Jump to content

Wyjazd(ZWERYFKOWANY)

Moon girl

Recommended Posts

Zwracam się do Was o pomoc :-)

Za jakiś czas wyjeżdżam. Postawiłam karty, bo jestem bardzo niepewna jak to wszystko będzie wyglądało. Ogólna sytuacja: spotkam się z kimś uczuciowo ważnym, kogo znam przez internet (pierwsze spotkanie, randka), pretekstem jest pójście na koncert i wspólnie spędzenie czasu. Zadałam 3 pytania i podczas tasowania wypadły mi 2 karty, które postanowiłam również wziąć pod uwagę. Wyłożyłam je i później dociągnęłam jeszcze po 1 karcie na każde pytanie.

Jak przebiegnie podróż? - I Mag

Jak będzie wyglądało spotkanie? tutaj najpierw wypadły mi 3 Puchary, później jak dołożyłam to 4 Puchary

Ogólne podsumowanie wyjazdu tak jak wcześniej, najpierw wypadła mi karta VI Kochankowie, później dołożyłam 2 Buław

Podróż raczej przebiegnie dobrze, będę jechała ze świadomością, że zaczyna się coś nowego i ważnego dla mnie. 3 Puchary wskazują, że będzie to mile spędzony czas, ale za to 4 Puchary mnie zmartwiły trochę. Może będziemy przytłoczeni emocjami i lękiem? (jestem dość nieśmiała, Pan też). Chyba będzie sporo niepewności i wahań, ale może też te 2 ostatnie karty pokazują, że nasza znajomość w końcu się rozwinie. Sama nie wiem.

Podróż minie Ci dobrze. Masz nadzieje na zmiany w swoim życiu. Pan Cię oczarował. :)

Te puchary na spotkanie kojarzą mi się z małą możliwością porozmawiania w 4 oczy. Masz tutaj 3 pucharów, która mówi o dobrej zabawie, ale też 4, w której robi się ciasno i nie ma jak porozmawiać.

Podsumowanie: powinnaś być zadowolona, padnie propozycja kolejnego spotkania, ale już bez dodatkowych atrakcji, czyli spędzenie czasu tylko we dwoje (Kochankowie) na rozmowie (2 buław).

Ogólnie karty nie wyglądają źle. Jedynie ta 4 pucharów tak słabo, ale może to też tylko pokazała się Wasza nieśmiałość.

• Like 1

Jak przebiegnie podróż? - I Mag

Ktoś tu dużo bd mówił o sobie, druga osoba będzie raczej słuchała. I stawiam, ze to pan okaże się tą gadułą. Ale podróż w miłej, fajnej atmosferze. Sporo się o sobie dowiecie.

Jak będzie wyglądało spotkanie? tutaj najpierw wypadły mi 3 Puchary, później jak dołożyłam to 4 Puchary

Wy sami jedziecie na ten koncert? Bo ta 3 pucharów kojarzy mi się, ze spotkacie tam znajomych pana i cóż… Będziesz w tej 4rce kieli trochę zawiedziona, że to nie spotkanie f2f…

Ogólne podsumowanie wyjazdu tak jak wcześniej, najpierw wypadła mi karta VI Kochankowie, później dołożyłam 2 Buław

Widać flirty, rozmowy, ogień ale no właśnie… Mam wątpliwości co do tej 2 buław :/ czy to nie bd małe spięcie między Wami. Albo ożywiona wymiana zdań albo spina o coś :/

Oby to jednak była żywa wymiana zdań :)

Powodzenia :)

• Like 1

Jak przebiegnie podróż? - I Mag - podróż ok, może poznasz jakieś wygadanego faceta w niej

Jak będzie wyglądało spotkanie? tutaj najpierw wypadły mi 3 Puchary, później jak dołożyłam to 4 Puchary - 3 Pucharów to ewidentnie zabawa i koncert, więc jak najbardziej pasuje, a 4 Kielichów to przesyt uczuć i emocji, więc po prostu bardzo emocjonalnie będzie, albo w drugą stronę - pan Cię rozczaruje, bo okaże się że nuda, nuda, nuda...

Ogólne podsumowanie wyjazdu tak jak wcześniej, najpierw wypadła mi karta VI Kochankowie, później dołożyłam 2 Buław - VI Kochankowie to jak dla mnie spotkanie we dwoje, bardzo ważne dla Was obojga, a 2 Buław to takie przyglądanie się sobie, obserwowanie się, ale nic więcej, więc w połączeniu z tą 4 Kielichów podejrzewam, że nie wydarzy się nic ponad spotkanie (w sensie jakiś bliższych gestów, wyznań itd.)...

Baw się dobrze :okok::usmiech:

• Like 1

Trido, tak, na koncert wybieramy się sami. Może bardziej chodzi o to, że będzie tam dużo ludzi i nas to przytłoczy?

Dziękuję Wam :-) Mam nadzieję, że jednak się nie rozczaruję.

Trido, tak, na koncert wybieramy się sami. Może bardziej chodzi o to, że będzie tam dużo ludzi i nas to przytłoczy?

Możliwe, też mam nadzieję, że wyjdzie inaczej niż karty pokazują.

• 3 weeks later...

Już jestem po wyjezdzie. Podróż była dość męcząca, w 1 stronę jechałam w dużym ścisku, a w 2 stronę prawie ciągle spałam bo byłam strasznie zmęczona. Poznać to tam nikogo nie poznałam. Ale myślałam ciągle o tym spotkaniu i czułam, że zaczyna się coś nowego i ważnego w moim życiu. Może stąd ten Mag :-) Spotkanie przebiegło w bardzo miłej atmosferze. Jednak nie było żadnej nudy ani nieprzyjemnej wymiany zdań. Widziałam, że Pan jest trochę przytłoczony tym wszystkim, ale świetnie sobie poradził. Żadnych znajomych Pana nie spotkaliśmy na szczęście, choć obawiałam się o to. Była żywa wymiana zdań i było delikatne zbliżenie (przytulanie itp.) Przyznam sama przed sobą, że nie spodziewałam się, że tak dobrze pójdzie i że wezme sprawy w swoje ręce. Może stąd ta 2 Buław? Co myślicie? Pod koniec padło słowo o kolejnym spotkaniu, więc z wyjazdu jestem bardzo zadowolona. Dziękuję Wam :-)

• Like 1

Tak, w jednej karcie można mówić o wymianie, jak i w drugiej (Kochankowie, 2 Buławy). Wymiana słów, dobre porozumiewanie się nawzajem spojrzeniami, w ogóle body language. Znaczy to, że randka (jak na pierwszy raz) od strony technicznej wyglądała bardzo dobrze.