Jump to content

Pocałunek, dziewczyna, gra w piłkę,


Ehmmm

Recommended Posts

Witam trafiłem do was przez sen który był już dość dawno bym zapomniał kiedy dokładnie (o ile pamięć mnie nie myli nie dłużej niż rok w stecz) ale do dzisiaj nie daje mi spokoju.

 

Sam sen był bardzo krótki bo pamiętam że "wyśniłem" go w dodatkowych 10 minutach po budziku :)

Dodam że moja sytuacja nie zmieniła sie od kilku lat a nic w tamtym okresie ciekawego sie u mnie nie działo, a sen był dość odmienny od typowych które mam.

 

Sceneria zwyczajna słońce chyli sie ku zachodowi (ok godziny 17-18 czasu lipcowego że tak powiem) małe boisko przyblokowe moi znajomi grają na nim w noge, koleżanka jak zwykle obserwuje ich zza siatki na małej trawiastej góreczce, obok niej siedzi (i tu uwaga bo tego najbardziej nie rozumiem) na szkolnej ławce dziewczyna o długich ciemnych włosach i o ile dobrze pamiętam miała buty wansy ale nie jestem w stanie powiedzieć co to za kolor a reszty ubrania nie pamiętam :( bez słowa i zastanowienia (najzwyczajniej na świecie) usiadłem sobie obok niej na tej ławce spojrzałem na tą dziewczynę by zobaczyć kto to jest i spojrzałem z powrotem na boisko i znowu na nią tym razem patrzyliśmy sobie w oczy zbliżyliśmy sie(pamiętam że pomyślałem/poczułem coś w stylu "O to znowu Ty" w nostalgicznym znaczeniu) był krótki pocałunek (cmoknięcie bardziej) i ostatnie co pamiętam z tego snu to jej uśmiech.

Problem w tym że nie potrafię sobie przypomnieć jej twarzy. Żeby tego było mało po przebudzeniu pierwsze co mi świtało w głowie było to że kilka (ze 2-3) lat temu śniła mi sie ta sama dziewczyna ale jedyne co pamiętam z tamtego snu to sam pocałunek (równie krótki co ten).

Mam wrażenie że jakbym ją zobaczył na mieście to bym ją od razu rozpoznał.

Myślałem nawet że zapomniałem o kimś ale ta dziewczyna wyglądała na 18-20 lat czyli około mojego rocznika a od dawna raczej nie poznaje nowych ludzi tylko trzymam sie ze swoją stałą ekipą z dzieciństwa.

Teraz przed każdym snem myślę o tym próbując go odtworzyć ale bezskutecznie :(

Mógłby mi ktoś powiedzieć co mógł znaczyć ten sen?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...