Jump to content

Krzyżyk


Guest bakea

Recommended Posts

Guest bakea

Witam.

Pewnie wielu z was, będzie miało ubaw czytając to, co za chwile napisze. Przyznam, że sama nie wiem o co w tym chodzi i poniekąd tez mam ubaw.

 

Sprawa dotyczy się krzyżyka, który wisi w sypialni u moich rodziców.

Pół roku temu, mój Ojciec leżąc na łożku zauważyl że przy krzyżyku pojawila sie mała plamka na ścianie...z dnia na dzien ta plama się powiększala.

Zdziwiony Ojciec zawołał mnie i pokazuje... dziwne jest to, ze ta plama wygląda jakby byla mokra a ona jest sucha, bardziej tłusta..Wzięłam ten krzyzyk do ręki i nic tam nie widze takiego co mogłoby spowodowac zeby z krzyza cos wyciekalo:)

Zdjęłam więc ten krzyz i przewiesilam w inne miejce, aby sprawdzic czy w nowym miejscu bedzie dzialo sie to samo. Minał miesiac od czasu jak go przewiesilam i co sie okazuje hehe plama znowu sie pojawila...

Ojciec juz przewesil 3 raz i z tego co mi mowi.. sytuacja ponwnie sie powtarza.

 

Jak myslicie? O co w tym łazi :D

Link to comment
Share on other sites

Guest pideha

A z czego jest ten krzyż?

Mój pradziadek jak był na zesłaniu na Syberii, to zrobil krzyżyk z gwoździ, takie czarne, grube i toporne. Krzyż też niby jest suchy, ale jak położy w trochę wilgotnym miejscu robi się tlustawy. Może, więc chodzi o material z jakiego jest zrobiony i wchodzenie w reakcje w danym środowisku ?:P

Link to comment
Share on other sites

Ciekawe zjawisko, jego wyjaśnienie może tkwić w promieniowaniu kształtów.

Krzyż watykański jest symbolem (logo) religijnym, w niektórych przypadkach ma negatywną energię pod względem rodzaju, odbieram ją jak promieniowanie cieku wodnego, jednak o znacznie silniejszym natężeniu. Jeżeli wymiary krzyża (długość ramion, grubość ramion) dokładnie posiadają wielokrotność liczby stałej to dolna część ma silne promieniowanie elektromagnetyczne, można je określić skalą SRW. Wymiary często przypadkowe, kształt, ustawienie, mają bardzo duży wpływ na energię przedmiotów wywołują reakcje organizmu i wpływają na otoczenie.

Przykłady.

Znajoma naturoterapeuta miała pacjentkę posiadającą na piersi silne zaczerwienienie w formie liszaja gdy zmieniła wisiorek krzyża na medalik, problem zniknął.

 

Na jednym spotkaniu pewien radiesteta mówił o wizycie u znajomego przeora w klasztorze. W kaplicy bardzo skromnej z dużym drewnianym krzyżem poczuł się źle, zauważył że przyczyną samopoczucia jest krzyż i powiedział o tym przeorowi. Następnego dnia wchodząc do kaplicy zauważył zawieszoną dużą szarfę na krzyżu, przeor znał właściwości tego krzyża i potrafił je regulować.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...