Jump to content

Czy do końca roku wejdę w związek z jakimś mężczyzną?

Początkującaa

Recommended Posts

6mieczy

Sąd ostateczny

Świat

Hmm jakby czekała mnie podróż,powrót do kogoś z przeszłośći, wyjazd.Może do Eksa? własnie od niego wróciłam do Polski.

Guest paulinqa123

6mieczy

Sąd ostateczny

Świat

szkoda że nie dociągnęłaś do Arkan Wielkich... nie jestem pewna czy akurat wejdziesz z kimś w związek w tym czasie, myślę że dopiero wtedy kiedy przejdziesz odnowę, zmienisz kierunek myślenia/szukania (6mieczy), karta (sądu) pokazuje raczej tutaj że wszystko jest w Towich rękach i znow nawiązuje do odrodzenia i przemiany, wybaczenia sobie i innym rzeczy które Cie blokują, oczyść się i wyzwól od tego co CIe blokuje w zawieraniu nowych znajomości z facetami, a (świat) pokazuje że jest spora szansa na osiągnięcie "celu" i otrzymania "nagrody" ale dopiero jak coś zmienisz i sama popracujesz troszeczke nad sobą

6mieczy

Sąd ostateczny

Świat

Hmm jest taka możliwość ale tylko i wyłącznie pod warunkiem, że bd potrafiła odciąć się od rzeczywistości i się z nią pogodzić. Zaakceptować.

Zrobisz rachunek sumienia i jest duża możliwość na duże zmiany :)

Powodzenia :)

6 mieczy to ucieczka od starego Sąd oczyszczenie i wejście w nowe. Sam Sąd może zwiastować powrót "byłego" ale z 6 mieczy już nie. Nowego związku jako tako karty wprost nie sugerują ale nie wykluczają. Jesli już, byłby to ktoś zupełnie Ci nowy. Myślę, że będziesz przechodziła w tym czasie proces oczyszczenia z przeszłości i to Ci się uda. A później to już pójdzie z górki :)

Wydaje mi się, że karty sugerują, żebyś najpierw zamknęła jakieś stare sprawy, które jeśli tego nie zrobisz, mogą Ci utrudnić wejście w związek.

Moim zdaniem nie. Do końca roku będziesz zajęta i odcięta od spraw sercowych, albo złamane serce nie pozwoli Ci wyruszyć na poszukiwanie miłości bo będziesz ciągle rozdrapywać stare rany i pozwalać im wracać jak te trupy z sądu wychodzą z grobu. Dziewczyny dobrze radzą :)