Skocz do zawartości

Woodstock(ZWERYFIKOWANY)


pretoria

Rekomendowane odpowiedzi

Czy wyjazd dojdzie do skutku? rycek pucharów, król buław

Tak.

Czy ludzie, z którymi się umówiłam na pewno pojadą? 9denarów, rycerz denarów

Pojadą.

Jak dogadam sie z ludźmi z namiotu? as denarów, cesarzowa, kapłanka, kochankowie

Nie powinno być problemów z dogadaniem się. Raczej miło i przyjemnie, fajny kontakt.

Jak będę się bawiła? głupiec, wieża, 10buław, 10pucharów, pustelnik, rycerz buław

W głupcu widać co widać :P Alko się na pewno przewinie... Być może po upojeniu nastąpi jakaś zmiana, awantura lub strata ( nie wiem, może coś zgubię ). Dalej widać huczną, dobrą zabawę. W pustelniku może być widać, że będę potrzebowała trochę pobyć sama, być może będę musiała odpocząć :P

 

Ponadto... jedzie pewna osoba na wooda...

Czy go tam spotkam?8denarów, koło fortuny,wieża, 9pucharów

Myślę, że będą jakieś szanse na to w tym tłumie...

Odnośnik do komentarza
Czy wyjazd dojdzie do skutku? rycek pucharów, król buław

Tak :) będzie sporo emocji związanych z wyjazdem, możliwe, że jakieś zawirowania, co miałabyś nie jechać jednak w sumie pojedziesz.

 

Czy ludzie, z którymi się umówiłam na pewno pojadą? 9denarów, rycerz denarów

Tak. Nie wszyscy, możliwe, że jedna osoba się wykruszy / dojedzie później ale pojadą :)

 

Jak dogadam sie z ludźmi z namiotu? as denarów, cesarzowa, kapłanka, kochankowie

Ładnie ładnie tylko tak mi na myśl przyszło, że Ty będziesz wszystkich rozstawiała ‘jak to powinno być’ :D

 

Jak będę się bawiła? głupiec, wieża, 10buław, 10pucharów, pustelnik, rycerz buław

Zabawa będzie super. Jedziesz pierwszy raz?

Wieża może pokazywać, że bd czymś zawiedziona lub – przełamiesz pewne bariery. Dużo zabawy, alkoholu ;) ale zabawa będzie udana.

 

Ponadto... jedzie pewna osoba na wooda...

Czy go tam spotkam?8denarów, koło fortuny,wieża, 9pucharów

Tutaj na dwoje babka wróżyła. Bo spotkanie wg mnie widać. Przypadkowe. Ale albo będzie przelotne albo z tego przypadkowego może wyjść dłuższe posiedzenie we dwójkę ;)

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza

 

Ładnie ładnie tylko tak mi na myśl przyszło, że Ty będziesz wszystkich rozstawiała ‘jak to powinno być’ :D

 

Tak rzeczywiście może być, cóż taka ma natura :P Ale postaram sie powstrzymywać...

 

Jedziesz pierwszy raz?

Wieża może pokazywać, że bd czymś zawiedziona lub – przełamiesz pewne bariery. Dużo zabawy, alkoholu ;) ale zabawa będzie udana.

Tak :)

 

Z punktem powrócę, bo nie mogę dać :/ Muszę kilka rozdać...

Odnośnik do komentarza

Czy wyjazd dojdzie do skutku? rycek pucharów, król buław

 

Jak najbardziej.

 

Czy ludzie, z którymi się umówiłam na pewno pojadą? 9denarów, rycerz denarów

 

Ktos z grupy moze sie wylamac.

 

Jak dogadam sie z ludźmi z namiotu? as denarów, cesarzowa, kapłanka, kochankowie

 

Bardzo dobrze, bedziesz probowala "rzadzic", bo cos Ci nie bedzie pasowac, ale ogolnie dogadacie sie :)

 

Jak będę się bawiła? głupiec, wieża, 10buław, 10pucharów, pustelnik, rycerz buław

 

Na poczatku super, calkowity relaks, pozniej skojarzylo mi sie, ze moze Cie cos bolec, przez co nie bedziesz czula sie komfortowo, ale nie zrezygnujesz z dobrej zabawy.

