Jump to content

Czy pan X się odezwie?

karola24

Recommended Posts

Zapytałam kart czy się odezwie do połowy sierpnia i wyszło 8 mieczy, 3 kielichów, 2 buław

kontaktu nie mamy od 2 tygodni

powinien sie odezwac, kontakt telefoniczny internetowy ale moze to byc nieśmiały kontakt, jakiś sygnał

Edited by Czarownica
nie ma kasowania
Guest bakea

8 mieczy dla mnie to blokada póki co... ale w pozycji odwr to tez karta dokonaj wyboru.. wiec jesli wyszla w pozycji prostej to kontakt bedzie, ale z opóźnieniem.. az Pan sam sobie poukłada w głowie...

Zapytałam kart czy się odezwie do połowy sierpnia i wyszło 8 mieczy, 3 kielichów, 2 buław

Niestety w tych kartach marny kontakt widzę. Pan na razie się zachłysnął imprezami, wakacjami i 'drugą koleżanką' ale powinien przemyśleć to i owo i za jakiś czas kontakt będzie.

nie gwarantuję, że będą serduszka motylki miedzy Wami ale jakiś dialog się nawiążę.

powinien sie odezwac, kontakt telefoniczny internetowy ale moze to byc nieśmiały kontakt, jakiś sygnał

Witam.

Niestety, moim zdaniem ,Pan X sam się nie odezwie. Cos go ogranicza i ma problemy z podjeciem decyzji (VIII Mieczy) poza tym dobrze się bawi i cieszy życiem w szerokim gronie znajomych ( III Kielichów) Wewnętrznie się waha , musi dokonać wyboru ( II Bulaw) i być może chodzi właśnie o tą drugą osobę.

Pozdrawiam.

Edited by Lena75
Guest Euterpe

też obstawiam, że pan się nie odezwie:

8 mieczy -> blokady

3 kielichy -> za dobrze się bawi (ta karta też mi jeszcze nie pokazała wiadomości od kogoś)

2 buławy -> nici... ale tutaj - może kiedyś tam - spotkacie się przypadkowo poza domem

odzewu więc z jego strony nie widzę

z HB masz XIII Śmierć - też dla mnie brak porozumienia... pan może coś już z Tobą zakończył i rozpoczął coś nowego...

Zgadzam się z Euterpe, że jeśli do kontaktu dojdzie to przypadkiem, bo ani jedna karta nie mówi o celowych, zamierzonych działaniach ukierunkowanych na kontakt. Aż dwie natomiast mówią o braku jakichkolwiek działań (8 i 2).

Pan zablokowany na Ciebie (8 Mieczy), bawi się w towarzystwie innych koleżanek, pań, flirtuje i miło spędza czas (3 Kielichów), a Ty czekasz na kontakt (2 Buław)... Suma XIII Śmierć, IV Cesarz - powiedziałabym, że nie odezwie się w tym czasie.

Nie odezwie się, jest zajęty czymś innym,jakby związany z innym towarzystwem (8 mieczy + 3 kielichy) w sumie jest Śmierć to też nie kontaktowa karta.

Mogę się dowiedzieć dlaczego wykasowalaś swój post?

Ten dział służy do ćwiczeń i powinnaś go zweryfikować , a nie kasować posty z rozkładem.