Jump to content

Urlop: Woodstock + morze + mazury(ZWERYFIKOWANY)

Ceres

Recommended Posts

Tak na szybko mnie skorciło urlopowy rozkładzik.

Wyjeżdżam dzisiaj na urlop 1,5 tyg - najpierw Woodstock, potem morze a ostatni weekend Mazury :) jadę z przyjaciółmi busiarzami.

Jakby komuś się chciało tak do 20:00 jakąs swoją interpretację mi podstawić to będę wdzięczna :)

1. Moje samopoczucie na wyjeździe (V Mieczy, X Kielichów, Król Buław - suma VII RYDWAN) - Nie wiem czemu ale z odmiennymi stanami świadomości mi się 5 mieczy + 10 kielonków skojarzyło.Ten Król Buław sugeruje chyba, że niejako kierownikiem wycieczki zostanę. Ale powinno mi być wesoło.

( z Sennej Wiedźmy jako miejsce wszystkie te karty oznaczają teren poza miastem, skupisko ludzi,przemieszczanie się– coś w centrum + publiczność, jest jakaś scena, coś skupia uwagę,

miejsce gdzie jest "presja" otoczenia..ludzie czekają na "coś" - to dla mnie chyba WOODSTOCK :)

2. Jak przebiegnie podróż (IX Buław, XXI ŚWIAT, VII Kielichów - suma XV DIABEŁ) - 9 buław jako zmaganie się z ciężarami - będziemy co najmniej 3 razy zmieniać miejsce pobytu, część podróży prześpię (7 kielichów) ale ogólnie powinno być bezproblemowo tylko ten Diabeł w sumie mnie intryguje, że może podróżować będziemy głównie nocą ?

3. Relacje ze znajomymi (Królowa Monet, III CESARZOWA, VIII MOC - II KAPŁANKA) - heh no nie wiem :( Monetowa to matkować będę reszcie wycieczki ?

4. Co mnie zaskoczy (Paź Monet, III Buław, V Kielichów - suma XIX SŁOŃCE) - Pojawi się coś nowego, może jakaś osoba, dzięki której przestanę tęsknić za tym moim kumplem, który się fochnął ale ogólnie będzie to przyjemna niespodzianka.

5. Na co uważać (X Monet, Rycerz Monet, VI KOCHANKOWIE - suma VI KOCHANKOWIE) - Zachować umiar w wydawaniu pieniędzy (w sensie nie kupować festiwalowych pierdołek za dużo), nie podejmować pochopnych decyzji, najpierw się zastanowić chociaż przez chwilę.

6. Efekt po wyjeździe (As Kielichów, As Buław, Paź Mieczy - XIII ŚMIERĆ) - Jakaś szansa, nowy początek, ewentualnie wyjaśnienie lub zrozumienie czegoś albo kogoś aczkolwiek Śmierć w sumie sugeruje mi, że wrócę odmieniona i pełna energii.

1. Moje samopoczucie na wyjeździe (V Mieczy, X Kielichów, Król Buław - suma VII RYDWAN)

Początkowo lekkie zagubienie ale później – jak to Woodstock ;) bd się działo :) poprawi się humor, znajdą się nowe, fajne znajomości. I bd się duuużo działo ;)

2. Jak przebiegnie podróż (IX Buław, XXI ŚWIAT, VII Kielichów - suma XV DIABEŁ)

Szybko minie, wg mnie z nowo poznanymi ludźmi, ale może być jakieś małe spięcie na peronie / przy kasie / z konduktorem, które lekko popsuje Ci humor.

3. Relacje ze znajomymi (Królowa Monet, III CESARZOWA, VIII MOC - II KAPŁANKA)

Super, dobra zabawa, ale Ty chyba jako najbardziej ogarnięta osoba tam będziesz ;) trzymająca pieczę nad wszystkim.

4. Co mnie zaskoczy (Paź Monet, III Buław, V Kielichów - suma XIX SŁOŃCE) -

Nowe znajomości.

5. Na co uważać (X Monet, Rycerz Monet, VI KOCHANKOWIE - suma VI KOCHANKOWIE)

Na pieniądze, co by nikt Cie nie okradł / naciągnął na większą sumę czy coś.

