Jump to content

Krótkofalówka i Hitler


Agatha

Recommended Posts

Witam

Sniło mi sie dzisaj ze ktos się włamywałm do domu i chcą zostawic na niego pułapki rozmawiałam z siostrą przez krótkofalówki.

co to może znaczyć??

 

Dwa dni temu sniło mi się że była wojna. Należałam do tajnej grupy, moim zadaniem było budować kapliczki. Zostałam złapana przez niemców i zostałam skazana na smierć. Było nas 10-cioro do wyszczelania. Leżelismy na ziemi ze rękoma na głowie. Hitler osobiscie do nas szczelał. Byłam ostatnia, leżałam i się modliłam, gdy przyszła kolej na mnie płakałam i stało się szczelił mi w głowe. zobaczyłam jasnoś, czułam ból, cały szum wokół zanikał. Lecz zaras ktos do mnie mówi ze mam się nie ruszać. Był to lekarz który sprawdzał czy ktos nie przeżył. Zostałam przewieziona do szpitala gdzie lekarz mi powiedział ze kula nie uszkodziła mojego mózgu. Obudziłam sie z płaczem..

 

co to moze znaczyć??

Link to comment
Share on other sites

Sen z Hiterem może obrazować Twoje wspomnienia reinkarnacyje z poprzedniego wcielenia. Twoja dusza zapamiętała to co sie dzieje z nią zaraz po śmierci. Poza tym rozpoczniesz jakis nowy etap w życiu, który moze mieć zwiazek z wcześniejszym snem.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...