Skocz do zawartości

Ćwiczenie - Opis(ZAKOŃCZONE)


Ciastko08 - Klaudia G.

Rekomendowane odpowiedzi

Dodaje kolejne ćwiczenie :)

 

 

Jakiś czas temu miałam się spotkać z pewną osobą.

 

1. Czy do spotkania doszło?

2. Jak wygląda ta osoba?

3. Jaki był cel tego spotkania?

 

W Poniedziałek odpowiedź :D

 

Powodzenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Czy do spotkania doszło?

10 karo 10 trefl Dama karo - jak najbardziej, wszystko na czas :D

 

2. Jak wygląda ta osoba?

Król pik 9 trefl 10 trefl - ... :lol: no ok, nie będę pisać, ze wyglądał jak Twój szef, bo może to jednak ktoś inny :P mężczyzna, ciemne włosy, ciemne oczy, ciemna karnacja, chyba taki południowy typ, starszy od Ciebie, może podkrążone albo głęboko osadzone oczy, szczupły.

 

3. Jaki był cel tego spotkania?

Król pik walet pik as kier - a więc może to jednak chodzi o ten prezent, który ku swojemu niezadowoleniu miałaś dać szefowi? A może uregulować jakiś zaległu rachunek? Dać do naprawy coś co się zepsuło w domu?

 

:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też spróbuję. Co prawda "nie mam siły na zabawę" w cokolwiek i nie wyglądam dziś przesadnie ładnie, ale może nie skompromituję się doszczętnie.

 

1) Czy doszło do spotkania?

 

As Trefl, Król Kier i Król Karo

 

Do spotkania powinno dojść.

 

2) Jak wygląda ta osoba?

 

Dama Karo, 10 pik, Król Trefl

 

Na moje oko jednak szef albo ktoś związany z pracą. Ewentualnie może to być też osoba, która zajmuje się rekrutacją pracowników (Król Trefl+Dama Karo). Widać, że z tym spotkaniem wiążesz pewne nadzieje.

 

3) Jaki był cel spotkania?

 

Dama Trefl, 10 trefl, Walet Pik

 

Oj o kasie będzie gadka i to chyba niezbyt miła.

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To i ja się odważę :)

 

1. 9 trefl (o), król kier (o), walet trefl (o) Z pewnymi problemami, ale spotkanie się odbyło, chociaż miałaś wiele wątpliwości czy chcesz się spotkać.

2.dama karo (o), 9 trefl (o), dama trefl Brunetka (farbowana?) albo ruda, o niebieskich oczach. Kobieta związana z twoją pracą.

3. As karo, Walet trefl, Król pik Miała ci ona przekazać informacje dotyczące toczącej się sprawy urzędowej, sądowej? Albo to spotkanie z lekarzem było? Albo przekazanie jakiegoś zwolnienia? Ogólnie wymiana informacji.

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość anhana

1. 9 karo dama pik król trefl- odbyło się ostatecznie, ale były jakieś opóźnienia, być może odbyło się w innym późniejszym terminie :)

2. 9 trefl (o) Dama karo Dama trefl - Spotkałaś się z kobietą, ciemne włosy, szczupła. Jeżeli to faktycznie kobieta to czy jest zamężna ? i ma dziecko ?

3. Król karo Walet karo 9 serce - Spotkanie w miłej atmosferze, dotyczące pracy - jakaś sprawa została pozytywnie załatwiona, na twoją korzyść

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No więc.

 

1 - Nie doszło, do spotkania (mało brakowało, ale mnie padł telefon i nie miałam możliwości się skontaktować z daną osobą - byłam przejazdem w jej mieście)

2 - Kobieta, ciemne kręcone włosy, niebieskie oczy, szczupła, raczej niska.

3 - Cel spotkania to kawa i ciastko - poznanie się i porozmawianie ze sobą, fakt zależało mi na tym spotkaniu.

 

Dziękuje wszystkim :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ćwiczenie to jedno wielkie upokorzenie :lol:

 

Bez przesady.

 

(jak moglas nie rozpoznać siebie w tych kartach O.O :D)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwłaszcza Seidowi, jako szef :D

 

Ewentualnie może to być też osoba, która zajmuje się rekrutacją pracowników (Król Trefl+Dama Karo)

 

Tu miał racje, tylko pracowników zmieńmy na studentów :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ćwiczenie to jedno wielkie upokorzenie

 

Oj tak, pozostaje nam chyba tylko schowac się do jakiejś głębokiej dziury :lol:

 

Prawdę mówiąc nie zwróciłem w ogóle uwagi na tą Królową Karo co tam się przewinęła w tym krotkim niby-rozkładziku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...