Jump to content

Lotnisko, Ślub. Taniec, Parkiet


Anna1986

Recommended Posts

Witam Bardzo serdecznie :). Wypisałam w tytule symbole, które wydają mi się, że mają znaczenie w tym śnie, lecz nie jestem do końca pewna, więc proszę kogoś o interpretację. Sen wydaje mi się istotny, dlatego go tutaj zamieściłam. Oto opis:

 

Śnił mi się mój dobry znajomy. Przyjechał do mnie, ale to było inne miejsce niż to w którym teraz mieszkam. Tak jakbym mieszkała sama w jakimś mieszkaniu. Więc ten znajomy przyjechał , powiedział, że chce mi coś powiedzieć i, że mam się ubierać. Zdziwiłam się, bo zabrał mnie na lotnisko i powiedział, że był w Urzędzie Stanu Cywilnego i możemy wziąć spokojnie ślub. Na to ja mówię do niego , ale jak to przecież nie mamy ani świadków, ani zaproszeń, ani gości na co on odparł, że świadków już załatwił. Samego ślubu nie widziałam. Nie wiem też w co w tym śnie byliśmy ubrani.

 

Potem znaleźliśmy się w takiej wielkiej sali ze starym parkietem i drewnianą boazerią na ścianach ( takie jak są w karczmach, ciemne drewno było). Zapytałam tego mojego znajomego po co wynajął salę skoro nie ma gości, on odparł, że tak po prostu. Potem poszliśmy na parkiet i zaczęliśmy tańczyć walca- ćwiczyliśmy kroki pod okiem jakiejś dziewczyny ( to była niby siostra tego mojego znajomego, (realnie on nie ma rodzeństwa).

Potem na sali nagle pojawiła się sąsiadka moich dziadków, zbulwersowana, że wzięłam cichy ślub i że jak tak można na co ja odparłam, że to nasza sprawa, jesteśmy dorośli i zrobiliśmy jak chcieliśmy. Sąsiadka odeszła bez słowa.

 

Potem razem z moim znajomym poszliśmy zobaczyć na takich dużych ekranikach, czy ten taniec walca, tych kroków wcześniejszych pod okiem dziewczyny się nagrał, okazało się, że tak. Potem znowu poszliśmy razem na parkiet i tańczyliśmy już sami- płynnie, czysto. Nie słyszałam muzyki, a sala była pusta. Obudziłam się.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...