Jump to content

Mały i duży kredyt dostanę? (ZWERYFIKOWANY)

Ceres

Recommended Posts

Mam zamiar starać się o dwa kredyty mały i duży.

Duży to konsolidacyjny żeby spłacić małe kredyty, obniżyć sobie ratę i odzyskać składki za ubezpieczenie od niewykorzystanych rat.

Mały potrzebuję do dużego, bo przy konsolidacyjnym jest minimalna kwota zobowiązań jakie trzeba mieć i mi trochę brakuje właśnie do nich no i przyda się więcej pieniążków na urlopie na wszelki wypadek.

Mały Kredyt:

VI Mieczy, IV Monety, Król Kielichów

Myślę, że dostanę - 6 Mieczy skojarzyło mi się z pieniędzmi znikąd, z powietrza czyli takie których nie zarobiłam, 4 Monety pozytywny skutek finansowy czyli pozytywna decyzja kredytowa a Król Pucharów w finansach to powodzenie czegoś co sobie zaplanowałam.

Duży Kredyt:

X Koło Fortuny, IX Monet, VII Buław

Tez dostanę, bo Koło Fortuny to szybki wzrost dochodów, 9 Monet to dobrobyt a 7 buław w finansach to formalności więc dostanę kredyt ale dużo papierków trzeba będzie wypełnić.

Guest bakea

A mnie się coś wydaję że będzie ciężko... małego to ja tu w ogóle nie widzę, ( 4 monety kojarzą mi się wlasnie z ograniczeniem dostepu do tego co sie chce zdobyc)... a duzy szansa jest tylko troche staran bedzie i tu żyrant może być potrzebny...

Trzymam kciuki aby wszystko zostalo pomyslnie załatwione:) Pozdrawiam.

Guest paulinqa123

Duży to konsolidacyjny żeby spłacić małe kredyty, obniżyć sobie ratę i odzyskać składki za ubezpieczenie od niewykorzystanych rat.

Mały potrzebuję do dużego, bo przy konsolidacyjnym jest minimalna kwota zobowiązań jakie trzeba mieć i mi trochę brakuje właśnie do nich no i przyda się więcej pieniążków na urlopie na wszelki wypadek.

Mały Kredyt:

Myślę, że dostanę - 6 Mieczy skojarzyło mi się z pieniędzmi znikąd, z powietrza czyli takie których nie zarobiłam, 4 Monety pozytywny skutek finansowy czyli pozytywna decyzja kredytowa a Król Pucharów w finansach to powodzenie czegoś co sobie zaplanowałam.

uważam że dostaniesz ten kredyt, w tym przypadku 6 mieczy to szukanie jakiegoś pomocnego rozwiązania, czyli w tym przypadku kredytu, 4 monet to polepszenie sytuacji, czyli wpływy z kredytu do Twojego budżetu a król kiel., to przydzielenie tego kredytu przez mężczynę z którym będziesz rozmawiać lub samo przydzielenie, uzyskanie kredytu

Duży Kredyt:

Tez dostanę, bo Koło Fortuny to szybki wzrost dochodów, 9 Monet to dobrobyt a 7 buław w finansach to formalności więc dostanę kredyt ale dużo papierków trzeba będzie wypełnić.

dostaniesz jak najbardziej, koło fortuny to przypływ pieniędzy, ale też ciągnięte się za tym konsekwencje czyli spłacanie kredytu w ratach, 9 monet wiadomo, symbolizuje tutaj pieniądze,wzrost dochodów, a 6 buław karta życzeniowa, otrzymasz to o co się ubiegasz

Mały Kredyt:

Eee nie.... Żadna z kart nie jest tu wg mnie na tak... Tym bardziej 4 denary - zatrzymanie pieniedzy w obecnym miejscu.

Kielichowy to wg mnie Pan, który oznajmi, że nie ma 'przepływu' czy ciągłości wpłat na konto (nie wiem do końca jak to się nazywa, nigdy kredytu nie brałam, ale mam nadzieję, że wiecie o co chodzi)

Duży Kredyt:

Tutaj prędzej jednak nie będzie to tak duża kwota, o jaką początkowa się będziesz ubiegać.

W pierwszym przypadku nie widzę byś dostała ten kredyt.może nie w tym banku - 6 mieczy

W drugim jest szansa z tym, że 7 buław mówi tutaj o pewnych trudnościach, przeszkodach do pokonania, to takie nie dawanie spokoju. Może się okazać, że trochę się przy tym nabiegasz i bedziesz dostarczać jakies dokumenty, załatwiać dużo formalnosci.

• 6 months later...

weryfikacja

Mały Kredyt:

Mały kredyt dostałam w ciągu 15 minut w pierwszym banku do jakiego poszłam

Duży Kredyt:

Duży też dostałam ale wlekło się to od lipca, najpierw brakowało dokumentów z jednego banku, bo miał to być konsolidacyjny, potem nie miałam czasu, potem miałam za małą zdolność kredytową i musiałam trochę pospłacać, kolejny raz jak poszłam spędziłam 2 h na wypełnianiu dokumentów ale system się zwiesił i nie umieli uzyskać weryfikacji z centrali. Takie jakby kłody pod nogi i moje lenistwo ale dostałam :)

• Like 1