Jump to content

nowa praca(ZWERYFIKOWANY)

Guest Euterpe

Recommended Posts

Guest Euterpe

od sierpnia zaczynam - na początku będą mnie szkolić i stopniowo przydzielać do poważniejszych zadań i jak dam radę, przyjmą mnie na stałe, a jak nie... no cóż, będę mieć chociaż co wpisać w CV :)

branża IT

pierwsze pytanie zadałam ogólnie:

jak będzie wyglądać moja współpraca z firmą A do końca tego roku? Król buław + 9 mieczy + 2 puchary + XV Diabeł

gdybym wyciągnęła takie karty na randkę, byłabym uradowana :D

król buław może wskazywać mężczyznę, który będzie mnie prowadził w tej firmie, dzielił się wiedzą, wydawał polecenia, kogoś w rodzaju nauczyciela i szefa

król buław + 9 mieczy - nocne rozmyślanie o panu? nieprzespane noce, nieprzerwany ciąg myśli lub zamartwianie się jak wypaść przed nim jak najlepiej, co o mnie pomyśli

9 mieczy - zmartwienia

9 mieczy + 2 puchary - lęk dotyczący dalszej współpracy i myśli 'oby mnie przyjęli, dam radę'

2 puchary - harmonia i udany układ z firmą, świetne dogadanie się

2 puchary + diabeł - powiedziałabym, że obie karty obok razem mogą wskazywać na jeszcze bardziej zacieśnioną więź, coś w rodzaju podwójnego, a nawet potrójnego węzła

diabeł - pełne uzależnienie od nich, szybko się nie uwolnię od tej firmy albo jakieś zakłócenia...

szczegółowo:

jak będzie wyglądać ta współpraca w:

sierpniu: Królowa kielichów

wrześniu: 7 kielichów

październiku: XXI Świat

listopadzie: 8 mieczy

grudniu: 2 mieczy

sierpień: podejdę do tego bardzo emocjonalnie, powzdycham za szkolnymi i beztroskimi latami, skupię się na własnych odczuciach

wrzesień: ta karta pokazuje mi spełnione marzenia, więc wszystko powinno iść dobrze

październik: tutaj powinno się zakończyć moje szkolenie, więc karta świat idealnie tutaj obrazuje koniec wędrówki

listopad i grudzień: ta karta to też swego rodzaju uwiązanie, ale nie wiem jak ją tutaj powinnam zinterpretować i dwójkę mieczy podobnie

od sierpnia zaczynam - na początku będą mnie szkolić i stopniowo przydzielać do poważniejszych zadań i jak dam radę, przyjmą mnie na stałe, a jak nie... no cóż, będę mieć chociaż co wpisać w CV :)

Ej w dzisiejszym świecie (w tym kraju tym bardziej) wpis w CV to MEGA dużo :D wierz mi na słowo ;) doświadczenie z pracy jest więcej warte teraz niż wykształcenie ;)

pierwsze pytanie zadałam ogólnie:

jak będzie wyglądać moja współpraca z firmą A do końca tego roku? Król buław + 9 mieczy + 2 puchary + XV Diabeł

Dużo dużo pracy, współpracy, różnych zadań którymi oj może być ciężko :/ ja tutaj widzę Twoje starania, trochę chyba skok na głęboką wodę. Odnoszę wrażenie, że bd siedzenie po nocach i dokształcanie się w różnych tematach. Uważaj, co by ktoś nie chciał Cię wkopać, wyrolować / wykorzystać, bo jesteś nowa itd. Obawiam się, że tutaj na tym wpisie w CV może się zakończyć ale tylko dlatego, że sama zrezygnujesz.

szczegółowo:

jak będzie wyglądać ta współpraca w:

sierpniu: Królowa kielichów

Ładnie. Wszyscy powitają Cię z uśmiechem. Będą rozmowy, emocje, ze ktoś nowy. Powiedziałabym nawet, ze będą Ci co poniektórzy nadskakiwać ;) duża pomoc ze strony pewnych osób

wrześniu: 7 kielichów
Oj tutaj zacznie wychodzić szydło z worka… Miało być inaczej, jest inaczej (ale spokojnie, tak jest w 75% prac ;))

październiku: XXI Świat
I tutaj znów powrót fajnej atmosfery, poczujesz się lepiej, fajniej chociaż… Zastanawiam się, czy nie zaczną się myśli nad zmianą, odejściem ‘w świat’

listopadzie: 8 mieczy
Oj i zacznie się nagabywanie, nieciekawa sytuacja… Wydaje mi się, że okaże się, że szybko chwytasz, i ktoś może czuć się zagrożony przez co pokaże różki (diabeł z powyższego rozkładu)

grudniu: 2 mieczy
Tutaj odcięcie i zakończenie współpracy wg mnie lub – mocne pertraktacje, wymiana zdań. Chociaż cóż no…

Życzę powodzenia, mam nadzieję, że karty to tak tylko postraszyły i że bd lepiej :D

PS. To Twoja pierwsza praca?

• 2 weeks later...
Guest Euterpe
Dużo dużo pracy, współpracy, różnych zadań którymi oj może być ciężko :/ ja tutaj widzę Twoje starania, trochę chyba skok na głęboką wodę. Odnoszę wrażenie, że bd siedzenie po nocach i dokształcanie się w różnych tematach. Uważaj, co by ktoś nie chciał Cię wkopać, wyrolować / wykorzystać, bo jesteś nowa itd. Obawiam się, że tutaj na tym wpisie w CV może się zakończyć ale tylko dlatego, że sama zrezygnujesz.

już to czuję w kościach :zmeczony:

• 4 weeks later...