Skocz do zawartości

Krótkie ćwiczenia z 1 kartą :)


Ciastko08 - Klaudia G.

Rekomendowane odpowiedzi

Gatunek Dama pik - hmm, może jakiś dramat, na faktach albo na podstawie książki... faceci to raczej niechętnie by oglądali

główny motyw 9 kier - romans jakiś być może, spełnianie swoich marzeń :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gatunek 4 trefl obyczajówka jakaś, może melodramat, raczej dla kobiet, płacze, żale, tęsknoty

główny motyw 9 karo (o) perypetie życiowe, jakiś problem losowy, może choroba, starość

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość anhana

9 trefl- na pewno nie komedia, może jakiś psychologiczny delikatnie :P

król pik - o nauczycielu, prawniku, lekarzu, policjancie ? jakimś problemie do rozwiązania ;d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość anhana

:) to teraz moja kolej .

 

Z kim byłam dzisiaj w galerii handlowej ? Możecie też spróbować przy okazji określić wygląd tej osoby :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybaczcie, ale nie mogłam się powstrzymać, że karty klasyczne tak dobrze się bawią :-) 7 Pucharów - koleżanka ze szkolnej ławy. Lekko introwertyczna, kolorowa i rozmarzona. Swobodna w zachowaniu.

 

 

Ćwiczenie z jedną kartą jest w dziale tarotowym i z tego co widzę udzielasz się tam, tutaj ćwiczymy karty klasyczne - Cornelia

Edytowane przez Czarownica
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z kim: 10 kier (a jakże) - z narzeczonym może albo z dzieckiem

wygląd: walet karo - młodo wygląda, płeć samcza, jasne oczy, szatyn

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja :)

Uwaga próbuje nowe karty :D

 

Z kim Dama trefl - z matką, siostrą, przyszłą teściową?

Jak wygląda Walet karo - młodo, (ciemna) blondynka, niebieskie oczy, szczupła, ładna :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich znanych i nieznanych ;)

J pik - syn ? ;)wyszedł w pikowym, bo mi troszkę dokuczał, swego czasu :D

Edytowane przez Ciastko08
  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłam na urlopie, z przyszłą teściową i jej synem, tzn z drugim synem, tym młodszym. No i wiadomo, że z facetem, ale chodziło mi dokładnie o tę dwójkę. Najbliżej była Karolka :D

 

Dziękuję :D

 

P.S Corni wyczyść :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Król trefl - bardzo kobieta :D

No nie wiem, pierwsza myśl to z mamą, albo macochą :D

As pik - brunetka, szczupła, piwne oczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kim jest dla Ciebie As pik - yyy...Twoją mentorką, lekarzem, trudno mi sę w tej karcie doszukać więzów krwi :P

jak wygląda 9 pik - szczupła, ciemne oczy i włosy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

As pik i 9 serduszko .

Spotkanie odbyło się z jakimś urzędnikiem ?? usc ;););) ;)

Nie wiem czy można ale dokl.jedna karte 10 karo

 

byla to mloda kobieta blondynka ,ślipka niebieskie . Chyba bardzo sympatyczna ( bo to taka optymistyczna karta )

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpowiadam:

Spotkałam się ze swoją siostrą rodzoną. Jest brunetką (farbowaną), ma niebieskie oczy i jest odchudzająco szczupła :P I teraz mam dylemat, bo praktycznie żadna z Was nie była blisko :( Chyba tylko Nalka trafiła z wyglądem, bo siostra jest naturalną blondynką, czy sympatyczna - pewnie też :P zatem następne pytanie zadaje Nalka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, ale pytania zadawalyśmy na pewno o to kim ona dla Ciebie jest przecież... Wydaje mi się, i rozmawialam na ten temat już z zośką, że karty jakoś niekoniecznie współpracują jak chodzi o konkrety w ćwiczeniach... Na tarotowym tak samo. Zastanawiam się z czego to wynika... Może jakbyśmy pytały o jakieś stany emocjonalne/aurę towarzyszącą zdarzeniu? Naprawdę ciężko mi znaleźć zależność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm dziwna sprawa. Ale przecież wcześniej w kartach wychodziły powiązania. A może wyszedł bardziej charakter siostry, który by bardzo pasował do tych kart. Albo z jednej karty ciężko odczytać konkrety, bo pokazują najpierw to co pierwsze "rzuca" się w oczy, a potem odpowiadają na pytanie. Nie wiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kim jest 9 karo - hmmm jakaś przyjaciółka, albo przyjaciel, ew dobry znajomy/a z pracy

