Jump to content

nowy pan(ZWERYFIKOWANY)

panna.marta

Recommended Posts

Poznałam nowego pana :) Karty na naszą znajomość, która dopiero się rozpoczyna.

1. jak potoczy sie nasza znajomosc w ciagu miesiaca

6 pucharów, 8 buław, giermek denarów dołożone królowa pucharów

widać spotkanie i dość szybki rozwój znajomości

2. Czy będziemy parą?

3 denarów, 7 buław, moc VIII, diabeł XV

to mi się kojarzy prędzej z jakimś związkiem pełnym pożądania haha

Miłe rozmowy, wspomnienia dzieciństwa, duuużo smsów i netowego kontaktu, wiadomości. Jakieś małe, niewinne podchody. Ty prędzej powiesz, że lubisz pana niż on się uzewnętrzni ;) ale dobre początki na fajną znajomość.

2. Czy będziemy parą?

A ja tutaj takich relacji damsko meskich nie widzę za bardzo. Raczej znajomość zakończona sprzeczką…. :/

Guest Euterpe

1 - na początku będzie bardzo milusie :) ale relacja szybko przejdzie na tory koleżeńskie, a Ty będziesz wyczekiwać na więcej

2 - chwilowo nici ze związku, ewentualnie niezobowiązujący seks, ale te karty bardziej mi odpowiadają relacji kumpelskiej

dużo rozmów i prób rozwoju znajomości, na początku przyjemnych, ale królowa sugeruje, ze głównie to Ty wychodzisz jako zaangażowana emocjonalnie, a nie widzę tu by Pan był i takoż, paź denarów to interesowny i niezaangażowany typ.

2. Czy będziemy parą?

Nie.

Fajne kontakty, rozmowy, spotkania

2. Czy będziemy parą?

Jak dla mnie nie, jak już romans.

Poznałam nowego pana :) Karty na naszą znajomość, która dopiero się rozpoczyna.

spodobacie sie sobie, sptkacie się i cyba zaiskrzy mocno. Widać, że bedze kontynuacja, Tobie bardziej będzie zależało

2. Czy będziemy parą?

hmmm, zależy co przez to rozumiesz:) Miedzy wami chyba mocno bedzie iskrzyć. Ty możesz mieć inne oczekiwania, może nie szukasz szaleństwa zmysłów, stąd lekkie poczucie niespełnienie w tej królowej kielichów wyżej. Sama nie beziesz wiedziała, co robić (7 buław), bedziesz sie bronic przed tym trochę. Przynajmniej na razie. Pytasz o miesiąc. Te karty mi sie mocno kojarzą z wzajamnym przyciąganiem, chemią.

6 pucharów przy buławach kojarzy mi się z bardzo energicznym i szybkim kontaktem wymienianiem się słowami wspomnieniami ale i energią też zakrapianą pożądaniem ale paź jakby dystansował się trochę był bardzo ostrożny a królowa kielichów często siedzi pod kocem, nic nie robi i tylko snuje marzenia.. Moim zdaniem pójdzie z kopyta i braknie impulsu - pan zajmie się swoim hobby/dokształcaniem się a Ty snuciem marzeń.. Chociaż królowa jest wrażliwa i zakochana :)

2. Czy będziemy parą?

Praca nad znajomością ale, trzeba będzie za dużo ustąpić i ktoś nie będzie miał na to nerwów. Moim zdaniem niestety nie - jedna ze stron machnie ręką

hmmm, zależy co przez to rozumiesz:) Miedzy wami chyba mocno bedzie iskrzyć. Ty możesz mieć inne oczekiwania, może nie szukasz szaleństwa zmysłów, stąd lekkie poczucie niespełnienie w tej królowej kielichów wyżej. Sama nie beziesz wiedziała, co robić (7 buław), bedziesz sie bronic przed tym trochę. Przynajmniej na razie. Pytasz o miesiąc. Te karty mi sie mocno kojarzą z wzajamnym przyciąganiem, chemią.

Słusznie, to tylko miesiąc więc teoretycznie nie wiadomo co będzie poźniej :D

Na razie wzajemna fascynacja, dużo będzie się działo między wami.Ale ten diabełek moze mówic tez o jakimś wzajemnym od siebie uzaleznieniu-taka toksyczność[na zasadzie nie możemy być ze soba ale też bez siebie]

• 2 weeks later...