Jump to content

Jaki będzie wynik czekania na odpowiedź?


fionaaa

Recommended Posts

Witam wszystkich. Prosze o pomoc, pytanie jak powyżej. Wyszły mi karty: kochankowie, księżyc, sprawiedliwość i król denarów. Moim zdaniem pan podejmie decyzję, że to koniec, i nie podejmie żadnych kroków.

Dziękuję.

Link to comment

Jest to rozkład z 3 kart. Sytuacja jest taka, że był kontakt, ale pan cały czas wycofany, nie wiadomo o co mu chodzi. Pan przyciśniety do muru odpowiedział, że ma dużo pracy.

Link to comment
kochankowie, księżyc, sprawiedliwość i król denarów

 

A Ty go za bardzo nie ciśniesz? Denarowy - robi pieniążki, pracuje wiec wydaje mi się, że to prawda.

Dostaniesz odpowiedź jak u Pana sytuacja się trochę unormuje.

Ty w ogóle spodziewasz się czegoś innego niż Pan, mijacie się chyba w swoich oczekiwaniach.

Link to comment

Dziękuję za odpowiedź. Może i cisnę, ale lubię wiedzieć na czym stoję. Sytuacja ciagnie się od prawie roku, gdzie on nie odzywał się pół roku, dałam sobie spokój, potem odezwał się i romans, ale miałam wrażenie, że jest coś nie tak, znowu przestał się odzywać od 2 tygodni. Zapytałam o co chodzi, odpowiedział, że to tylko kolezeństwo i jest zapracowany. Powiedziałam, że nie chce takiej znajomości. Zapytałam kart, czy jednak zareaguje. Jeszcze raz dziękuje.

Link to comment

Nie wiem, moje pierwsze skojarzenie, że jest jakaś kobietą, którą on ukrywa, a w stosunku do której ma poważne plany, a może nawet zobowiązania... Ale jak piszesz tak nie jest, więc w tym kontekście pan rzeczywiście może dokonać wyboru i bez wyjaśniania i tłumaczenia skupić się na sprawach zawodowych i finansowych... dla mnie trudne karty przy tym pytaniu...

Link to comment

Według mnie ten Pan niestety jest w relacji z inną kobietą. Wydaje mi się też że wyniknie z tego dośc powazny związek. W tej chwili jesczze jest to na stopie lużnej znajomości, ale już coś zaczyna sie dziać. W ostateczności Pan dokona wyboru ale nie widze tu aby jak to okreslić - był on na Twoją korzyść.

Pozdrawiam

Link to comment

Nie, raczej jestem pewna, że nie ma nikogo.

Zadałam kartom dwa inne pytania?

1. Jak dalej potoczy sie ta relacja (3 misiące) - giermek mieczy, rycerz buław, gwiazda - chetnie pozostałby w komunikacji "hej co słychać", wyjedzie i zatęskni.

2. Czy Pan jeszcze odezwie się do końca miesiąca? - rycerz buław, rycerz mieczy, 7 mieczy - wyszły prawie te same karty, raczej tak, ale z jakąś pretensją, bo czuje się uwięzioy.

Link to comment
Guest Euterpe

pan powinien się odezwać (rycerz buław + giermek mieczy), jeszcze pewnie sobie porozmawiacie (giermek mieczy + rycerz buław)

 

co do pierwszego pytania:

kochankowie i księżyc to pewnie Twoje wątpliwości 'zadziałać czy nie'

sprawiedliwość i król denarów - mogą go przygnieść ważniejsze sprawy i będzie się to czekanie przedłużało , ale może się odezwać

Edited by Euterpe
Link to comment

Oj przepraszam, pomyliłam jedna karte, wszedzie jest giermek mieczy, a nie rycerz.

 

1. Jak dalej potoczy sie ta relacja (3 misiące) - giermek mieczy, rycerz buław, gwiazda - chetnie pozostałby w komunikacji "hej co słychać", wyjedzie i zatęskni.

2. Czy Pan jeszcze odezwie się do końca miesiąca? - rycerz buław, giermek mieczy, 7 mieczy - wyszły prawie te same karty, raczej tak, ale z jakąś pretensją, bo czuje się uwięzioy.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...