym młodszym. No i wiadomo, że z facetem, ale chodziło mi dokładnie o tę dwójkę. Najbliżej była Karolka :D

Dziękuję :D

P.S Corni wyczyść :D

Ciastko08

Król trefl - bardzo kobieta :D

No nie wiem, pierwsza myśl to z mamą, albo macochą :D

As pik - brunetka, szczupła, piwne oczy.

Czarownica

Kim jest dla Ciebie As pik - yyy...Twoją mentorką, lekarzem, trudno mi sę w tej karcie doszukać więzów krwi :P

jak wygląda 9 pik - szczupła, ciemne oczy i włosy

As pik i 9 serduszko .

Spotkanie odbyło się z jakimś urzędnikiem ?? usc ;););) ;)

Nie wiem czy można ale dokl.jedna karte 10 karo

byla to mloda kobieta blondynka ,ślipka niebieskie . Chyba bardzo sympatyczna ( bo to taka optymistyczna karta )

• Like 1
karolka365

Odpowiadam:

Spotkałam się ze swoją siostrą rodzoną. Jest brunetką (farbowaną), ma niebieskie oczy i jest odchudzająco szczupła :P I teraz mam dylemat, bo praktycznie żadna z Was nie była blisko :( Chyba tylko Nalka trafiła z wyglądem, bo siostra jest naturalną blondynką, czy sympatyczna - pewnie też :P zatem następne pytanie zadaje Nalka :)

Czarownica

No tak, ale pytania zadawalyśmy na pewno o to kim ona dla Ciebie jest przecież... Wydaje mi się, i rozmawialam na ten temat już z zośką, że karty jakoś niekoniecznie współpracują jak chodzi o konkrety w ćwiczeniach... Na tarotowym tak samo. Zastanawiam się z czego to wynika... Może jakbyśmy pytały o jakieś stany emocjonalne/aurę towarzyszącą zdarzeniu? Naprawdę ciężko mi znaleźć zależność.

karolka365

Hmm dziwna sprawa. Ale przecież wcześniej w kartach wychodziły powiązania. A może wyszedł bardziej charakter siostry, który by bardzo pasował do tych kart. Albo z jednej karty ciężko odczytać konkrety, bo pokazują najpierw to co pierwsze "rzuca" się w oczy, a potem odpowiadają na pytanie. Nie wiem.

Czarownica

Kim jest 9 karo - hmmm jakaś przyjaciółka, albo przyjaciel, ew dobry znajomy/a z pracy

Jak wygląda Walet kier - młodsza od Ciebie, niewysoka, przyjemna aparycja, szatyn/ka

Facet ,przed 50 -tka,blondyn ,oczy niebieskie,ok 175 wzrostu . Osoba która była mi przedtem absolutnie nieznana .

Pałeczkę "" przekazuje Karolowi ;)

karolka365

I znowu na chłopa wyszła mi baba :P Ale może dlatego, że czułam, że to będzie facet, a karty mi psikusa zrobiły :P

Moje pytanie:

Jaką książkę ostatnio przeczytałam? (dramat itp.)

Ciastko08

9 karo - No to wiem, że książka gruba i obszerna. Dość prosta fabuła, bez specjalnych udziwnień. Wątek miłosny odgrywał tu znaczną rolę, główny bohater, miał jakieś ważne przedsięwzięcie? No jak dla mnie to melodramat, choć po tej karowej to może jakiś poradnik? haha

• Like 1
karolka365

Odpowiadam: czytałam grubą książkę, można powiedzieć że z prostą fabułą :) Była to książka z gatunku fantasy, w której główną role odgrywał wątek miłosny, było tam sporo dramatów itp. Ciastko zadajesz pytanie :)

Czarownica

Ja się schowałam po tych żenujących swoich wynikach ostatnio w temacie ;)

Dama karo - od koleżanki/babki z rodziny? Ew. ze sklepu typu ciuchy/drogeria?

• 3 weeks later...
WróżkaZębuszka
Dzisiaj miałam coś zaplanowane. Niestety z różnych przyczyn nie doszło to do skutku. co to było ?

Walet karo - stawiam na spotkanie z kumplem/chłopakiem, blondynem :D

Walet karo - stawiam na spotkanie z kumplem/chłopakiem, blondynem :D

Nie :) Chociaż ta karta doskonale według mnie oddaje to co miałam zaplanowane. Może ktoś jeszcze dołączy się do zabawy ?

Walet karo (o) - coś jest na rzeczy bo i mnie wyszedł. Jakąś imprezę miałaś zaplanowaną w gronie przyjaciół? Albo jakieś wyjście z przyjaciółmi? Przychodzi mi do głowy też randka, ale chyba nie to...

WróżkaZębuszka

OffTop: Pani Ciastko, za każdym razem, jak widzę Twój nick, morda mi się uśmiecha :D

Czy dozwolone jest dodanie interpretacji do swojej wyciągniętej karty, czy zawaliłam konkurencję już :P ?

Zadając pytanie myślałam intensywnie o podróży. A był to wyjazd na koncerty. Dlatego walet karo tak mi pasowal bo często mi pokazuje rzeczy związane z muzyka i dodatkowo podróż, coś lub kogoś z innego miasta.

paulina 123 bylas najbliżej teraz ty !

WróżkaZębuszka
o proszę :D czyli dobry start :)

Co planuję dziś zrobić ?

Król trefl - stawiam na mobilizację do wysiłku, może planowałaś siłownię, duże sprzątanie, jogging albo ćwiczenia :D

Guest paulinqa123

Każda z Was miała po części rację ale najbliżej była wróżka Zębuszka, planowłam pojeździć z mamą na rowerze i tak też było :) miło spędziłyśmy czas.

Dajesz następną zagadke :)

Guest paulinqa123

8 karo - hehe mam problem bo 8 karo może mówić o wyjście na spacer, albo odebranie dodatkowych pieniędzy, lub podpisywanie dokumentów, i zakupy :P

4 kier - a druga rzecz to podróż, czasem przeprowadzka, i spotkanie z kimś

Dama kier - zrobić coś dla siebie :) Np. nową fryzurę? Albo wyjść do klubu, zrelaksować się.

Dama trefl (o) - spotkać się z babcią? teściową? Starszą osobą, której dawno nie widziałaś, ale chyba której trochę też nie lubisz?

WróżkaZębuszka

Niniejszym zamykam konkurencję i wygrywa... znów Paulina :D ! Tylko w jej wypowiedzi pojawiły się zakupy - i to był jeden z celów tamtego popołudnia. Drugim było wyjście z psem do weterynarza, więc i podróż się, powiedzmy, sprawdziła ;)

Guest paulinqa123

" Niniejszym zamykam konkurencję i wygrywa... znów Paulina :D ! Tylko w jej wypowiedzi pojawiły się zakupy - i to był jeden z celów tamtego popołudnia. Drugim było wyjście z psem do weterynarza, więc i podróż się, powiedzmy, sprawdziła ;) "

hmm to moze 4 kier oznacza również leczenie, diagnoze, lekarza ?