Skocz do zawartości

Czy się kontakrował na ten nr?


damexlak

Rekomendowane odpowiedzi

witam :)

 

Parę miesiecy temu napisałam wiadomosc do człwoieka bliskiemu memu sercu z którym nie miałam dobrego kontaktu ...podałam mu swój nr tel ..niestety kartę zgubiłam i skonczyło sie na tym ze musiałam zmienic nr ....pytanie czy ten człowiek próbował kontaktowac sie ze mna na podany nr tel ...7pik-walet caro-7caro 7pik - odłozenie tego na pozniej raczej nie zdecydowanie ..walet caro - przemyslenia co do kontaktu rozmowy ...7 caro natłok uczuc albo ogólny problem z podjeciem decyzji..prosze o pomoc ..

 

Proszę następnym razem tytułuj wątek tak, żeby wszyscy wiedzieli o co chodzi, a nie "Proszę o pomoc w interpretacji" - każdy prosi;) witamy ponownie na forum! :slonko:

Edytowane przez Czarownica
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam Werona dawno mnie tutaj nie było ..gdzie moge zamiescic mój post??

 

Post jest dobrze zamieszczony. Wejdź w jego edycję i dopisz to, czego w nim brakuje :usmiech:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że pan próbował się skontaktować z Tobą na podany numer, o czym mówi Walet karo.

7 pik widzę zawsze jako częściowy sukces, czyli że miał Twój numer i mógł się skontaktować, w Walecie - jak już wcześniej napisałam - ten kontakt był z jego strony, natomiast w 7 karo, mówiącej o przeszkodach, opóźnieniach i zamieszaniu (czyli sytuacja z zagubieniem przez Ciebie karty) do kontaktu jednak dojść nie mogło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że pan próbował się skontaktować z Tobą na podany numer, o czym mówi Walet karo.

7 pik widzę zawsze jako częściowy sukces, czyli że miał Twój numer i mógł się skontaktować, w Walecie - jak już wcześniej napisałam - ten kontakt był z jego strony, natomiast w 7 karo, mówiącej o przeszkodach, opóźnieniach i zamieszaniu (czyli sytuacja z zagubieniem przez Ciebie karty) do kontaktu jednak dojść nie mogło.

 

bardzo dziękuje tez mi to kotlowało ale góre wzięły inne mysli :( musze pocwiczyc :) dziekuje także ciastko08

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...