Jump to content

Rozkład na zdrowie

ggaba1143

Recommended Posts

Dopiero zaczynam z tarotem. Polozylam karty na zdrowie. Czy poprawnie zinterpretowalam rozklad?

1. Mój stan fizyczny

2. Co wzmacnia moje ciało

3. Co osłabia moje ciało

4. co robię źle

5. Co robię dobrze

6 dokąd zaprowadzi mój tryb zycia

7 i 8 rada

1. Głupiec 2. Gwiazda

3. IV denarów 4. IX denarów(odwrocona)

5. Diabeł 6. V denarów

7. Papieżyca 8. Księżyc

Obecnie stan zdrowia jest nadszarpnięty,skutki choroby z przeszłości.Brak harmonii w organizmie,chaos w umyśle.

W przyszłości powrót do zdrowia.

Wzmacnia ciało nowe uczucie(nowy związek,miłość partnerska),pozytywne utrzymywanie relacji z ludźmi(również spotykanie się z ludźmi)

Harmonia duszy ,spokój,walka z nerwowością.

Osłabia organizm zła przemiana materii,zaparcia.

Złe nawyki z przeszłości,zbytnia troska o swoje zdrowie , niemożność określenia czego chce w życiu.

Pozytyw to świadomość swoich wad, próba łagodzenia i niwelowania ich . Walka z uzależnieniem .

Zła dieta doprowadzi do utraty zdrowia ,anoreksji,wyniszczenia organizmy . Wszystko kręci się wokół zaburzenia odżywiania.

Rada 1 (papieżyca) : cierpliwość , nauka dostrzegania czegość co nie jest widoczne gołym okiem. Chora dusza

.Objawy somatyczne spowodowane problemamy natury psychicznej. Uczy patrzenia na sytuację

bez oceniania,osądzania.ZAlecana psychoterapia .Odnalezienie równowagi ,harmonii. Zrozumienie dwubiegunowości ,

''Dzień bez nocy nie może istnieć''

Rada 2: Zmiana diety,rozliczenie się ze swoją przeszłością , znalezienie pozytywów w całej sytuacji,zaprzestanie

patrzenia tylko w negatywnych aspektach . Wewnętrzna mobilizacja konieczna .

1. Mój stan fizyczny - Głupiec

Nie jest źle ale nie jest też rewelacyjnie. Niby powinno być spoko ale głupiec to średnio dba o siebie – póki nie bd przymuszony iść do lekarza etc. Badania kontrolne?? – a po co ;)

2. Co wzmacnia moje ciało - Gwiazda

Optymizm i ‘pozytywna’ sytuacja w życiu w chwili obecnej.

3. Co osłabia moje ciało - IV denarów

Za bardzo chyba boisz się przeforsować. Takie – ahh nie pójdę na dłuższy spacer, bo coś.

4. co robię źle - IX denarów(odwrocona)

Za mało korzystasz ‘z życia’, za mało się bawisz, ‘luzujesz’, jesteś za bardzo powściągliwa.

5. Co robię dobrze - Diabeł

Odrzucasz wszelkie uzależnienia, nałogi, używki.

6 dokąd zaprowadzi mój tryb zycia - V denarów

5 denków to nie jest za wesoła karta wg mnie, mogą nastąpić problemy fizyczne.

7 i 8 rada - Papieżyca, Księżyc

Więcej luzu i pozytywnego myślenia wg mnie. Więcej myślenia o ciele, stanu ducha. W myśl zasady – w zdrowym ciele zdrowy duch ;) a to Ci bd teraz potrzebne.

Witaj, brak tu opisu sytuacji (choćby jedno zdanie); nie wiem czy obecnie się leczysz, czy coś Ci dolega, czy tak o postawiłaś rozkład... Zedytuj to i popraw proszę.

Na następny raz tytułuj też wątki w zgodzie z założeniem regulaminu pls, czyli tak, by wiadomo było o co chodzi.

czekam na opis, ale z kart wynika już na pierwszy rzut oka problem z emocjami, może też jakieś nałogi, "trzęsawka emocjonalna" - brak równowagi miedzy tym, co się robi, a tym, czego się wewnętrznie pragnie, konflikt z tym, co na zewnątrz i z tym, co wewnątrz (Diabeł)

tutaj tez pokazuje się jakby brak ruchu (w sensie braku aktywności fizycznej), jak i też brak konkretnych zmian co do stanu zdrowia (4 monet) - zmiana leczenia - jeśli jakiemuś się poddajesz - byłaby wskazana

Papieżyca+Księżyc - tutaj terapia dużo mogłaby pomóc