Jump to content

OFFTOP: Vinitor i jego "madrosci"


vinitor

Recommended Posts

W takim razie co proponujesz? Może znasz jakieś inne sposoby? Właściwie to ja jestem taka osobą że próbuję do skutku, ale może i masz rację żeby to zostawić i sprawdzić coś innego tylko nie bardzo wiem co

 

Cuda i przemiany jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki nie zdarzają się wszędzie i codziennie. Ty z uporem wmawiasz sobie, że jedyną nadzieją na bolączki jest magia . Nie dopuszczasz do siebie myśli, że przyczyny mogą być inne, zwyczajne, standardowe i z takim podejściem nie pozbędziesz się udręki.

Jeżeli jeden rodzi się na żyznej ziemi a drugi jałowej to ten ostatni, według twojego rozumowania, ma pecha i i powinien zacząć uprawiać magię, aby chociaż temu pierwszemu dorównać.

Do kogo by się nie udać, daje poradę zgodną z wyuczonymi formułkami, odpowiednią do posiadanej wiedzy. Efekty proponowanej terapii zależą w dużej mierze od trafności diagnozy i podatności organizmu na zaleconą kurację.

Ja w kształtowaniu losu nie widzę nic magicznego. Poważną rolę w jego „kuciu” stanowią szablony myślenia, wyborów, podejmowania decyzji. To one, poza przyczynami zewnętrznymi i niezależnymi od zainteresowanego wpływają na ciąg zdarzeń i ich następstwa.

Czy finansowe problemy i niepomyślności są następstwem tajemniczych sił wszędobylskiej magii?

Najczęściej przyczyn należy szukać w sobie a nie obarczać winą energie wyzwalane własnymi posunięciami.

Link to comment
Share on other sites

Wiesz, ja w każdym momencie swojego życia dopatrywałam ( i dopatruję) się magii. Wiem doskonale, że życie składa się z wyborów - czasem dobrych czasem złych ale we wszystkich naszych decyzjach jest jakiś ułamek, procent, ba nawet promil magii. Nie często proszę o pomoc. Na chwilę obecną przerosło mnie to wszystko. Zazwyczaj radzę sobie sama - z niewielką pomocą Siły Wyższej. Natomiast teraz nie potrafię i dlatego napisałam na tym forum. Ale zastanawia mnie to, co Ty vinitor robisz tutaj? Skoro wszystko wg ciebie zależy tylko od osoby zainteresowanej to chyba nie jest miejsce dobre dla ciebie

Link to comment
Share on other sites

Prosze Vin, zalozylem specjalny temat na Twoje offtopowe madrosci. Mozesz tutaj wrzucac wszystkie swoje przemyslenia, zamiast brudzic na forum.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...