Jak wygląda Walet kier - młodsza od Ciebie, niewysoka, przyjemna aparycja, szatyn/ka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I znowu na chłopa wyszła mi baba :P Ale może dlatego, że czułam, że to będzie facet, a karty mi psikusa zrobiły :P

Moje pytanie:

Jaką książkę ostatnio przeczytałam? (dramat itp.)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 karo - No to wiem, że książka gruba i obszerna. Dość prosta fabuła, bez specjalnych udziwnień. Wątek miłosny odgrywał tu znaczną rolę, główny bohater, miał jakieś ważne przedsięwzięcie? No jak dla mnie to melodramat, choć po tej karowej to może jakiś poradnik? haha

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpowiadam: czytałam grubą książkę, można powiedzieć że z prostą fabułą :) Była to książka z gatunku fantasy, w której główną role odgrywał wątek miłosny, było tam sporo dramatów itp. Ciastko zadajesz pytanie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Gość paulinqa123

chętnie się dołącze ale tymczasowo nei mam kart... mój pies je pogryzł i jakoś nie moge się zebrać do kupienia nowych bo mam ciągle jakieś wydatki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj miałam coś zaplanowane. Niestety z różnych przyczyn nie doszło to do skutku. co to było ?

 

Walet karo - stawiam na spotkanie z kumplem/chłopakiem, blondynem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Walet karo - stawiam na spotkanie z kumplem/chłopakiem, blondynem :D

 

Nie :) Chociaż ta karta doskonale według mnie oddaje to co miałam zaplanowane. Może ktoś jeszcze dołączy się do zabawy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Walet karo (o) - coś jest na rzeczy bo i mnie wyszedł. Jakąś imprezę miałaś zaplanowaną w gronie przyjaciół? Albo jakieś wyjście z przyjaciółmi? Przychodzi mi do głowy też randka, ale chyba nie to...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można powiedzieć, że chodzi o imprezę ale nie o tym myślałam zadając pytanie. Czekam na bardziej konkretne odpowiedzi i nadal walet mi bardzo pasuje :) może ktoś jeszcze ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OffTop: Pani Ciastko, za każdym razem, jak widzę Twój nick, morda mi się uśmiecha :D

Czy dozwolone jest dodanie interpretacji do swojej wyciągniętej karty, czy zawaliłam konkurencję już :P ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadając pytanie myślałam intensywnie o podróży. A był to wyjazd na koncerty. Dlatego walet karo tak mi pasowal bo często mi pokazuje rzeczy związane z muzyka i dodatkowo podróż, coś lub kogoś z innego miasta.

paulina 123 bylas najbliżej teraz ty !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o proszę :D czyli dobry start :)

 

Co planuję dziś zrobić ?

Król trefl - stawiam na mobilizację do wysiłku, może planowałaś siłownię, duże sprzątanie, jogging albo ćwiczenia :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość paulinqa123

Każda z Was miała po części rację ale najbliżej była wróżka Zębuszka, planowłam pojeździć z mamą na rowerze i tak też było :) miło spędziłyśmy czas.

 

Dajesz następną zagadke :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość paulinqa123

8 karo - hehe mam problem bo 8 karo może mówić o wyjście na spacer, albo odebranie dodatkowych pieniędzy, lub podpisywanie dokumentów, i zakupy :P

 

4 kier - a druga rzecz to podróż, czasem przeprowadzka, i spotkanie z kimś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dama kier - zrobić coś dla siebie :) Np. nową fryzurę? Albo wyjść do klubu, zrelaksować się.

Dama trefl (o) - spotkać się z babcią? teściową? Starszą osobą, której dawno nie widziałaś, ale chyba której trochę też nie lubisz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niniejszym zamykam konkurencję i wygrywa... znów Paulina :D ! Tylko w jej wypowiedzi pojawiły się zakupy - i to był jeden z celów tamtego popołudnia. Drugim było wyjście z psem do weterynarza, więc i podróż się, powiedzmy, sprawdziła ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość paulinqa123

" Niniejszym zamykam konkurencję i wygrywa... znów Paulina :D ! Tylko w jej wypowiedzi pojawiły się zakupy - i to był jeden z celów tamtego popołudnia. Drugim było wyjście z psem do weterynarza, więc i podróż się, powiedzmy, sprawdziła ;) "

 

 

hmm to moze 4 kier oznacza również leczenie, diagnoze, lekarza ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...