Jump to content

Ten i kolejny miesiac

JagodowaTruskawka

Recommended Posts

Moj przyjaciel ma czasem fazy, podczas ktorych musi uciec w swiat samotnosci i nie ma z nim kontaktu. Od soboty nie oddzwania ani nie odpisuje na moje wiad. Ja wstrzymuje sie z dzialaniem i czekam na rozwoj. Ja traktuje go jak brata, znam go od liceum, ma dziewczyne - moja kolezanke z gim z ktora jest juz z 6 lat.

Co sie wydarzy w naszej znajomosci

Do konca miesiaca: Denarowa, Cesarz, Krol pucharow / Sila - On bedzie trwal w swojej samotnosci, tak zdecydowal, tego potrzebuje, i wyglada tez na to, ze chyba ja sie przelamie i zadzwonie do niego (co mi sie bardzo nie podoba, abym miala sie zlamac ! )

Sierpien: Diabel, 8 bulaw, Paz denarow / Gwiazda - Juz po staremu, w diable widze nasze wyjscia na wino i nocne rozmowy o zyciu. Bedzie duzo sie dzialo, moze jakis wyjazd spontaniczny nad jezioro.

Co sie wydarzy w naszej znajomosci

Do konca miesiaca: Denarowa, Cesarz, Krol pucharow / Sila -

Niewielka zmiana sytuacji, jego nostalgia i wydaje mi się, że denarowa pokazuje tutaj Ciebie jako przyjaciółkę, filar do rozmowy, podtrzymania. I chyba na twoich wiadomościach się skonczy. Napisz mu może, ze mozęna Ciebie liczyć czy coś ;) pewnie to wie ale dla pewności ehe :P

On musi przemyśleć pewne sprawy i na pewno da znać :)

Sierpien: Diabel, 8 bulaw, Paz denarow / Gwiazda

Oj powróci kontakt ;) i wyjścia na piwo, rozmowy etc :)

Diabłowy może właśnie oznaczac takie wejście z kopyta, powrót na stare śmieci ;)

PS. A nie możesz koleżanki podpytać co tam się dzieje?

• Maestro

Jak dla mnie to on Ci coś wyzna, albo dwóch się koło Ciebie zakręci, a Ty będziesz z tego bardzo zadowolona, bo zaczniesz brylować w towarzystwie. W sierpniu natomiast widać, że ktoś Ci nie odpuści, będzie kązył i kązył koło Ciebie..

Podsumowując : nie jestem pewna, czy karty pokazały Twojego przyjaciela, ale jedno wiem, że będzie się działo:)

Pozdrawiam:)

Haha nie tak latwo :D Raz zniknal ze swiata na 2 tyg, nawet swojej dziewczynie nie odpisywal, tzn odpisywal ale to bylo takie zdawkowe. Wkurzylam sie w koncu i zadzwonilam do niego z nr mojej mamy (nie mial tego numeru) wiec odebral :D

Do konca miesiaca: Denarowa, Cesarz, Krol pucharow / Sila -

Potrzebuje ustabilizować emocje z sumy siła czyli nim ciskają w w denarowej jako sytuacji będzie szukanie harmonii podobnie cesarz szuka spokoju a król pucharów jest bardzo wrażliwy stąd może złapał jakąś depresję i próbuje pozbierać myśli

Sierpien: Diabel, 8 bulaw, Paz denarow / Gwiazda -

Krok do przodu relacja wróci na stare tory :) Pewnie faktycznie się napijecie czegoś albo będziecie robić coś szybkiego co uzależnia np jeździć autem [luźne skojarzenie :) ]. Ale po tej ciszy jakby Wasza relacja zmieniła tory w denarowym paźku jakby czegoś się nauczył.. Ciekawa jest ta gwiazda z sumy - mi pokazała marne nadzieje na coś...