Jump to content

Jak potoczy się dla mnie impreza z przyjaciółmi 1-3 sierpnia (ZWERYFIKOWANY)

bimba

Recommended Posts

koło fortuny, królowa denarów, 6 buław

wydarzy się coś zaskakującego (koło fortuny) ale w pozytywny sposób, a ja będę rozsądna (królowa denarów) to będzie dla mnie ważne i uszczęśliwiające doświadczenie (6 buław)

Będzie tam ktoś kto mi się podoba myślicie, że coś wyniknie?

Na moje odczucia to będzie po prostu świetnie spędzony czas z przyjaciółmi, ale żadnych romansów chyba nie widać. W rozkładzie widzę raczej to, że będę się świetnie bawić mimo braku jego zainteresowania albo pojawią się*inne opcje niż mój obiekt westchnień, tak czy inaczej będzie to dobrze spędzony czas ;)

Edited by bimba

Jak potoczy się dla mnie impreza z przyjaciółmi 1-3 sierpnia

Coś Cię zaskoczy, Ty będziesz próbować stabilizować sytuacje ale ogólnie będziesz zadowolona wszystko pójdzie w końcu jak powinno :) Albo może po prostu zapijesz i jak w kole świat się będzie kręcił trochę kasy wydasz jak królowa denarów na świętowanie w 6tce buław :) Nie ma kart smutku ani romansu.. Raczej dobra zabawa :)

• Like 1
Guest Euterpe

ładne karty :)

nie wiem co to za impreza, ale masz zamiar przed nią zainwestować w siebie, aby lepiej na niej wyglądać/czuć się? Albo trzeba tam za coś zapłacić? pytam, bo królowa denarów często pokazuje mi kobietę, która wydaje na siebie pieniądze, aby chociażby poprawić sobie humor

koło fortuny - coś się zdarzy niezależnie od Ciebie

6 buław - cokolwiek pokazało koło, wyjdzie Ci to na dobre (nie koniecznie musi być przyjemnie, ale z biegiem czasu uznasz, że dobrze się stało)

z HB wychodzi XVI Wieża, a to oznacza duże zmiany, może punkt widzenia się zmieni, runie jakaś znajomość albo przełamiesz z kimś lody :)

udanej zabawy :)

Jak potoczy się dla mnie impreza z przyjaciółmi 1-3 sierpnia

Zabawa będzie w sumie fajna, mogą wyjść małe zawirowania np z dojazdem na imprezę.

Ogólnie będzie spokojnie - ale tego właśnie będziecie oczekiwały.

6 buław to mega karta wg mnie jak na taki rozkład ;)

Więc - udanej imprezy :D

Guest paulinqa123

wydarzy się coś zaskakującego (koło fortuny) ale w pozytywny sposób, a ja będę rozsądna (królowa denarów) to będzie dla mnie ważne i uszczęśliwiające doświadczenie (6 buław)

Będzie tam ktoś kto mi się podoba myślicie, że coś wyniknie?

Na moje odczucia to będzie po prostu świetnie spędzony czas z przyjaciółmi, ale żadnych romansów chyba nie widać. W rozkładzie widzę raczej to, że będę się świetnie bawić mimo braku jego zainteresowania albo pojawią się*inne opcje niż mój obiekt westchnień, tak czy inaczej będzie to dobrze spędzony czas ;)

imprezka jak najbardziej udana :) wiele więcej nie mogę tutaj napisać... uważam że impreza będzie należała do jednej z lepszych i tyle, nie widzę tutaj zadnych szczegolnych wydarzen

• 2 weeks later...

Fakt, wydarzyło się sporo niezależnie ode mnie, próbowałam stabilizować sytuację, generalnie podnosiłam na duchu, jak dobra mama ;)

Sama bawiłam się bardzo dobrze i lody też zostały przełamane.

Ogólnie impreza bardzo udana.

Dziękuję za wszystkie interpretacje.

• Like 1