Jump to content
koci

magia klamstwa a naturalny dar

Recommended Posts

koci

tak sie czasem zastanawiam nad darem intuicji ktora sie posiada.. czasem lapie sie na tym niestety po szkodzie...

bywalo bardzo duzo razy ze cos mi podpowiadalo ze tak niepowinnam robic.. albo co do konkretnego czlowieka ze jest nieszczery albo beda z nim klopoty.. i zaczelam ogladac serial magie klamstwa.. i obserwowac ludzi jak mowia i jak sie zachowuja.. tylko nie umie rozszyfrowac wlasnego faceta ... za dduzo z nim przebywam...

moze ktos mi to wyjasni ?

pozdrawiam.. :)

Witek D.

Być może pewność siebie drugiej osoby czy jej zaangażowanie do tego żeby coś Ci "wręczyć" jest dla Ciebie bardziej przekonujące niż podpowiedzi własnej intuicji. Więc gdy coś takiego płynie w twoją stronę, to ignorujesz te sygnały. A co do własnego faceta, no właśnie może trzeba nie tyle próbować go rozszyfrować i kierować swoją uwagę na niego, a bardziej kierować uwagę na swoje odczucia w kontakcie z nim. Będą one pewnie bliższe intuicji.

TrutH's

Jeśli nie chcesz mieć spaczonego obrazu intuicji musisz pozbyć się emocji to one blokują jasne widzenie całej sytuacji

polesja

Ja ufam w wiekszosci przypadków swoejej intuicji. Już nie raz mi pomogła dokonać dobrego wyboru

Guest aksasyena
[...] tylko nie umie rozszyfrowac wlasnego faceta [...]

Umiesz... ale wolisz tego nie robić.

;-)

To zupełnie normalne - na ogół wolimy

wierzyć, że nasi bliscy są "inni niż reszta".