Jump to content

Wyjazd i zarobek

Czarownica
 Share

Recommended Posts

Planuję w sierpniu wyjechać na weekend za granicę, będę tam miała możliwość zarobić trochę na stawianu kart, ale na zasadzie "co łaska".

Zapytałam:

Czy wyjazd dojdzie do skutku:

as karo as kier krol trefl - ten, tego, owszem?

Czy zarobię tam:

9 pik as karo 9 trefl - no chyba nie... :lol: może ktoś rzuci grosza... dosłownie :lol:

W czym będzie tkwił problem: (za mało klientów czy za skąpi)

walet pik dama kier walet trefl - nie no, jacyś nieuczciwi ludzie chyba, a ja może będę za bardzo skromna? :P

pomocy :slonko:

Edited by Czarownica

Planuję w sierpniu wyjechać na weekend za granicę, będę tam miała możliwość zarobić trochę na stawianu kart, ale na zasadzie "co łaska".

Zapytałam:

Czy wyjazd dojdzie do skutku:

as karo as kier krol trefl - ten, tego, owszem? Jeśli do faceta jedziesz to i owszem

Czy zarobię tam:

9 pik as karo 9 trefl - no chyba nie... :lol: może ktoś rzuci grosza... dosłownie :lol:Hm, a mnie sie wydaje, że Ty jednak tam nie wyjdziesz, z tymi kartami. A jeśli już wyjdziesz, to będziesz miała opory.

W czym będzie tkwił problem: (za mało klientów czy za skąpi)

walet pik dama kier walet trefl - nie no, jacyś nieuczciwi ludzie chyba, a ja może będę za bardzo skromna? :PNie to Ty bedziesz dla nich mało wiarygodna xd

pomocy :slonko:

Corni będzie dobrze, ale musisz, sobie zrobić jakąś wiarygodną reklamę :D

Guest anhana

1. Czy dojdzie do skutku? Raczej tak. Chociaż nie widzę tu kart podróży tylko jak gdyby planowanie rozmowy, zadowolenie z możliwości ewentualnej pracy.

2. Raczej nie zarobisz zbyt wiele, będą spotkania, wróżby ale finansowo nie wyjdziesz na tym super :(

3. Chyba Ciebie ocenią jako osobę z małym doświadczeniem, za młodo wyglądającą żeby być wiarygodną w stawianiu kart (dama serce walet trefl) i możesz być lekko poddenerwowana (walet pik)