Jump to content

Urlop(ZWERYFIKOWANY)

Vivere

Recommended Posts

Zadałam kartom pytanie:

W jakim nastroju spędzę urlop?

Wyjeżdżam w góry. zamierzam aktywnie spędzić czas.

Umiarkowanie 9 buław Wież 4 denarów

Zdaje się, że będę średnio zadowolona. Moim pierwszym skojarzeniem było, że pewnie spędzę czas w deszczu i burzy czyli częściej w lokalach niż na wędrówkach po terenie.....choć mogą się zadziać i gorsze przypadki....

Jak wrócę i jeśli będę cała i zdrowa to opowiem :)

No początek urlopu wygląda bardzo fajnie, odpoczniesz, napawając się widokami i spacerami po górach. Ale potem uważaj na kontuzje (jakieś strome zbocza zasłonięte krzakami), bo tu wygląda jakbyś pozostałe dni miała spędzić w 4 ścianach.

Mimo kart, życzę udanego urlopu. :slonko:

Guest bakea

Nie wygląda to źle.. jest duży zapał i radocha związana z tym urlopem.. tylko mnie tu sie nie podoba to ze albo dopadnie Cię jakaś kontuzja.. albo kregosłup, kolana dadzą sie we zenaki

Ja to widzę tak, że będzie fajnie, odpoczniesz, zregenerujesz się, pochodzisz po górach ale potem ta wieża. U mnie często gęsto po prostu burzę z piorunami pokazuje, która może cię uziemić w czterech ścianach. Suma kart to Słońce więc powinnaś być z urlopu zadowolona.

Na początku pełen relaks, odpoczynek i korzystanie w lenistwa ale później stawiam na załamanie pogody, co wprawi Cię w średni nastrój i aby dobrze spędzić czas bd musiała wydać trochę dodatkowych pieniędzy, co Cie nie zachwyci (jakiś bilard etc).

Mimo kart, podobnie jak Erza, życzę udanego i słonecznego urlopu :)

Zadałam kartom pytanie:

Zdaje się, że będę średnio zadowolona. Moim pierwszym skojarzeniem było, że pewnie spędzę czas w deszczu i burzy czyli częściej w lokalach niż na wędrówkach po terenie.....choć mogą się zadziać i gorsze przypadki....

Jak wrócę i jeśli będę cała i zdrowa to opowiem :)

Na pewno bedzie to czas wypoczynku i odprężenia (umiarkowanie) bedziesz ostrożna (9 buław) mimo to nastąpią niespodziewane zmiany planów ? (wieża) Umiejetnie zagospodarujesz ten czas.Nie wyglada to źle:) Miłego i aktywnego wypoczynku:) !!!

Pozdrawiam.

Guest Euterpe

nastrój na początku będzie taki sobie (umiarkowanie), później poczujesz się zmęczona (pewnie wchodzeniem) i zechcesz odpocząć (9 buław)

jaki humor może mieć wieża? może ciśniesz w kogoś piorunami albo będą takie chęci :lol: ale też szybko się opanujesz (4 denary)

Aż się boję tu zaglądać przez tę Wieżę. Póki co nikt mi nie przepowiedział złamanej ręki lub nogi:D Cierpienia fizycznego lub psychicznego w kartach nie ma (sądzę) To z resztą się jakoś uporam :D

Ps. Do przeczytania, jak wrócę :*

Początkowo bez szału, tak jakbyś najpierw chciała nieco odsapnąć, ale później konsekwencja w działaniu i spędzisz czas tak jak planowałaś.

Udanego wyjazdu ;)

Witam, wróciłam cała, zdrowa :D

Czas na weryfikację, ale czy zdołam?

Umiarkowanie - stwierdzam, że to bardzo dobra karta na relaks. Wyjazd uważam za bardzo udany. Spokój, pokój, cisza i zgoda w rodzinie (byłam z córą i partnerem). Każdego wieczoru z mapą w dłoni i prognozą pogody precyzyjnie planowaliśmy cel wędrówki na następny dzień - i to chyba jest Umiarkowanie + 9 buław. Zdobyliśmy wszystkie "szczyty" z radością w słońcu ale zejścia były w pośpiechu bo poganiała nas każdego popołudnia burza. Wieża, ot to chyba góry i piękne widoki ze szczytów. Wieczorami ( gdy burza) pławiliśmy się w basenie.... Na wszystko co trzeba wystarczyło czasu i pieniędzy. Obyło się bez kontuzji, choć moja córa (w czwartek wieczorem) była bardzo wyczerpana, bałam się, że mi się rozchoruje.... Nie wiem jak rozumieć 4 denarów. Może to, że z jednej strony mam poczucie spełnienia, że wszystko co zaplanowane zostało zrealizowane a z drugiej, taki niedosyt, że jeszcze bym chciała......... :D

• Like 1

Gratuluje udanego weekendu :D Bardzo Ciekawe karty na to co napisalas, wynika z nich ze

Umiarkowanie - wypoczynek

9 buław - zmeczenie po wspinaczkach, albo samo wchodzenie na gory, czesto sie widzi ludzi w drodze na szczyt z kijaskiem

Wieża - szczyty

4 denarów - zadowolenie

Zaluje ze dopiero teraz zobacyzlam ten temat, bo tez bym interpretowala, ale na pewno inaczej bym odczytala te karty (bardziej jak Ty)