 

Czy go tam spotkam?8denarów, koło fortuny,wieża, 9pucharów

 

Bedziesz do tego na pewno dazyc / szukac / rozgladac sie, ale mysle, ze do spotkania nie dojdzie. 9 pucharow w tym przypadku kojarzy mi sie z "zostaniem w namiocie".

 

Wysmienitej zabawy! :)))

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza

Czy wyjazd dojdzie do skutku? rycek pucharów, król buław

Tak :) Dużo ruchu będzie i pewnie pakowanie trunków :)

Czy ludzie, z którymi się umówiłam na pewno pojadą? 9denarów, rycerz denarów

Może ktoś jeszcze dołączyć bo 9tka to miła niespodzianka

Jak dogadam sie z ludźmi z namiotu? as denarów, cesarzowa, kapłanka, kochankowie

Będziesz decydować za wszystkich jak to cesarzowa :) Ale tak to miło w tym asie :)

Jak będę się bawiła? głupiec, wieża, 10buław, 10pucharów, pustelnik, rycerz buław

Dużo ruchu energii alkoholu.. Ale faktycznie coś może się wydarzyć że zmienisz zdanie o kimś albo coś Cię rani.. ten pustelnik kojarzy mi się ze zgubieniem przyjaciół w tłumie ale czas spędzony z bliskimi ludźmi

Ponadto... jedzie pewna osoba na wooda...

Czy go tam spotkam?8denarów, koło fortuny,wieża, 9pucharów

Mam mieszane uczucia, jakbyście byli zbyt zajęci zabawą na szukanie siebie albo zobaczysz coś co Ci wywróci trochę świat do góry nogami coś co może do tej pory było ukryte

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Gość paulinqa123
Czy wyjazd dojdzie do skutku? rycek pucharów, król buław

Tak.

tak dojdzie wyjazd do skutku :)

Czy ludzie, z którymi się umówiłam na pewno pojadą? 9denarów, rycerz denarów

Pojadą.

pojadą ,ale niewykluczone są pewne niespodzianki, może ktoś się do was dołączy :) facet

Jak dogadam sie z ludźmi z namiotu? as denarów, cesarzowa, kapłanka, kochankowie

Nie powinno być problemów z dogadaniem się. Raczej miło i przyjemnie, fajny kontakt.

dogadasz się ale Ty będziesz cesarzową :P będzie po Twojej myśli, atmosfera raczej przyjazna :)

Jak będę się bawiła? głupiec, wieża, 10buław, 10pucharów, pustelnik, rycerz buław

W głupcu widać co widać :P Alko się na pewno przewinie... Być może po upojeniu nastąpi jakaś zmiana, awantura lub strata ( nie wiem, może coś zgubię ). Dalej widać huczną, dobrą zabawę. W pustelniku może być widać, że będę potrzebowała trochę pobyć sama, być może będę musiała odpocząć :P

oddasz się balowaniu :P będzie to nowe przeżycie mimo że chyba nie jedziesz tam pierwszy raz? możesz zakończyć jakąś relacje, albo coś sie rypnie, jakaś haja się może trafić, a potem już będzie stabilnie, możesz chwilami mieć już dość tego tłumu i ludzi, wiesz taka potrzeba pobycia w samotności, z nadmiaru hałasu i ciągłego przebywania wsrod ludzi o dosc silnych charakterach

Ponadto... jedzie pewna osoba na wooda...

Czy go tam spotkam?8denarów, koło fortuny,wieża, 9pucharów

Myślę, że będą jakieś szanse na to w tym tłumie...

spotkacie sie :) będziesz go wypatrywać i szukać (8den.), ale myślę że sie spotkacie (KOŁO), leż może dojść do małej sprzeczki lub facet może Cie olać, tzn przejść jakgdyby Cię nie zauważył, ale z drugiej str ta 9 kiel, sugeruje jednak że po ktoryms "przejsciu" obok siebie, porozmawiacie i zrealizujesz swoj cel :P

Odnośnik do komentarza

Czy wyjazd dojdzie do skutku? rycek pucharów, król buław

Wyjazd doszedł do skutku, ALE.... tutaj gromkie brawa dla TRIDY - były zawirowania przez, które miałam nie jechać ( i była to godzina, może dwie przed wyjazdem, już byłam na dworcu ), ale pojechałam.

