Skocz do zawartości

Uczucia do końca roku...


maddie88

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich :)

 

Postawiłam karciochy na życie uczuciowe do końca roku...bo ostatnio jest jakoś monotonnie :P

 

To jest: 2 Mieczy - dużo we mnie sprzeczności...zagubienia, tłumię w sobie wiele emocji...nie wiem już, co myśleć...poczucie, że pewne rzeczy dzieją się poza mną, że nie mam na nie wpływu...

To dochodzi: 7 Mieczy - hm, chyba chodzi o znajomość z panem, który nie do końca był ze mną szczery...

To będzie rozpoznane: 10 Buław - ogólnie zmęczenie, przeciążenie...chyba będę miała na razie dosyć relacji damsko-męskich...eh.

To będzie wyczuwane: 9 Kielichów - czasami może brakować tej drugiej połówki...ale rozpaczać też jakoś nie będę ;)

To odchodzi: Umiarkowanie - znajomość z panem, z którym dzieli nas odległość...

To nadchodzi: Sprawiedliwość (odpowiedź), tło: Pustelnik, Król Mieczy => Rydwan - duża racjonalizacja wszystkiego...myślę, że w mieczowym wyszedł ten mężczyzna...

Tak widzę to ja: Siła - myślę, że chodzi tutaj o pokonywanie pewnych barier, emocji, które zostały po przednim związku...to już za mną.

Otoczenie: Rycerz Buław - pan który będzie się spontanicznie pojawiać...

Moje nadzieje: 6 Mieczy / Moje obawy: 2 Kielichów - jest we mnie jeszcze duża ostrożność...

Di tego to prowadzi: Gwiazda (odpowiedź), tło: Sąd, 5 Denarów, Król Denarów => Kapłan - ja myślę, że pewne spotkanie nie wypali...pomimo chęci i planów...

 

 

A Waszym zdaniem?

 

Pozdrawiam, :usmiech:

Maddie

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...