Skocz do zawartości

Drugi kierunek studiów


pretoria

Rekomendowane odpowiedzi

Terminy gonią, jestem w czarnej d, dokumentów jeszcze nie zawiozłam, zgody dziekana nie załatwiłam, no, ale...

 

Czy się dostanę? cesarzowa, 6mieczy, 9mieczy, 7pucharów

Mimo, mieczy myślę, że tak

Jak sobie poradzę na 1szym roku? 6buław, diabeł, pustelnik, 3puchary

Ogólnie rzecz ujmując będzie fajnie, dam radę, znajdzie się też czas na miłe spotkania.

Czy uda mi się pogodzić oba kierunki? ( na drugim roku łady zapierdziel będę miała - sporo kursów, język itp ). pustelnik, 8pucharów, giermek mieczy, 3buław

Nie będzie łatwo, ale się uda.

Odnośnik do komentarza

Czy się dostanę?

Według mnie dostać się dostaniesz, w pewnym momencie możesz być już zmęczona i mieć tego wszystkiego dość, ale w końcu jakoś dasz sobie rade. Tutaj widać nawet, że może pojawić się taka tęsknota za tym życiem, jak by to nazwać "wcześniejszym" kiedy miałaś więcej czasu dla siebie i nie musiałaś aż tak wiele się uczyć. Troszkę odbiegam od tematu, ale podsumowując, tak, dostaniesz sie :)

Jak poradzę sobie na 1szym roku?

Tak, jak najbardziej dasz sobie radę,musisz tylko uważać żebyś nie była zbyt egoistyczna bo to później może się odbić na Tobie, staraj się tworzyć wspólnotę z innymi ludźmi :)

Czy uda mi się pogodzić oba kierunki?

Uda się, Ty chyba jesteś osobą taką ciekawą świata, która dąży do swoich celów, i to jest dobre. Zawsze Ci się udaje. Nawet na zakończenie roku jest jakiś wyjazd, odpoczniesz po tych męczarniach i wylanych potach na uczelni.

Odnośnik do komentarza

Czy się dostanę? cesarzowa, 6mieczy, 9mieczy, 7pucharów

A ja odnoszę wrażenie, ze albo minimalnie zabraknie przysłowiowycyh 2 punktów albo Ty bd zmęczona całą gonitwą i zrezygnujesz. Chcesz się dostać owszem ale chyba nie tym razem.

 

Jak sobie poradzę na 1szym roku? 6buław, diabeł, pustelnik, 3puchary
Początkowo pomyslisz, że to bulka z masłem jednak w diable widzę wspomaganie się ściągami ;) pustelnik to zdobywana wiedza. 3 puchary - pozytywna karta więc też sugeruje, ze bd wszystko ok :)

 

Czy uda mi się pogodzić oba kierunki? ( na drugim roku łady zapierdziel będę miała - sporo kursów, język itp ). pustelnik, 8pucharów, giermek mieczy, 3buław
Bd miała mało czasu dla siebie / znajomych ale dasz radę :)

 

powodzenia :D

Odnośnik do komentarza

Czy się dostanę? cesarzowa, 6mieczy, 9mieczy, 7pucharów

Cesarzowa raczej się nigdzie nie wybiera.. Siedzi i tyle. Dla mnie 9 mieczy przekreśla niestety wszystko. Skończy się na snuciu planów.

Jak sobie poradzę na 1szym roku? 6buław, diabeł, pustelnik, 3puchary

Pokonasz trudonści ale trochę nieprzespanych nocy spędzianych do lampki jak pustebik

Czy uda mi się pogodzić oba kierunki? ( na drugim roku łady zapierdziel będę miała - sporo kursów, język itp ). pustelnik, 8pucharów, giermek mieczy, 3buław

Trochę się odizolujesz od znajonych. W 8ce jakbyś chciała stamtąd uciekać. Może jednak młody pan bardzo bystry Ci pomoże

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...