Czy ludzie, z którymi się umówiłam na pewno pojadą? 9denarów, rycerz denarów

I ktoś się wykruszył i ktoś dołączył :D Ale więcej osób dołączyło niż się wykruszyło.

Jak dogadam sie z ludźmi z namiotu? as denarów, cesarzowa, kapłanka, kochankowie

Dogadaliśmy się fajnie, starałam się nie rządzić, choć i jedna taka sytuacja się zdarzyła, decydować decydowałam, ale zawsze było to ze znakiem zapytania ( raczej sugerowanie :P ).

Jak będę się bawiła? głupiec, wieża, 10buław, 10pucharów, pustelnik, rycerz buław

I tutaj znów TRIDO brawa - byłam czymś zawiedziona, a nawet i wku... Przez tą rzecz, przez którą miałam nie jechać musiałam szybciej wrócić, ale postanowiłam się nie denerwować i łapać woodstock garściami :)

Ogólnie jak pisałyśmy - przez ten krótki czas dużo ruchu, energii, zabawy

Kobietki każda sądziła, że coś rypnie, coś pójdzie nie tak i tak też było. Potrzeby pobycia samej nie było, a raczej mus ( wcześniejszy powrót ) stąd ten pustelnik...

Czy go tam spotkam?8denarów, koło fortuny,wieża, 9pucharów

Czy go widziałam? Nie wiem... :P Dwa razy miałam wrażenie, że tak, ale ręki sobie obciąć nie dam ( ba nawet paznokcia :D ). Mógł to być on, ale jakby nie patrząc tam jest sporo ludzi podobnych do siebie ( mających podobny styl ), stąd też niepewność :) No, ale rozglądałam się, rozglądałam :D Może gdybym została dłużej...

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Czy wyjazd dojdzie do skutku? rycek pucharów, król buław

Wyjazd doszedł do skutku, ALE.... tutaj gromkie brawa dla TRIDY - były zawirowania przez, które miałam nie jechać ( i była to godzina, może dwie przed wyjazdem, już byłam na dworcu ), ale pojechałam.

Dziękuję za uznanie :)

Ale powiem Ci, że teraz tak patrzę na te karty i ni chusteczki nie wiem, jak ja te 'zawirowania' wyczaiłam z tych kart :co_na:

Odnośnik do komentarza
Dziękuję za uznanie :)

Ale powiem Ci, że teraz tak patrzę na te karty i ni chusteczki nie wiem, jak ja te 'zawirowania' wyczaiłam z tych kart :co_na:

 

Intuicja. wyłapywanie tych subtelnych energii - bo chyba o to tu chodzi. Czytanie prawie między kartami. Ja tak mam z kilkoma kartami i nijak nie moge sie przekonać do podręcznikowych opisów, czy też takich powszechnych, choćby z forum. bo wychodzi po prostu sedno. Żadna ze mnie wróżka , ale czasem czuję, że karta pokazuje to, co ma pokazać: główną energię, dominującą. Siłę, predkość, charakter.... To jest właśnie sztuką: wyłapać to. Patrzysz na cały rozkład i widzisz sens.

 

Ja sie wykładam na interpretacjach, w ktorych próbuę racjonalizować, podchodzic zdroworozsądkowo (bo przecież wszyscy ZNANI piszą, ze to ta karta znaczy)

Edytowane przez emilr
Odnośnik do komentarza

Emilr fajnie napisane :)

Ale powiem Ci, ze mnie czasem hmm.. dystansuje t, jak słyszę, że moje interpretacje BARDZO odstają od interpretacji innych ;/ fajnie, ze później się okazuje, że miałam sporo racji jednak takie słowa właśnie skłaniają do racjonalizowania :P

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...