Jump to content

Czas od 21,07 - 06,08...dodat (ZWERYFIKOWANY)

Lena75

Recommended Posts

Witam

Co mnie czeka do moich urodzin (06.08)?

AS Mieczy - Słońce-Mag - Królowa Pucharów

dodatkowo przez przypadek przy tasowaniu wypadło As Monet (o)

As Mieczy - rozsadek ,zrozumienie,wyciaganie wniosków

Słońce - szczęscie, spełnienie

Mag - rozpoczecie nowych działan ,przejecie inicjatywy

Królowa Pucharów - rozwaga,przywiazanie do domu,wsparce,ulga

As Monet (o) - strata ,zlekceważenie

Moja interpretacja:

W końcu "właczę" rozsadek i zaczne wyciagac wnioski z dotychczasowych wydarzeń,wiele rzeczy do mnie dotrze.Jednak odzyskam spokój i szczęscie (Słonce) dzieki rozpoczęciu czegos nowego(mag) i dzięki wsparciu przyjaciół (Królowa Pucharów)

As Monet (o) - strata ,zlekceważenie - i tu nie wiem jak to zinterpretować...

Guest Euterpe

as mieczy często mi pokazuje odcięcie od danego tematu czy człowieka (działa jak nożyczki), a czytając Twoje rozkłady domyślam się, że pewnie chodzi o pana S

słońce i mag - bardziej egocentrycznych kart chyba nie ma :) skupisz się bardziej na sobie, pracy, przyjemnościach, zaczniesz chwytać chwilę, poczujesz, że masz nad sobą i nad niektórymi sprawami władzę, oczyszczenie z danej sytuacji

królowa kielichów lubi rozpamiętywać, na mojej karcie kobieta patrzy w lewo czyli w przeszłość, więc mimo dobrego samopoczucie, uczucia wyzwolenia się, od czasu do czasu weźmie cię na wspominki, wrócisz myślami do kogoś/czegoś

Lena a jakieś nakreślenie sytuacji co u Ciebie????

Co mnie czeka do moich urodzin (06.08)?

AS Mieczy - Słońce-Mag - Królowa Pucharów

dodatkowo przez przypadek przy tasowaniu wypadło As Monet (o)

Odcięcie, zajęcie się sobą, jakiś mini ‘urlopik’ może. Na pewno skupisz się na sobie i hmmm wydanie niepotrzebnych pieniędzy gdzieś tam w międzyczasie może się zdarzyć.

Na pewno zajmiesz się trochę egoistycznie sobą ;) ale powinno Ci to wyjść na plus.

• Like 1
Lena a jakieś nakreślenie sytuacji co u Ciebie????

Odcięcie, zajęcie się sobą, jakiś mini ‘urlopik’ może. Na pewno skupisz się na sobie i hmmm wydanie niepotrzebnych pieniędzy gdzieś tam w międzyczasie może się zdarzyć.

Na pewno zajmiesz się trochę egoistycznie sobą ;) ale powinno Ci to wyjść na plus.

Trida....na tą chwile mam ogromną ochote na ucieczke od wszystkiego i wszystkich,totalne wyalienowanie się.Jestem juz po urlopie wiec jedyne wyjscie to weekend.I tak na poczatku miesiaca mąż z córką jada do znajomych (których akurat nie lubię) i zostaje sama w domu.Będę miała po raz pierwszy od niepamiętnych czasów tylko czas dla siebie.Chcialabym ten czas wykorzystac na wyciszenie się,przemyslenie swojego zycia.

Tu jest odcięcie (As Mieczy) od znajomości z egoistycznym mężczyzną (Słońce), z którym łączył Cię romans (Mag) i będziesz to uczuciowo i emocjonalnie przeżywała (Królowa Kielichów).

• Like 1
  • 3 months later...
Tu jest odcięcie (As Mieczy) od znajomości z egoistycznym mężczyzną (Słońce), z którym łączył Cię romans (Mag) i będziesz to uczuciowo i emocjonalnie przeżywała (Królowa Kielichów).

Dokładnie tak bylo....

• Like 1

Lenka, jest ryzyko, że do tego czasu będziesz czuła pustkę wewnątrz, trudno będzie cieszyć się z tego co wokół, z codzienności, stabilizacji (którą przecież masz) (As mieczy/o/). Przecież wiesz, jaka jest Królowa pucharów... Pan S będzie powracał w Twoich myślach - widać, że wciąż silnie wpływa na Twój stan emocjonalny, jesteś i będziesz wciąż nim zafascynowana (Słońce, Mag - suma Sąd).

Pomimo niewątpliwego chamstwa z jego strony, powinnaś spojrzeć na to z tej lepszej strony.. Sprawa się wyjaśniła i chyba nie masz już złudzeń, że czas się pożegnać? Wiem, wiem, to bardzo trudne, ale pomyśl.... Już raz dokonałaś wyboru - w moim odczuciu właściwego. Jaka byłaby Twoja decyzja dzisiaj, gdybyś dostała drugą szansę?

Lenka, jest ryzyko, że do tego czasu będziesz czuła pustkę wewnątrz, trudno będzie cieszyć się z tego co wokół, z codzienności, stabilizacji (którą przecież masz) (As mieczy/o/). Przecież wiesz, jaka jest Królowa pucharów... Pan S będzie powracał w Twoich myślach - widać, że wciąż silnie wpływa na Twój stan emocjonalny, jesteś i będziesz wciąż nim zafascynowana (Słońce, Mag - suma Sąd).

Pomimo niewątpliwego chamstwa z jego strony, powinnaś spojrzeć na to z tej lepszej strony.. Sprawa się wyjaśniła i chyba nie masz już złudzeń, że czas się pożegnać? Wiem, wiem, to bardzo trudne, ale pomyśl.... Już raz dokonałaś wyboru - w moim odczuciu właściwego. Jaka byłaby Twoja decyzja dzisiaj, gdybyś dostała drugą szansę?

Davisa....dostał by kopa :):):):) a na pozegnanie powiedziałabym mu "spier.....j :):):):)

Po czyms takim jak się zachowal nie zasługuje juz na nic innego:):):):)