6. Efekt po wyjeździe (As Kielichów, As Buław, Paź Mieczy - XIII ŚMIERĆ)

Zadowolenie, odpoczynek, nowe siły itd.

Udanej zabawy ;)

• 3 weeks later...

weryfikacja

Tak na szybko mnie skorciło urlopowy rozkładzik.

Wyjeżdżam dzisiaj na urlop 1,5 tyg - najpierw Woodstock, potem morze a ostatni weekend Mazury :) jadę z przyjaciółmi busiarzami.

Jakby komuś się chciało tak do 20:00 jakąs swoją interpretację mi podstawić to będę wdzięczna :)

1. Moje samopoczucie na wyjeździe (V Mieczy, X Kielichów, Król Buław - suma VII RYDWAN) - Nie wiem czemu ale z odmiennymi stanami świadomości mi się 5 mieczy + 10 kielonków skojarzyło.Ten Król Buław sugeruje chyba, że niejako kierownikiem wycieczki zostanę. Ale powinno mi być wesoło.

( z Sennej Wiedźmy jako miejsce wszystkie te karty oznaczają teren poza miastem, skupisko ludzi,przemieszczanie się– coś w centrum + publiczność, jest jakaś scena, coś skupia uwagę,

miejsce gdzie jest "presja" otoczenia..ludzie czekają na "coś" - to dla mnie chyba WOODSTOCK :)

Samopoczucie było ok.

2. Jak przebiegnie podróż (IX Buław, XXI ŚWIAT, VII Kielichów - suma XV DIABEŁ) - 9 buław jako zmaganie się z ciężarami - będziemy co najmniej 3 razy zmieniać miejsce pobytu, część podróży prześpię (7 kielichów) ale ogólnie powinno być bezproblemowo tylko ten Diabeł w sumie mnie intryguje, że może podróżować będziemy głównie nocą ?

Masakra xD zmienialiśmy w 10 dni 8 razy miejsce pobytu, za każdym razem rozpakować - spakować masakra trochę inaczej to sobie wyobrażałam jak robiliśmy plany na dodatek z 2 tys km połowę za kierownic zrobiłam ja

3. Relacje ze znajomymi (Królowa Monet, III CESARZOWA, VIII MOC - II KAPŁANKA) - heh no nie wiem :( Monetowa to matkować będę reszcie wycieczki ?

Byłam najbardziej imprezowym elementem tej ekipy :)

4. Co mnie zaskoczy (Paź Monet, III Buław, V Kielichów - suma XIX SŁOŃCE) - Pojawi się coś nowego, może jakaś osoba, dzięki której przestanę tęsknić za tym moim kumplem, który się fochnął ale ogólnie będzie to przyjemna niespodzianka.

Zaskoczył mnie mój najlepszy kumpel, z którym nie ma za często okazji żeby się zobaczyć, bo daleko mieszka i fochnął się trochę na mnie ostatnio a przywitał mnie teraz tak cieplutko :)

5. Na co uważać (X Monet, Rycerz Monet, VI KOCHANKOWIE - suma VI KOCHANKOWIE) - Zachować umiar w wydawaniu pieniędzy (w sensie nie kupować festiwalowych pierdołek za dużo), nie podejmować pochopnych decyzji, najpierw się zastanowić chociaż przez chwilę.

j.w. chyba o to chodziło

6. Efekt po wyjeździe (As Kielichów, As Buław, Paź Mieczy - XIII ŚMIERĆ) - Jakaś szansa, nowy początek, ewentualnie wyjaśnienie lub zrozumienie czegoś albo kogoś aczkolwiek Śmierć w sumie sugeruje mi, że wrócę odmieniona i pełna energii.

Jestem zadowolona z wyjazdu ale jakby tak nie do końca. Taki jakiś niedosyt pozostał, na woodzie nie zaliczyłam tylu koncertów ile chciałam a nad morzem jak dla mnie stanowczo za dużo przenosin było tak naprawdę to chciałam przeleżeć na tej plaży cały tydzień a nie odwiedzać po kolei rodziny moich znajomych, które w okolicy są. Nie omieszkałam im tego wyłożyć na koniec :)

Edited by Ceres
  • Like 1