Jump to content

Czy dojdzie do spotkania z mężczyzną, poznanym przez Internet ?

Aurelia85

Recommended Posts

Witam ! :)

Poznałam przez Internet mężczyznę, od ponad miesiąca rozmawiamy codziennie przez kilka godzin.

Czy dojdzie do spotkania w realu ? Tarot wskazał: 6 mieczy, 8 mieczy i Głupca...

On żyje obecnie w stanie zawieszenia, przytłaczają go ograniczenia - wewnętrzne i te z przeszłości oraz lęk...

Zmiana, nowa przestrzeń...

Wyrusza po omacku...?

Czy mogę liczyć, że dojdzie do spotkania ?

Dziękuję za Waszą interpretację.

A czy plan spotkania już jest? Bo jeśli nie to na Twoim miejscu ja bym je szybko zaproponowała. Dlatego, że faktycznie tu widać jakieś mocne zahamowanie i nierozwiązane sprawy z przeszłości, które mogą powodować, że będziecie wisieć na kablu w nieskończoność i tracić czas- z podsumy wychodzi umiarkowanie, które może mocno wstrzymywać sprawę spotkania. Biorąc pod uwagę klimat 8 mieczy wnioskować można, że obecna forma kontaktu wydaje się panu bezpieczniejsza niż spotkanie twarzą w twarz. I jeśli ona będzie przeciągana to wasz kontakt może ostygnąć. Choć niewykluczone, że może do tego dojść właśnie po ewentualnym spotkaniu, bo pan może okazać się nie tym za kogo go miałaś. Ja bym go przycisnęła na spotkanie, choćby po to, żeby się przekonać czy warto angażować czas i energię w te relację.

Witam ! :)

Poznałam przez Internet mężczyznę, od ponad miesiąca rozmawiamy codziennie przez kilka godzin.

Czy dojdzie do spotkania w realu ? Tarot wskazał: 6 mieczy, 8 mieczy i Głupca...

On żyje obecnie w stanie zawieszenia, przytłaczają go ograniczenia - wewnętrzne i te z przeszłości oraz lęk...

Zmiana, nowa przestrzeń...

Wyrusza po omacku...?

Czy mogę liczyć, że dojdzie do spotkania ?

Dziękuję za Waszą interpretację.

Witam

Patrząc na karty widze strach ,lek a nawet brak komunikacji,ucieczkę ( VI Mieczy) myslę ze sie wystraszy propozycji spotkania w realu ;) VIII Mieczy wskazuje ze cięzko bedzie mu podjac decyzje, prawdopodobnie hamuje go strach przed tym jak go odbierzesz...Głupiec....to karta wesołego beztroskiego człowieka,ryzykanta ,spontanicznie podjetych decyzji i poczatek więc mysle ze dojdzie do spotkania własnie takiego nie planowanego w stylu "to moze spotkamy sie za godzine ?" :)i moze to byc poczatek calkiem innych relacji:) Suma kart daje Umiarkowanie ,ta karta odpowiada twierdząco na pytanie :):):)

Życze powodzenia i pozdrawiam :)

Według mnie do samego spotkania może dojść, jednak facet jest po przeżyciach wewnętrznych i nie ejst wstanie teraz stworzyć nic poważnego.

Planu spotkania nie ma na razie, były wzmianki. On sądzi, że ja sama w odpowiednim czasie podejmę decyzję, czy i kiedy będę chciała... Na tę chwilę, sama wolę odłożyć spotkanie, a przynajmniej jego propozycję... Myślę, że wrzesień będzie odpowiedni... Nie chcę oczywiście się łudzić ani trwać w takim stanie w nieskończoność, chociaż, nie wiedzieć czemu, jakoś mocno się angażuję... DZIĘKUJĘ WSZYSTKIM ZA ODPOWIEDZI :) Cieszę się, że założyłam tu dziś konto. :)

Póki co intensywny kontakt przez neta, a do spotkania dojdzie - bardzo spontanicznie zostanie podjęta decyzja i będzie to nowy początek w tej relacji, zmiana jej kierunku... Bardziej bym stawiała na spontaniczność pana w tej kwestii...

Wy serio widzicie tutaj spotkanie...?

Ja bym powiedziała, że taka propozycja bezie przeciągana dość długo i na różne sposoby.

A jeśli już dojdzie do takiego spotkania to bardzo spontanicznie.

Hehe :) A ja już zrobię tak, żeby do tego spotkania doszło :) A jeżeli nie dojdzie tak do końca roku ;), to dam sobie spokój... :) No, zawsze w międzyczasie pojawić się może Ktoś inny i wątpliwości same się rozwieją :)

Karty typowo netowe. :) 8 mieczy mówi, że już sporo czasu "poznajecie się" w necie. ^ mieczy to też żywioł powietrza, zatem słowa i intelekt, czyli skumulowanie tej netowej energii. Głupiec wskazuje na zmianę w relacji. I faktycznie, tutaj zgodziłabym się ze stwierdzeniem, że propozycja spotkanie wyniknie nagle i nie spodziewanie.

Ja też tu widze netowa znajomość, która po przepyachankach wejdzie na nowe tory. Co dalej - nie wiem, bo pytasz o spotkanie w realu. Wydaje mi sie, ze sie spotakcie, ale zanim do tego dojdzie - to potrwa.

Pytając o relację, jak już dojdzie do spotkania, tzn. o jej kontynuację, czy będzie np. kolejne spotkanie itd., wyszło: Słońce, Głupiec (znowu) i Wieża... Co sądzicie o takim zestawieniu kart ? Z góry dziękuję za odp.

Należy zawsze zamieścić własną interpretację. Jest restrykcyjny, ale jeśli ktoś chce się zajmować tarotem, a nie tylko czerpać od innych, to w niczym nie przeszkadza;)

Nie ma problemu żebyś utworzyła nowy wątek i w nim zadała powyższe pytanie, zamieszczając właściwy tytuł, opis sytuacji i własną interperetację.

Aurelio jesteś nowa więc małymi krokami poprowadzimy Cię dalej ;)

I nie sama a zadawaj odpowiednie pytania.

Powyżej 100 postów będziesz mogła już udzielać się dalej.

Pomagając nam w interpretacjach szybciej 'dobijesz' do setki a przy okazji rozwiniesz swoje umiejętności :)