Jump to content

CELT na relacje

tlumaczka

Recommended Posts

Celt na relacje z Panem Y , jestem z Panem w związku ale Pan jest bardzo bierny,ostatnimi czasy nic nie robi, zero inicjatywy, przy okazji inny Pan ,niech będzie X o mnie zabiega, chciałąm zapytac co dalej bedzie z Panem Y

czas 3 miesiące

1.Sytuacja wyjściowa - UMIARKOWANIE XIV - narazie jest ok, ani ziębi ani grzeje, takie troche flaki z olejem ja tak mówie , ale może być :P

2.to co się krzyżuje - KAPŁANKA II - mówi żeby poczekać, nic nie robić

3.Świadomość - 2 buławy - wybór pomiędzy kims innym , wahanie się...

4.przeszłość zdarzeń - 10 pucharów - sielanka , szczęście

5.to co mija - 2 puchary - no wyraźnie psuję się w uczuciach, oddalają się,

6.Najbliższa przyszłośc - królowa denarów - będzie dobrze tak jak jest (?)

7.Nastawienie pytającego do problemu - 9 buław - niechęc do partnera ,izolacja

8.Otoczenie - WIEŻA - wszyscy w około myślą że ta relacja napewno się rozpadnie

9.Obawy/nadzieje - KOCHANKOWIE VI- obawa że każdy pójdzie w swoją stronę

10.Wynik - rycerz mieczy - będzie kłótnia i Pan chyba zakończy relacje

Edited by tlumaczka

Ja się zastanawiam, czy da się to zweryfikować…

Celt na relacje z Panem Y , czas 3 miesiące

1.Sytuacja wyjściowa - UMIARKOWANIE XIV -

Takie no… Flaki z olejem :D coś jest, jakaś relacja ale to takie nijakie. Jest po prostu sobie znajomość.

2.to co się krzyżuje - KAPŁANKA II -

Tutaj Twoje myśli, zastanowienie, rozmyślanie nad sytuacją, czekanie na odpowiedni moment. Uzbrajanie się w cierpliwości i oczekiwanie na działania pana.

3.Świadomość - 2 buławy -
Wahanie, czy to aby na pewno dobra decyzja, żeby zaczynać relację z Panem Y. Bo będzie w tej relacji nad czym pracować.

4.przeszłość zdarzeń - 10 pucharów
Miła sympatyczna sytuacja ale taka właśnie – po której nie wiadomo, co robić dalej.

5.to co mija - 2 puchary -
Spotkania, randkowanie…

6.Najbliższa przyszłości - królowa denarów

Twoja twarda postawa i oczekiwanie. Ok. – zrobiłaś swoje a teraz czekasz na plony / efekty.

7.Nastawienie pytającego do problemu - 9 buław
Hmmm takie pytające – że dlaczego, ze co, ze jak i czekanie… Lekkie odsunięcie.

8.Otoczenie - WIEŻA -
wszyscy / większości myśli, ze się odsunęliście od siebie, ze to już zakończony temat.

9.Obawy/nadzieje - KOCHANKOWIE VI-

Że wszystko się ułoży dobrze między Wami.

10.Wynik - rycerz mieczy

Oj niestety… Jakaś rozmowa, mała kłótnia. I niestety ale odsunięcie tu wyczuwam.

• Maestro

Jest spokojnie, bez zrywów i szaleństw, takie wyciszenie połączenie z niepewnością jutra..Mi karta Umiarkowanie pokazuje spokojne spędzanie czasu bez kłótni, wręcz sielankę:) Ktoś tu stoi na rozdrożu, ma wybór..Widać w przeszłości zaspokojenie emocjonalne, teraz też macie dobry czas, ale widać, ze niebawem wiele zacznie zależeć od kobiety, pytanie jakiej? Ty jesteś zdystansowana, otoczenie teżx nie spryzja,. ktoś tu psuje szyki, miesza, zresztą w obawach też widać wahania i wybory. Powiem wprost : u niego się ktoś pojawi co może doprowadzić do rozpadu lub dzikiej awantury.Mi karta Rycerza Mieczy pokazuje nerwowego mężczyznę, który nie liczy się ze słowami. Ja bym jednak dobrała ze 2 karty..

dziękuję , może jeszcze ktoś zerknąć okiem ? ja zwerifikuję później na ile się da, bo już teraz mogę część powiedzieć /napisać ale póki co zaczekam jeszcze chwilkę.

chciałąm wiedzieć co będzie dalej, bo Pan poprostu .....nic nie robi....w ogole się nie stara, nie zabiega, zero inicjatywy, poprostu jest bo jest...

