Jump to content

sobota 2.sierpnia(ZWERYFIKOWANY)

Lena75

Recommended Posts

Witam.

W najblizszą sobote zostaje sama ze sobą:) Mąż z córa wyjeżdżają na dwa dni więc mam okazje poleniuchowac , spotkac sie z przyjaciólkami, polatac po sklepach i generalnie "odsapnąć" ale...

Oto co mi wypadlo...

Sprawiedliwość - Wieża - Władca

Sprawiedliwośc- równowaga i harmonia, branie odp. we wlasne rece, samozadowolenie ,rozrachunki.

Wieza - nagła zmiana,rozczarowanie czymś , zainteresowanie się czyms innym

Władca - sukces ,pewnosc siebie,umiejetnośc planowania, silna osobowośc,pokój ,harmonia.

Dzien zacznie sie spokojnie, bede zadowolona sama z siebie, zaplanuje dzień( Sprawiedliwośc) niestety moje plany moga legnąc w gruzach,cos sie "pokida",tylko nie wiadomo co (wieza)i zainteresuje sie czymś odmiennym .Cesarz...hmmm...cos zaplanowane i wykonane,jakis mężczyzna z silna osobowością ? Suma wychodzi Kochankowie- męża nie ma więc ,nie wiem ;) ale podejrzewam ze chodzi tu o to ze ciagle bede musiala tego dnia dokonywac jakis wyborów (np w sklepie z ciuchami ;))

Pozdrawiam :)

Guest Euterpe

możliwe, że stanie się coś na co nie będziesz mieć zbyt dużego wpływu i plany się zmienią (sprawiedliwość + wieża) i może będzie trzeba wezwać fachowca (cesarz)

albo wieża oznacza te zwykłe zmiany (wyjazd krewnych) i poczujesz się jak pani swego (cesarz), zrobisz to na co będziesz mieć chęci

Guest bakea

Podobnie jak Cornelia mysle ze cos pokrzyzuje Ci plany (o burzy tkże pomyślałam).. dodatkowo przyszło mi na myśl, czy aby wyjazd meza z córką nie zostanie odwolany..

Mam nadzieję że się mylę.

Udanego weekendu:)

Sprawiedliwość pokazuje odsapniecie, odpoczynek dla Ciebie. Taki sprawiedliwy odpoczynek po ostrej harówce ostatnim czasem.

Ale w Wieży to bym spodziewała się zmiany planów, że mąż może wrócić szybciej, bo coś.

Na pewno nagła zmiana nastąpi, zwrot akcji i Władca wróci na włości ;)

Miłego weekendu :)

Sprawiedliwość pokazuje odsapniecie, odpoczynek dla Ciebie. Taki sprawiedliwy odpoczynek po ostrej harówce ostatnim czasem.

Ale w Wieży to bym spodziewała się zmiany planów, że mąż może wrócić szybciej, bo coś.

Na pewno nagła zmiana nastąpi, zwrot akcji i Władca wróci na włości ;)

Miłego weekendu :)

Przezyc dzis tylko dzien w pracy do 21 ....a potem luzik do poniedziałku:)

A "Pan i Władca" raczej szybciej nie wróci...za daleko jadą ;) ale kto ich tam wie ;)

Uważam, że te plany nie wypalą. Będziesz zmuszona zająć się czymś innym, ważnym. Albo ci kochankowie mogą sugerować, że będziesz postawiona przed wyborem..zająć się tym co się wydarzy czy jednak postawić na realizowanie planów.

Leno może jestem zakręcony ale mam dwa pytania.

Wróżyłaś tylko z wielkich Arkanow?

A drugie jak brzmiało Twoje pytanie - ponieważ o sobotę można zapytac na 1000 sposobów :)

Leno może jestem zakręcony ale mam dwa pytania.

Wróżyłaś tylko z wielkich Arkanow?

A drugie jak brzmiało Twoje pytanie - ponieważ o sobotę można zapytac na 1000 sposobów :)

Wrózbito....tez jestem zakrecona:)

Tak,wrózyłam tylko z AW ,a pytanie....co mnie czeka w sobotę :)

Może to będzie banalne ale wg mnie punktem kluczowym będzie u Ciebie spełnieni z bycia w domu. Poczujesz ogromną radość z tego , że możesz zrobić to na co masz ochotę. Według mnie te karty nie mówią o realizacji planów (wszystkich planów jakie sporządzisz), niektóre uda Ci się zrealizować. Jednak wieczorem poczujesz, że spełniłaś wszystko co chciałaś. Jednak stawiałbym, ze wiekszą część czasu spędzisz w domu. :)

• Like 1
Witam.

W najblizszą sobote zostaje sama ze sobą:) Mąż z córa wyjeżdżają na dwa dni więc mam okazje poleniuchowac , spotkac sie z przyjaciólkami, polatac po sklepach i generalnie "odsapnąć" ale...

Oto co mi wypadlo...

Sprawiedliwośc- równowaga i harmonia, branie odp. we wlasne rece, samozadowolenie ,rozrachunki.

Wieza - nagła zmiana,rozczarowanie czymś , zainteresowanie się czyms innym

Władca - sukces ,pewnosc siebie,umiejetnośc planowania, silna osobowośc,pokój ,harmonia.

Dzien zacznie sie spokojnie, bede zadowolona sama z siebie, zaplanuje dzień( Sprawiedliwośc) niestety moje plany moga legnąc w gruzach,cos sie "pokida",tylko nie wiadomo co (wieza)i zainteresuje sie czymś odmiennym .Cesarz...hmmm...cos zaplanowane i wykonane,jakis mężczyzna z silna osobowością ? Suma wychodzi Kochankowie- męża nie ma więc ,nie wiem ;) ale podejrzewam ze chodzi tu o to ze ciagle bede musiala tego dnia dokonywac jakis wyborów (np w sklepie z ciuchami ;))

Pozdrawiam :)

Weryfikacja.

Dzień minął miło....wszystko co zaplanowałam udało mi się zrealizowac,były zakupy w centrum handlowym,spotkałam sie z przyjaciólkami,byłam na imprezce rodzinnej...więc ta Wieża faktycznie wskazywala budynki:) Władca- sama sobie byłam szefem,nie musiałam siedo nikogo dostosowywac,robiłam ,to na co mialam ochotę:):):)

Pozdrawiam:)

..a teraz zabieram się za porzadki w szafie ,a potem lecę poleniuchowac na działaczkę :):):)

• Like 1