Jump to content

Mężczyzna życia?


wilsybil

Recommended Posts

Zadalam kartom pytanie godne bardziej bohaterow powiesci Whartona nizli osoby która stara sie ukierunkowac swoją wolę w odwrotną stronę.

"Czy spotkam mezczyzne swojego zycia i kiedy to nastąpi?"

Przyznam, że nie jestem tym razem dumna z kierunku w jakim sie teraz skierowalam zważywszy na przyplywy losowe, swoją zmiennosc woli w tej materii i desperackie poczucie samotnosci. Ale do rzeczy:

Karty Thota, Krzyz

1- Śmierć

2- to na co powinnam uważać- 8 Meczy

3- Wskazówka do działania- 8 buław

4- wpływy przeszłosci- as buław

5- partnerzy- 5 mieczy

6- najbliższy rezultat- Rycerz mieczy

7- niespodzianki- 5 denarów

8- to czego nie zmienię- 10 buław

9- karta osiągnięć- as mieczy

spód talii- 10 kielichow.

 

 

Znów mam spory problem w intyerpretacji, glownie ze wzgledu obecnosci 13 arkanu. W towarzystwie 8 mieczy nie cieszy mnie jej powiew nowosci, zwlaszcza jesli ma to dotyczyc miłosci. Jesli oznacza to koniec dotychczasowej pętli zaangazowania w niewłasciwą osobę, podążę za wskazówką 8 buław aby wyeksponowac sie na nadchodzące wydarzenia.

Wyjezdzam niebawem w pewnym towarzystwie za granicę na krótki pobyt w pracy, bedzie mi towarzyszyc rowniez ta (niewlasciwa) osoba. Czuję, że tam wlasnie rozegrają sie kluczowe zmiany.

5 denarów przypomina mi o ciezkiej pracy (na powietrzu) i zmartwieniach o wynagrodzenie. 10 buław moze wróżyc desperacje która bedzie mnie pchac w stronę niewłasciwej osoby. Ponad wszystko cieszy mnie jednak As buław, który ewoluując z dziesiatki buław pokazuje mi że na pewno przywiozę powazne doswiadczenia z tej podróży. Z tarczą, bądź na tarczy ale na pewno wyniosę z tego naukę.

Jak mam to rozumieć na tle odpowiedniego partnera?

Czy zrozumiem wreszcie, ze czas powaznie przewartosciowac swoje utopijne pragnienia?

Myslę, ze zrewitalizują się moje wciaz tlące sie w glebi mnie marzenia w stosunku do pewnego mezczyzny, ktorego dotychczas niemal uwazalam za takiego zyciowego partnera. Sądzę, że to się definitywnie zakończy, lub rozpocznie zupełnie na nowo.

Jak sądzicie? :)

Pozdrawiam!

Link to comment

Partnerów to miałaś :wampir:

 

Powinnaś uważać na 8 mieczy...skąd ja to znam... Stan 8 mieczowy jest bardzo ciężki.. Zamykasz się w świecie własnych, chorych myśli, kompleksów.. Crowley określił je mianem ''zakłócenia''... A Ty powinnaś w 8 kijach żyć! Rozwijać się, ruszać

 

Czego nie zmienisz-10 kijów..no nie zmienisz tego,że Ci jest po prostu ciężko,że problemy Cię przygniatają, ale Twoim osiągnięciem będzie odcięcie się od tego (as mieczy)

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...