Jump to content

czy przyjaciółka sie skontaktuje ze mną?

cake

Recommended Posts

nie odzywamy od 5 miesiecy. Dzisiaj postawiłam karty czy się ze mną skontaktuje do końca wakacji

rycerz mieczy, 9 denarów, 6 kielichów

moja interpretacja jest taka że raczej sie odezwie, 6 kielichów mówi że pojawi się ktos z przeszłosci czyli ona ale bedzie to chłodna rozmowa

Edited by cake
czy się ze mną skontaktuje do końca wakacji

rycerz mieczy, 9 denarów, 6 kielichów

Prędzej bym stawiała na kontakt f2f gdzieś przypadkiem, przy większej imprezie (jeśli macie taką możliwość).

Jeśli jednak nie macie takiej możliwości to również uważam, że kontakt jakiś chwilowy bezie, jakaś sprawa z przeszłości może Was na nowo połączyć i coś tam porozmawiacie.

Witam....wydaje mi sie ze do końca wakacji moze nie,ale....

Rycerz mieczy wskazuje na spotkanie z ważna osobą ( przyjaciólka kims takim jest) na nawiazywanie z latwoscia kontaków i bronienie własnego zdania. 9 Monet - harmonia z otoczeniem.... 6 Pucharów - powrót do przeszłości ,dzieciństwa,zwiazek braterski,przebaczanie...

Pogodzicie sie ....ale nieco pózniej :) Gdzies jesienią..:)

Pozdrawiam :)

Guest Euterpe

widzę to tak:

rycerz mieczy jako przeszłość - pojawiły się nieporozumienia, kłótnie

9 denarów jako stan obecny - izolacja, każdy zajmuje się sobą (ostatnio pokazała mi kosmetyczkę)

6 pucharów jako przyszłość - na wspominkach może się zakończyć

z HB masz XV Diabła - możesz bardzo często o niej myśleć (diabeł + 6 pucharów) oraz mogą pojawić się utrudnienia w kontakcie (diabeł + rycerz mieczy)

jeżeli jednak jesteś z żywiołu powietrza (wodnik, bliźniak, waga) inicjatywa leżałaby wtedy po Twojej stronie (rycerz mieczy), porozmawiałabyś z nią, a wówczas może nastąpić przebaczenie i spokój i harmonia (9 denarów + 6 pucharów)