Jump to content

czy dojdzie do zamachu w Norwegii?(ZWERYFIKOWANY)

afercia

Recommended Posts

Słyszałam że w Norwegii może dojść do zamachu ze strony islamistów. Niby policja przechwycila taka informacje

Czy dojdzie do zamachu w Norwegii w ciągu najbliższych 7 dni?

Zmartwychwstanie 7 kielichow 3 bulawy Diabel

W tym diable na końcu wydaje mi się ze tak. Na mojej karcie zmartwychwstania (Universal waite) są trupy w prawdzie one wstają z grobu ale tutaj może chodzić o porozrzucane ciała. Środkowe karty kojarzą mi się z ukryciem bomby w miejscu gdzie jest port albo port lotniczy albo miasto portowe. Diabeł może być też zamachem samobójczym.

Co o tym myślicie?

Czy dojdzie do zamachu w Norwegii w ciągu najbliższych 7 dni?

Zmartwychwstanie 7 kielichow 3 bulawy Diabel

Hmmm... Powiem, że jest to możliwe. Może nie sam zamach ale jakieś działania zbrojno-siłowo-działniowe, nie do końca nastawione pokojowo.

Jako, ze to islamiści i 3 buław to stawiam na jakiś samochód / środek transportu z ładunkiem.

• Like 1
Guest paulinqa123

uważam podobnie jak Trida, może to być coś w stylu "Zamachu" lub nawet sam zamach szkoda że nie dociągnęłaś do diabła.w każdym bądź razie coś jest na rzeczy, chociaż z drugiej strony 7 kiel. może sugerować jedynie podejrzenia i domysły,wyobrażenia na temat zamachu.... albo te informacje zaczerpnięte przez specjalne słuzby, 3 buław i diabeł na końcu świadczą raczej o tym że dojdzie do próby zamachu... ale mi akurat skojarzyło się z rzuceniem czegoś z samolotu, ale moze byc rowniez tak jak Trida uważa, ładunek na samochodzie czy cos w tym stylu

Guest Rywka Blumenstein

Słuchajcie, a 7 Kielichów w tym kontekście - zaślepienie jakimiś ideami, w tym przypadku religijnymi. Działanie irracjonalne na podstawie jakichś tam wartości "objawionych". Wydaje mi się, że zamiary tych terrorystów będą miały duży zasięg (3 Buław), ale ich zacietrzewienie (ego -Diabeł) spowoduje mniejsze szkody, niż początkowo będą zakładać (Zmartwychwstanie).

I oby to wszystko było nieprawdą!

Tez widze tu zamach... 7 pucharow skojarzylo mi sie z kolejnym samolotem.. a Sad jako wlasnie tragedie wielu ludzi, ciala porozrzucane dookona katastrfy

• 1 month later...

Weryfikacja

Do zamachu nie doszło. Było dużo podejrzeń, gazety huczały o tym w Norwegii przez tydzień. Ponoć mieli kogoś podejrzanego. Przez tydzień był tam szał na ten temat potem wszystko ucichło.

• Like 1