Skocz do zawartości

Wyjazd i zarobek


Czarownica

Rekomendowane odpowiedzi

Planuję w sierpniu wyjechać na weekend za granicę, będę tam miała możliwość zarobić trochę na stawianu kart, ale na zasadzie "co łaska".

 

Zapytałam:

 

Czy wyjazd dojdzie do skutku:

as karo as kier krol trefl - ten, tego, owszem?

 

Czy zarobię tam:

9 pik as karo 9 trefl - no chyba nie... :lol: może ktoś rzuci grosza... dosłownie :lol:

 

W czym będzie tkwił problem: (za mało klientów czy za skąpi)

walet pik dama kier walet trefl - nie no, jacyś nieuczciwi ludzie chyba, a ja może będę za bardzo skromna? :P

 

pomocy :slonko:

Edytowane przez Czarownica
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Planuję w sierpniu wyjechać na weekend za granicę, będę tam miała możliwość zarobić trochę na stawianu kart, ale na zasadzie "co łaska".

 

Zapytałam:

 

Czy wyjazd dojdzie do skutku:

as karo as kier krol trefl - ten, tego, owszem? Jeśli do faceta jedziesz to i owszem

 

Czy zarobię tam:

9 pik as karo 9 trefl - no chyba nie... :lol: może ktoś rzuci grosza... dosłownie :lol:Hm, a mnie sie wydaje, że Ty jednak tam nie wyjdziesz, z tymi kartami. A jeśli już wyjdziesz, to będziesz miała opory.

 

W czym będzie tkwił problem: (za mało klientów czy za skąpi)

walet pik dama kier walet trefl - nie no, jacyś nieuczciwi ludzie chyba, a ja może będę za bardzo skromna? :PNie to Ty bedziesz dla nich mało wiarygodna xd

 

pomocy :slonko:

 

Corni będzie dobrze, ale musisz, sobie zrobić jakąś wiarygodną reklamę :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość anhana

1. Czy dojdzie do skutku? Raczej tak. Chociaż nie widzę tu kart podróży tylko jak gdyby planowanie rozmowy, zadowolenie z możliwości ewentualnej pracy.

2. Raczej nie zarobisz zbyt wiele, będą spotkania, wróżby ale finansowo nie wyjdziesz na tym super :(

3. Chyba Ciebie ocenią jako osobę z małym doświadczeniem, za młodo wyglądającą żeby być wiarygodną w stawianiu kart (dama serce walet trefl) i możesz być lekko poddenerwowana (walet pik)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...