Guest Euterpe

miecze na wyniku z reguły u mnie mówią o odcięciu przeszłości/teraźniejszości od przyszłości (mnie rycerz mieczy pokazał kiedyś całkowite rozstanie)

nie podoba mi się też tutaj kapłanka - któreś z was może coś ukrywać albo jest jeszcze ktoś trzeci

a jeszcze obok niej są dwie buławy... - nie wspomina któreś z was kogoś z przeszłości albo to ktoś poznany w podróży...

obecnie jest wiele niepewności, a otoczenie wyczuwa, że "zasłona" prędzej czy później opadnie i to z wielkim hukiem i może się nie mylić, gdyż ostatnią kartą jest rycerz mieczy

królowa denarów to kobieta zadowolona, lubi wydawać pieniądze, aby polepszyć sobie nastrój, ale też na tej karcie siedzi jedna osoba...

nie widzę tego kolorowo, zwłaszcza że najpiękniejsze karty masz jako przeszłość, coś co mija i nie wróci

powiem tam wydaje mi się ze ta kapłanka to chyba ja , kręci się koło mnie Pan- do niczego nie doszło , ale Pan stara się zabiega...

co do otoczenia, to wiele wiele osob uważa ze ta relacja poprostu nie ma przyszłości ....

a ta królowa denaró to tez taka która nie za wiele robi , prawda ?

• Maestro
powiem tam wydaje mi się ze ta kapłanka to chyba ja , kręci się koło mnie Pan- do niczego nie doszło , ale Pan stara się zabiega...

co do otoczenia, to wiele wiele osob uważa ze ta relacja poprostu nie ma przyszłości ....

a ta królowa denaró to tez taka która nie za wiele robi , prawda ?

Nie powiedziałabym, że królowa denarów nie za wiele robi.Niby dlaczego? Ona dba o otoczenie, o dom, to taka pani domu, która poda kawę, porozmawia miło, wesprze słowem, rozbawi i jeszcze pięknie wygląda:)

Pamiętajcie o opisie sytuacji poprzedzającym rozkłady!!!

(tak, celt jeszcze ujdzie za weryfikowalny, zresztą wszyscy tu wrzucają celty na pracę/miesiąc etc. Póki odnosi się do Nas to ok.

Edited by Czarownica
to co z tą królową denarów ? , co ona oznacza akurat na tej pozycji ?

Nie powiedziałabym, że królowa denarów nie za wiele robi.Niby dlaczego? Ona dba o otoczenie, o dom, to taka pani domu, która poda kawę, porozmawia miło, wesprze słowem, rozbawi i jeszcze pięknie wygląda:)

I tutaj niestety nie zgodzę się z Inez :) ok, Denarowa z zasady dba o otoczenie, wspiera, i jest taka 'pełna' i miłości i dostatku i wdzięku ale tutaj w rozkładzie Tłumaczki, patrząc na wszystkie karty, raczej wychodzi typowo ziemista postawa - stoję, czekam na ploty / żniwa.

1.Sytuacja wyjściowa - UMIARKOWANIE XIV – umiarkowanie niekoniecznie dla relacji musi być kartą negatywną, ale w otoczeniu pozostałych w tym konkretnym rozkładzie, dla mnie niestety jest. Dla mnie ona tutaj pokazuje takie dogorywanie.

2.to co się krzyżuje - KAPŁANKA II – kobieta , która ma swój sekret, a jest nim drugi pan. Ktoś kto czeka na rozwój wydarzeń i spokojnie obserwuje co się będzie działo dalej. Nie podejmuje gwałtownych działań ani nieprzemyślanych decyzji. Cierpliwie siedzi i czeka na to co jej los przyniesie.

3.Świadomość - 2 buławy – pojawił się ktoś drugi, kto wprowadza nieco/dużo życia w stan tego rozmemłania, które Ci obecnie towarzyszy. Tu widać potencjalny romans, ale Ty na razie nie działasz (kapłanka), jesteście w fazie wzajemnego „obwąchiwania się”.

