Jump to content

Ból


noat

Recommended Posts

Mam do was sprawe, otóż podczas medytacji, po jakichś 10 minutach zaczynam mieć pulsujący ból w żuchwie (po lewej stronie).Ból jest dośc mocny, mam wrażenie jakby ktoś tam wiercil wiertłem.Zdażyło mi się to 2 raz w ciągu kilku dni.Nie wiem co to jest, czy mam się tego bać?.Macie jakieś pomsyły?

Edited by noat
Link to comment
Share on other sites

Aby na pewno jesteś rozluźniony podczas medytacji ;>? Mi to trochę wygląda na efekt spięcia mięśni twarzy w wyniku usilnego skupienia.

Link to comment
Share on other sites

Nie to napewno nie jest to.Jestem rozluźniony a poza tym to nie jest uczucie spięcia mięśni.Ból jest pulscujący i pojawia się nagle.Chwile po otwaricu oczu znika.Jakieś inne pomysły ?

Edited by noat
Link to comment
Share on other sites

Jest to medytacja,kontemplacja nad kroniką Akaszy(opisana szczegółowo w książce pt. ''Podróże Duszy''.Otóż wizualizuje sobie,że wchodze do biblioteki Akaszy,poczym szukam swojej własnej kroniki.Ból przyszedł gdy zaczęłem obracać w niej kartki.

Edited by noat
Link to comment
Share on other sites

Nie stosowałem nigdy tej medytacji, dlatego nie wiem czy będę wstanie pomóc. Jednak pozwolę sobie na rozważania teoretyczne. Teoretycznie przeglądając Kronikę Akaszy, łączymy się z "bazą danych" wszechświata, gdzie znajduje się przeszłość, teraźniejszość i opcjonalna przyszłość. Aby łączyć się z tego typu "źródłami", samemu trzeba wejść w odpowiedni stan/odpowiednie wibracje energii. Starając się przeglądać ową kronikę Twoja energetyka próbuje się dostroić do energii tego miejsca by mogla zajść wymiana danych. Jednak jesteś jeszcze nie gotowy i nie jesteś wstanie się dostroić. Ból zawsze oznacza ze coś jest nie taki należy przerwać taką pracę. Daj sobie więcej czasu, pracuj nad sobą. Medytuj na spokojnie jakieś prostsze techniki i po jakimś czasie wróć do kroniki Akaszy. Jestem pewien, że jak będziesz pracował nad sobą w końcu Ci się uda osiągnąć swój cel.

 

P.s Czakra 3 oka ( mocno pracująca podczas medytacji oraz prac nad rozwojem duchowym ) jest silnie połączona z czakrami żuchwy ( parę cm pod uszami ),które swoja drogą nie należą do malutkich. Gdy 3 oko nie wyrabia często promieniuje nadmiar energii do tych właśnie czakr. Jeżeli i one nie wyrabiają to może występować ból itp. W takim przypadku warto oczyścić te czakry i czakrę 3 oka.

Link to comment
Share on other sites

Ja obstawiam, że coś gdzieś spinasz nieświadomie i uciskasz nerw, stąd pojawia się nerwoból.

 

Też uważam, że to najbardziej prawdopodobna przyczyna.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...