Jump to content

odbierać poród


Mara41

Recommended Posts

Witam,

jestem tu po raz pierwszy...

Śniło mi się, że odbierałam przypadkowy poród (kobietę znam (była żona mojego obecnego męża) i niezbyt się lubimy, ale w śnie zeszło to na drugi plan, kiedy zaczęła rodzić). Nie myślałam, o naszym nastawieniu do siebie, tylko cierpliwie, uspokajałam mówiłam co ma robić (w realu jesteśmy matkami). I powiedziałam jej, żeby stanęła na czworaka i uniosła lekko w górę. Sama podłożyłam ręce między jej nogi, żeby sprawdzić, czy dziecko już wychodzi. Poczułam w rękach główkę i wyciągnęłam malca, tak że od razu wzięła go na ręce i przytuliła. To był chłopczyk. Śliczny, zdrowy chłopczyk, który pięknie się uśmiechał. Przy porodzie był tez mój mąż (były mąż rodzącej) i mój ojciec. Wszyscy byliśmy oczarowani tą chwilą, tym że mogliśmy uczestniczyć w czymś tak wyjątkowym i niespodziewanym. Ja poczułam, że to dziecko będzie dla mnie kimś ważnym i zmieni wszystko na lepsze.

Cała sytuacja była taka realna i śniło mi się tak wiele detali, których nie opisuje, że poczułam rozczarowanie, gdy się obudziłam, że to tylko sen.

Tak w ogóle, to moje sny są zawsze bardzo szczegółowe. Jakbym oglądała film, właściwie jakbym tam była , bo uczestniczę, widzę rysy na blatach, czy ślimaka chodzącego po gałązce. Dokładne, kolorowe, historie, pełne zwierząt i barw. Czasem w śnie sobie mówię, to nie sen, bo ja nie wymyśliłabym czegoś takiego, nie urządziłaby tak mieszkania... Albo sny powtarzające się, wiem kolejno co się wydarzy i czasem jestem już tym znudzona (śniąc).

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...