Skocz do zawartości

offtop: odkopywanie staroci


YolandoWawa1118

Rekomendowane odpowiedzi

Trochę pokory też nie zaszkodzi, by umieć przyznać się do błędu. Ogólnie czarnemu turmalinowi przypisuje się wiele dobroczynnych właściwości, a to czym on będzie dla Ciebie zależy tylko od Ciebie. Próbuj. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że skoro trafiłam na ten temat szukając czegoś, co było mi potrzebne, to jednak nie jest taki stary i nieaktualny. W ogóle dziwne zasady panują na tym forum. Ktoś wrzuca dobry merytorycznie post z jednym linkiem i już oznaczacie jako spam... nie przesadzacie troszkę?

Tak, to był offtop, ale postanowiłam odpowiedzieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taa, nie było Cie to nie oceniaj, nie znajac faktow. Byl to zwyczajny link do allegro, ze sprzedaza rzekomych talizmanow. Co na forum jest spamem, a co nie dokladnie okresla regulamin.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie przeczytałam o co chodziło, więc wiem o czym piszę. Owszem, link do allegro, ale spróbuj znaleźć coś na temat wspomnianych amuletów na własną rękę - życzę powodzenia. Cóż, strona aukcji też może być źródłem wiedzy.

 

P.S. Jestem nowa na tym forum, udzielałam się już w różnych miejscach. Dla postów starych i nieaktualnych istnieje coś takiego jak blokowanie wątków, a nie cenzurowanie (!) wypowiedzi członków, które nie są jawnym spamem i dotyczą tematu. Amen.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najgorsze jak komus sie cos wydaje ;D

 

Tematy sa otwarte bo zawsze moze ktos dodac cos merytorycznego, a nie zwykle "probuj dalej", ktore jest nabijaniem postow jedynie -.-

 

Nie widzialas tej akcji, wiec nie rozumiem Twojego goraczkowania sie. Brakuje w tym wszystkim zdrowego rozsadku. Temat offtopowy zamykam, bo jest to bez sensu. Milego rzucania osadow bez znania faktow ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...