Skocz do zawartości

26 lipca sobotnia impreza(ZWERYFIKOWANY)


Ceres

Rekomendowane odpowiedzi

Idę na imprezę ze znajomymi w klubie. Jak tam mi będzie ?

 

VIII, Buław, As Pucharów, Paź Pucharów - suma XX SĄD

przy wyciąganiu kart wyleciał mi jeszcze sam z siebie As Mieczy

 

Będzie się dużo działo, rucha jak w ulu czyli jak to w klubach, Paź to może ja a As Kielichów że pijaństwo będzie. Sąd jako wynik, że będę zadowolona ?

A ten As mieczy nie wiem czy ważny czy nie zazwyczaj nie zwracam uwagi na karty, który przypadkiem wypadną ale może że będę miała jakiegoś dobrego kompana do rozmowy.

Odnośnik do komentarza

Dobre picie będzie, dużo ruchum ale nie wiem czy tańczenia, czy po prostu szukania klubu, zgadywania się ze znajomymi etc. może Cię trochę bardziej sieknąć niż myślalaś (as mieczy). Sąd to kacowy powrót do żywych dnia następnego;) milej zabawy, fajne wyjście się szykuje.

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Gość paulinqa123

Jak tam mi będzie ?

 

VIII, Buław, As Pucharów, Paź Pucharów - suma XX SĄD

przy wyciąganiu kart wyleciał mi jeszcze sam z siebie As Mieczy

 

będziesz tańczyć, troszkę alko też się przeleje ;D generalnie będzie to dobra impreza, przyniesie CI odświeżenie tzw. odchamienie ;D (8 buław) kilka ploteczek tez wpadnie w ucho, ożywisz się dobrze pobawisz,skupisz na sobie i odetniesz od codzienności (as kiel.), myślę że zainteresujesz się pewnym młodzieńcem :P (paź kiel.), imprezka będzie udana, ale nie przesadz z alko, odrodzisz się na nowo, odprężysz, przyniesie Ci to fajną zmianę, poczujesz się lepiej sama ze soba, bardziej kobieco się poczujesz, będzie uczucie wyzwolenia :) i braku barier (sąd)

Odnośnik do komentarza
Idę na imprezę ze znajomymi w klubie. Jak tam mi będzie ?

VIII, Buław, As Pucharów, Paź Pucharów - suma XX SĄD

przy wyciąganiu kart wyleciał mi jeszcze sam z siebie As Mieczy

W myśl piosenki Piersi - Bałkanica - będzie się działo ;)

Będzie alko, dobra zabawa, lekkie flirty tylko uważaj na sprzeczki / bujne konwersacje.

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza

No mam nadzieję, że będzie fajnie w sumie mieliśmy iść do jednego klubu ale zapowiada się na takie błądzenie i szukanie jak napisała Cornellia aczkolwiek jestem pełna zapału i optymizmu jak na razie a weryfikacja w niedzielę jak się ocknę :)

Odnośnik do komentarza
Idę na imprezę ze znajomymi w klubie. Jak tam mi będzie ?

 

VIII, Buław, As Pucharów, Paź Pucharów - suma XX SĄD

przy wyciąganiu kart wyleciał mi jeszcze sam z siebie As Mieczy

 

Będzie się dużo działo, rucha jak w ulu czyli jak to w klubach, Paź to może ja a As Kielichów że pijaństwo będzie. Sąd jako wynik, że będę zadowolona ?

A ten As mieczy nie wiem czy ważny czy nie zazwyczaj nie zwracam uwagi na karty, który przypadkiem wypadną ale może że będę miała jakiegoś dobrego kompana do rozmowy.

 

Weryfikacja

Połowę wieczoru spędziliśmy w knajpie na pogaduchach (to ten As Mieczy chyba), a potem zaczęło się zwiedzanie i szukanie klubu do potańczenie. O ile pamiętam zostaliśmy do rana w 4 jaki odwiedziliśmy.

Zalkoholizowałam się bardziej niż chciałam ale nie w trupa i teraz czekam na Odrodzenie, bo jeszcze całkowite nie nastąpiło :) Ogólnie to jestem zadowolona z wyjścia. A ten Paź Pucharów to chyba mój kolega z pracy, który był z nami i jak moi pozostali koledzy zauważyli ewidentnie do mnie zarywa :)

Edytowane przez Ceres
  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...