Skocz do zawartości

Ból


noat

Rekomendowane odpowiedzi

Mam do was sprawe, otóż podczas medytacji, po jakichś 10 minutach zaczynam mieć pulsujący ból w żuchwie (po lewej stronie).Ból jest dośc mocny, mam wrażenie jakby ktoś tam wiercil wiertłem.Zdażyło mi się to 2 raz w ciągu kilku dni.Nie wiem co to jest, czy mam się tego bać?.Macie jakieś pomsyły?

Edytowane przez noat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie to napewno nie jest to.Jestem rozluźniony a poza tym to nie jest uczucie spięcia mięśni.Ból jest pulscujący i pojawia się nagle.Chwile po otwaricu oczu znika.Jakieś inne pomysły ?

Edytowane przez noat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest to medytacja,kontemplacja nad kroniką Akaszy(opisana szczegółowo w książce pt. ''Podróże Duszy''.Otóż wizualizuje sobie,że wchodze do biblioteki Akaszy,poczym szukam swojej własnej kroniki.Ból przyszedł gdy zaczęłem obracać w niej kartki.

Edytowane przez noat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie stosowałem nigdy tej medytacji, dlatego nie wiem czy będę wstanie pomóc. Jednak pozwolę sobie na rozważania teoretyczne. Teoretycznie przeglądając Kronikę Akaszy, łączymy się z "bazą danych" wszechświata, gdzie znajduje się przeszłość, teraźniejszość i opcjonalna przyszłość. Aby łączyć się z tego typu "źródłami", samemu trzeba wejść w odpowiedni stan/odpowiednie wibracje energii. Starając się przeglądać ową kronikę Twoja energetyka próbuje się dostroić do energii tego miejsca by mogla zajść wymiana danych. Jednak jesteś jeszcze nie gotowy i nie jesteś wstanie się dostroić. Ból zawsze oznacza ze coś jest nie taki należy przerwać taką pracę. Daj sobie więcej czasu, pracuj nad sobą. Medytuj na spokojnie jakieś prostsze techniki i po jakimś czasie wróć do kroniki Akaszy. Jestem pewien, że jak będziesz pracował nad sobą w końcu Ci się uda osiągnąć swój cel.

 

P.s Czakra 3 oka ( mocno pracująca podczas medytacji oraz prac nad rozwojem duchowym ) jest silnie połączona z czakrami żuchwy ( parę cm pod uszami ),które swoja drogą nie należą do malutkich. Gdy 3 oko nie wyrabia często promieniuje nadmiar energii do tych właśnie czakr. Jeżeli i one nie wyrabiają to może występować ból itp. W takim przypadku warto oczyścić te czakry i czakrę 3 oka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja obstawiam, że coś gdzieś spinasz nieświadomie i uciskasz nerw, stąd pojawia się nerwoból.

 

Też uważam, że to najbardziej prawdopodobna przyczyna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...