Jump to content

Czy się kontakrował na ten nr?

damexlak
 Share

Recommended Posts

witam :)

Parę miesiecy temu napisałam wiadomosc do człwoieka bliskiemu memu sercu z którym nie miałam dobrego kontaktu ...podałam mu swój nr tel ..niestety kartę zgubiłam i skonczyło sie na tym ze musiałam zmienic nr ....pytanie czy ten człowiek próbował kontaktowac sie ze mna na podany nr tel ...7pik-walet caro-7caro 7pik - odłozenie tego na pozniej raczej nie zdecydowanie ..walet caro - przemyslenia co do kontaktu rozmowy ...7 caro natłok uczuc albo ogólny problem z podjeciem decyzji..prosze o pomoc ..

Proszę następnym razem tytułuj wątek tak, żeby wszyscy wiedzieli o co chodzi, a nie "Proszę o pomoc w interpretacji" - każdy prosi;) witamy ponownie na forum! :slonko:

Edited by Czarownica

Przepraszam Werona dawno mnie tutaj nie było ..gdzie moge zamiescic mój post??

Post jest dobrze zamieszczony. Wejdź w jego edycję i dopisz to, czego w nim brakuje :usmiech:

Myślę, że pan próbował się skontaktować z Tobą na podany numer, o czym mówi Walet karo.

7 pik widzę zawsze jako częściowy sukces, czyli że miał Twój numer i mógł się skontaktować, w Walecie - jak już wcześniej napisałam - ten kontakt był z jego strony, natomiast w 7 karo, mówiącej o przeszkodach, opóźnieniach i zamieszaniu (czyli sytuacja z zagubieniem przez Ciebie karty) do kontaktu jednak dojść nie mogło.

Myślę, że pan próbował się skontaktować z Tobą na podany numer, o czym mówi Walet karo.

7 pik widzę zawsze jako częściowy sukces, czyli że miał Twój numer i mógł się skontaktować, w Walecie - jak już wcześniej napisałam - ten kontakt był z jego strony, natomiast w 7 karo, mówiącej o przeszkodach, opóźnieniach i zamieszaniu (czyli sytuacja z zagubieniem przez Ciebie karty) do kontaktu jednak dojść nie mogło.

bardzo dziękuje tez mi to kotlowało ale góre wzięły inne mysli :( musze pocwiczyc :) dziekuje także ciastko08