Jump to content

Przyjazd Pana Kota (ZWERYFIKOWANY)

afercia

Recommended Posts

Pan Kot o którego pytałam się kilka razy np tu http://www.ezoforum.pl/interpetacje-rozkladow/79869-sroda-impreza-zweryfikowany.html http://www.ezoforum.pl/interpetacje-rozkladow/80308-jakie-dzialania-na-2-miesiace.html Znamy się z akademika. Kiedy mieszkaliśmy razem flirtowaliśmy trochę uśmiechaliśmy przytulaliśmy takie pierdółki. Kiedy poznała go moja mama zaczęła robić podchody.. myślałam że jej się podoba ale w końcu przyznała się ze Pan Kot ciągle zerkał na mnie. Mamy z sobą ciągle kontakt. Dzisiaj napisał że tęskni za mną i myśli żeby do mnie przyjechać. ja oczywiście euforia na całego :)

Czy Pan Kot przyjedzie do mnie do końca września?

6 mieczy Król Kielichów Cesarzowa dociągłam Cesarza

W 6 mieczy jest podróż Król Kielichów to wodny król ale on do mnie nijak może przypłynąć. Z jednej strony jest karta podróży ale to jednak karta mieczowa... Stąd mam dużo wątpliwości. Na pierwszą myśl stwierdziłam że przyjedzie bo jednak 6 mieczy to daleka podróż [300km to chyba jednak nie aż tak daleko] potem zaczęłam się wahać czy nie będzie chciał się odciąć. Fajnie wygląda cesarzowa obok cesarza takie luźne skojarzenie :) On jest chyba bardzo wrażliwy i się trochę waha.. Może powinnam tupnąć że też bardzo tęsknie i że ma przyjechać :)

Zasugerował że przyjedzie z naszym wspólnym przyjacielem jak go przekona

Czy Pan Kot przyjedzie z Panem R?

III kielichów VI kielichów Wieża

Plany będą że tak ale Panu R chyba coś wypadnie w domu i nie przyjedzie.

Co myślicie? :)

Fajnie jest znowu mieć dostęp do internetu i do Was ^^

Hmmm tutaj mam mieszane uczucia i się zastanawiam, czy Ty nie pojedziesz do niego ;) do spotkania tak na 90% dojdzie wg mnie.

Czy Pan musiałby przebyć jakaś wodę? Jeśli tak to jak najbardziej spotkanie możliwe :)

Oj chyba nie, ale może przyjechać z kimś innym. Niekoniecznie z R.

• Like 1

Jedyna woda jaka musi przebyć to kilka rzek mostem w tym 2 dość duże rzeki np Wisłę. Właśnie tez tak podróż wodna nijak mi tutaj pasuje i jest trochę dziwna. Dziękuję Ci bardzo Trido :)

Przyjedzie, pan ma ciepłe uczucia do Ciebie, jesteś dla niego bardzo ważną kobietą.

Na kolegę to takie karty słabe... bardziej bym powiedziała, że może przyjechać z jakimiś koleżankami z dzieciństwa, z przeszłości, co Cię może zaskoczyć, ale nie wiem czy to prawdopodobne...

• Like 1

Przyjedzie, super karty . Zazdroszcze :3

Nie przyjedzie z panem R, ale kogos wezmie ze soba, moze znasz tego kogos i sie bardzo zaskoczysz

• Like 1

Ogólnie mi się nawet wydaje, że Pan Kot wcale nie chce przyjeżdżać z Panem R. Tak wyczuła rozmawiając, że niby przyjedzie z nim ale badał co by było gdyby przyjechał sam.. My tak działamy głupio i robimy wiecznie podchody jak dzieciaki :)

werona co do przyjazdu z koleżanką z dzieciństwa raczej średnio, bo jego całe towarzystwo z dzieciństwa jest na Ukrainie i to pod Kijowem :) Jedyne co to może przyjechać z naszą wspólną przyjaciółką ale może jednak nie :D Wolałabym Pana Kota mieć tylko dla siebie :> Oj żebyś miała rację... Chciałabym być bardzo ważną dla niego..

• 2 months later...

WERYFIKACJA

Pan Kot nie miał czasu żeby przyjechać-zwalił że dużo w pracy. Nie przyjechał też R. Ogólnie Kot i R w tym czasie się pokłócili :)

Edited by afercia