Skocz do zawartości

Co z tą klawiaturą? Koty.


Gość Asmic

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Asmic

dlaczego koty tak bardzo lubią klawiature? zauważyłem na wielu zdjęciach znajomych jak kot leży na klawiaturze, co ciekawe mam małego kotka który cały poranek był niesforny i skakał z miejsca na miejsce i wszedzie było go pełno... jak tylko znalazł zepsutą klawiature na pułce tak od razu położył się na niej, ziewnął i zasnął jak suseł :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koty lubia sie klasc" na czyms". Nie wazne czy miekkie czy twarde. Ja mam 2 koty , z czego 1 jest zawsze pierwszy chetny do polozenia sie na czyms : kartka papieru zostawiona na stole , szkolna torba mojej corki, reklamowka czy jakakolwiek torba po zakupach, ubrania ktore wlasnie prasuje i odkladam na stol.... I wlasnie Alfie uwielbia lezec na czyms takim ( wcale nie musza to byc miekkie i wygodne rzeczy) , najpierw jest bardzo zadowolony a potem zasypia. No coz , dziwne kocie upodobania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze klawiatura jest jak lozko wodne dla kota? Wyobrazcie sobie, ze macie klawiature wielkosci lozka, chcialoby sie na niej polozyc, nie? Albo jak lozko do masazu:) Zawsze jak przyjezdzam do rodzicow ich kot okupuje moja torbe do laptopa, wiec moze faktycznie jakis pociag do kompow. Chcialyby sobie pograc, a nie moga:) albo pobieraja mane ze sprzetu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mój kot lubi się grzać na dekoderze, jak mieliśmy wielki stary, szeroki telewizor, to też na nim zwykle spał jakiś futrzak - na plazmie się nie da ;) choć na początku próbowały. Inne miejsce, gdzie sypiają nasze koty: doniczki, książki ustawione na półce (średnio równo), klawiatura od laptopa (leon uwielbia gonić strzałkę myszki po ekranie), pudełka, jeden z naszych kotów, Frania- sypia w wannie, zlewie albo w pralce, jak się zostawi otwartą. Nie wspominając o szafach, kanapach, łóżkach itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Asmic

przedwczoraj przygarneliśmy małego kotka ma ze 2 miesiące.. znaleźliśmy go zamkniętego w kociołku pod przykrywką. Tak wygląda Kliknij nigdy nie miałem kota, czego się spodziewać? czy to prawda, że demolują mieszkanie? :D

Edytowane przez Asmic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest super slodki. Nie demoluja ale musisz zapewnic mu drapak bo taka natura , ze pazurki musza dzialac i jak nie bedzie drapaka to futryny , sofy i inne takie moga byc zdrapane.

przedwczoraj przygarneliśmy małego kotka ma ze 2 miesiące.. znaleźliśmy go zamkniętego w kociołku pod przykrywką. Tak wygląda Kliknij nigdy nie miałem kota, czego się spodziewać? czy to prawda, że demolują mieszkanie? :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przeuroczy - ja bym powiedziała, że ma w sobie coś z kotów brytyjskich, u nas takie umaszczenie jest rzadkie. Dobrze też mu zapewnić dostęp do świeżej trawki -możecie mu hodować w donicznie - będzie skubał ją (by oczyścić sobie żołądek),a nie domowe rośliny, którymi może się otruć. Małe kotki są bardzo energiczne, ale później zmieni się w kanapowca ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...

Moje koty, a mam ich aż trzy, uwielbiają spać tam, gdzie wiedzą, że będą mi w danej chwili najbardziej przeszkadzać. Na klawiaturze laptopa, gdy z niego korzystam, na poduszce, gdy mam zamiar kłaść się spać, na książce, gdy ją czytam... Taki ich urok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wychowałam dużą ilość kotów i każdy był inny :D jednak miały jedną wspólną cechę. Uwielbiały spoać w mojej szafie :D

Żaden z moich kotów nie wylegiwał się na klawiaturze :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 5 miesięcy temu...
  • 3 tygodnie później...

Ja też mam problem z moim kotem, który notorycznie siada mi na komputerze. Ja nie mam nic przeciwko bo wiem, że szuka ciepła a nic lepiej nie grzeje niż komputer ale mojego męża doprowadza to do szału. No ale co zrobić, taka jest już kocia natura, której nie zmienię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 lata później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...