Jump to content

mam problem z poradą u wróżki


klauz
 Share

Recommended Posts

jestem tu nowa i nie bardzo wiem jak się poruszać po tym forum, więc zakładam temat...

 

mam dosyć dziwny problem...

 

 

miesiąc temu byłam u wróżki w Swoim mieście, która ma bardzo dobrą opinię... byłam u Niej już drugi raz, poprzednio wszystko co sobie przypominam to mi się sprawdziło.. ale wracając do tematu, miesiąc temu poszłam do Niej ponieważ czułam, że jestem w Swoim związku niedoceniania... kiedy wróżka mi zaczeła opowiadać o Moim podejściu, charakterze, to wszystko się sprawdzało. Mój związek oceniła jako stabilny z kilkoma trudnościami, które wraz z partnerem będziemy napotykać przez kolejne miesiące aż w końcu wszystko ułoży się około października, mówiła, że to z Nim stworzę rodzinę, że niebawem razem zamieszkami. stwierdziła, że jestem bardzo wrażliwa i wszystkie małe problemy traktuję jak koniec świata i powinnam trochę odpuścić ponieważ Mój chłopak jest za MNą bardzo i Mnie szczerze Kocha , myśli poważnie i takie tam.... między Nami ostatnio było różnie i nie mogliśmy się dogadać, bo mimo zaleceń wróżki nie posłuchałam Jej, że powinnam trochę odpuścić i zająć się Sobą, co w Moim chłopaku wywołało ostatnio dziwne zachowania i po poważnej rozmowie, kiedy już nie wytrzymałam i poprosiłam Go, żeby powiedział co Go męczy stwierdził, że to za szybko wszystko wyszło, zbyt dużo planów i musi to przemyśleć... i.... od czterech dni jest cisza... stad Moje pytanie, czy możliwe, żeby z tak dobrych kart , nagle nadeszło coś złego i możliwe, żeby w miesiąc karty się tak ode MNie odwróciły?

 

Post przeniesiony - Cornelia

Edited by Czarownica
Link to comment
Share on other sites

To nie "karty się od Ciebie odwróciły", tylko sama zrobiłaś tak a nie inaczej, czego masz konsekwencje. Sama wybrałaś swoją drogę, karty (które nie są wyrocznią) dały Ci radę z której Ty nie skorzystałaś i tyle. Mamy przecież wpływ na rzeczywistość, w której funkcjonujemy.

Od 4 dni jest cisza, bo ciśniesz chłopaka za bardzo, wrzuć na ten rzeczony luz i może jeszcze się sytuacja między Wami unormuje, nikt nie lubi być non stop przyciskany do muru.

Link to comment
Share on other sites

czy powinnam znów wrócić do tej wróżki i zapytać co mam dalej robić, czy po prostu poczekać aż to wszystko zacznie się klarować? bardzo to wszystko przeżywam i ciągle sobie mówię, że skoro dwie różne wróżki (najpierw mi, a później Mojej Mamie) powiedziały, że będziemy razem, to czy jeszcze wszystko jest w stanie wrócić na właściwe tory, czy już wszystko rozwaliłam?

Link to comment
Share on other sites

Wszystko zależy od tego, czy się ogarniesz i przestaniesz panikować;) Nie wracaj do wróżki, polegaj teraz na tym co powiedział Twój mężczyzna i z tego wyciągnij wnioski. Takie milczenie jednej strony na pewno jest stresujące, ale nie pomożesz jeśli będziesz rozpaczliwie starała się teraz cokolwiek zrobić. Jeśli myślicie o sobie poważnie, to takie małe spięcie w zasadzie o nic konkretnego nie powinno byc problemem, a jedynie nauczką na przyszłość. :slonko:

Link to comment
Share on other sites

dziękuję bardzo za szybką odpowiedź. :) cała ta sytuacja jest mocno stresująca i Ja od czterech dni staram się jakoś trzymać, chociaż jest ciężko. Moja Mama wciąż mi powtarza, że skoro dwie różne wróżki powiedziały, że będziemy razem to staram się mocno w to wierzyć i tylko to mi daję siłę, aby się całkowicie nie załamać...

Link to comment
Share on other sites

Klauz każdy potrzebuje chwilę spokoju.

Może napisz mu, że przepraszasz, że przemyślałaś to i owo i chcesz się poprawić ale potrzebujesz jego cierpliwości i pomocy.

Użyj kobiecego wdzięku :) toć Ty znasz go najlepiej :)

Link to comment
Share on other sites

dziękuję za zainteresowanie tematem, to dla Mnie bardzo ważne by móc porozmawiać z KIms, spoza Mojego otoczenia...

 

miałam takie myśli, aby coś zrobić w tym kierunku, ale Moi rodzice, którzy bardzo Mnie wspierają i martwią się o Mnie, bo wiedzą jaka jestem emocjonalna prosili, abym to Jemu dała czas do namysłu i starała się w tej chwili nie narzucać. generalnie, prosiła Mnie również o to wróżka, nie mówiła mi właściwie, że to odczytała z kart, bo sama się Jej przyznałam, że " się martwiłam, że może jakaś dziewczyna się obok pojawić i często miałam problemy do Niego o głupoty" to mi powiedziała od serca, że powinnam troszkę odpuścić, dlatego mam wrażenie, że mówiąc o tych problemach, które mają się pojawiać przez te 4( jeszcze 3) miesiące to może chodziło o to... nadal wierzę, że WSZYSTKO jeszcze można naprawić, chociaż brak jakiegokolwiek kontaktu z Jego strony strasznie Mnie dobija...

Link to comment
Share on other sites

Daj mu czas do wtorku, ja bym e wtorek wieczorem napisała na Twoim miejscu.

Niech ochłonie i myśli.

Dopisz, ze Ci na nim zależy i chcesz, żeby było między Wami lepiej.

Daj jemu i sobie czas :)

Link to comment
Share on other sites

Guest bakea

A ja bym nic nie pisała, tylko przeczekała...

Facet powinien zabiegać o kobiete, jak mu zależy to sie sam odezwie.. Jesli napiszesz to co napisala Trida "Dopisz, ze Ci na nim zależy i chcesz, żeby było między Wami lepiej."

Ponownie może poczuć sie osaczony i naciskany przez Ciebie...

Link to comment
Share on other sites

  • Ismer changed the title to mam problem z poradą u wróżki

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...