5.to co mija - 2 puchary

Czasy świetności z Twoim partnerem macie już za sobą. Była ładna miłość (2 pucharów), ale doszliście do jej kresu (10 pucharów). Weszliście w fazę związku (umiarkowanie), której jak się pozytywnie nie przepracuje to właśnie oczka zaczynają strzelać na boki. Bo już nie ma tych uniesień, tych emocji, wszystko jest takie zwyczajne, powtarzalne, przewidywalne.

6.Najbliższa przyszłośc - królowa denarów – Ty- nie on- będziesz decydować o losach tego związku. I będziesz miała na względzie przede wszystkim swoje spełnienie.

7.Nastawienie pytającego do problemu - 9 buław – momentami może jeszcze jakieś zrywy, żeby reanimować tego trupa się zdarzają, ale jesteś coraz bardziej tym zmęczona. Widać Twój dystans wobec partnera, trudności w porozumieniu z nim. Hmm…jakbyś była z nim z musu.

8.Otoczenie - WIEŻA - otoczenie już was pogrzebało.

9.Obawy/nadzieje - KOCHANKOWIE VI- obawy: ktoś tu się boi zdrady; nadzieje: po prostu na miłość.

10.Wynik - rycerz mieczy – ciężka atmosfera niemożebnie. Rezultatem będzie raczej rozstanie i to w nienajlepszej atmosferze.

chciałąm zapytac co dalej bedzie z Panem Y czas 3 miesiące

1.Sytuacja wyjściowa - UMIARKOWANIE XIV

2.to co się krzyżuje - KAPŁANKA II

-- Jest między wami tak jak piszesz - niby ok, ale bez uniesień, stagnacja. Kapłanka niesie tajemnicę dla Ciebie, jest nią inna kobieta, która Ci zagraża.

3.Świadomość - 2 buławy

-- w 2 buł. potrzebujesz kogoś kto wprowadzi w Twoje życie energię/myślisz o Panu X,

- choć jak na razie się wahasz, czekasz na ten moment, który Cię pchnie ku niemu.

10 puch na przeszłości mówi o tym, że to co Cię łączyło z Panem Y to się już wypaliło, że osiągnęliście optimum tego, co mogliście. Były cudowne chwile, ale to już przeżytek i nie da się wykrzesać więcej uczuć, etap uczuć między wami osiągnął szczyt możliwości. Teraz może być tylko nuda i rozglądanie się za czymś nowym, świeżym, co znów pobudzi zmysły i emocje.

5.to co mija - 2 puchary

6.Najbliższa przyszłośc - królowa denarów

-- Mija wasza relacja i porozumienie dusz, było cudownie, ale niebawem inna kobieta staje się dla niego bardzo ważną osobą w życiu.

Ona o niego nie zabiega, ona może być kimś z przeszłości, z którą go b.wiele łączyło-dziecko? interesy? - znają się dobrze od dawna.

A może to jakieś korelacje rodzinne?-matka?/Kapłanka,QDen/? -

7.Nastawienie pytającego do problemu - 9 buław - czujesz się zagrożona w tej relacji i chcesz uprzedzić ewentualne rozstanie aby zachować twarz

-- stąd masz 2 buław - już się rozglądasz za nowym związkiem, bo ambicjonalnie czujesz, że nadszedł ten czas aby się określić.

8.Otoczenie - WIEŻA - okoliczności zewnętrzne szykują dla ciebie coś czego się nie spodziewasz ewentualnie nie dopuszczasz do świadomości.

W Umiarze masz obecnie pewnego rodzaju przyzwyczajenie, rutynę/taki św.spokój bycia z kimś, ale w 2 buł.masz jednak wątpliwości, rwie cię/.

Partner szykuje się do rozmowy z tobą, która nie będzie należała do przyjemnych, otworzy ci oczy.

9.Obawy/nadzieje - KOCHANKOWIE VI- obawa że każdy pójdzie w swoją stronę

10.Wynik - rycerz mieczy

-- Będzie rzeczowa rozmowa, która ujawni, czego od siebie oczekujecie i co was obecnie tak na prawdę łączy.

On może ci mieć sporo do powiedzenia, wysłuchaj go.

Wieża Kochankowie Ryc.Mieczy - to może być koniec, ale i diametralna zmiana waszej relacji, która po wyrzuceniu sobie pretensji, może dać nowy początek nowego układu między wami.