Jump to content

jak rozwinie się dalej relacja z mężczyzną?

Początkującaa

Recommended Posts

Pustelnik

2 kielichy

diabeł

Teraz jesteśmy samotni, daleko od siebie.Ale niedługo sie to zmieni będziemy w związku-trochę takim toksycznym, uzalezniającym.Ale tez pełnym wzajemnej fascynacji, namietnosci.

Proszę zedytować swojego pierwszego posta i nakreślić opis sytuacji.

Ok. tak jak napisałam w rozkładzie dzieli nas odległość.Pan jest za granica .Ja w Polsce, pan chce po mnie przyleciec w siepniu i zabrać ze sobą do siebie.Takie są plany.

Edited by Czarownica

To relacja oparta na wzajemnym przyciąganiu i odpychaniu. Zabawa w kotka i myszkę, silne uzależnienie, duże emocje, zapatrzenie w siebie, próba manipulacji i sił. Związek, który jest bardzo atrakcyjny i emocjonalny, jednak na dłuższą metę trudno go zrealizować. Chcecie zachować własną odrębność, jednocześnie usidlając się nawzajem. Tego nie da się osiągnąć. Czegoś Was ta relacja nauczy. Stanowicie wzajemnie dla siebie szkołę partnerstwa. To krok ku udanym relacjom, ale w innych związkach, w innym czasie. Powodzenia życzę.

Zgadzam się z Wiedźmą Martą, tutaj już na początku Pustelnik blokuje. Owszem jest przyciąganie (Diabeł) i porozumienie (2 kielichów), ale i znaczna odległość. Z sumy Umiarkowanie/Kapłan, czyli raczej znajomość utknie w jakiś momencie i nie będzie kontynuowana.

Zgadzam się z Wiedźmą Martą, tutaj już na początku Pustelnik blokuje. Owszem jest przyciąganie (Diabeł) i porozumienie (2 kielichów), ale i znaczna odległość. Z sumy Umiarkowanie/Kapłan, czyli raczej znajomość utknie w jakiś momencie i nie będzie kontynuowana.

Ja bym jednak dociągnęła po diable... On też wskazuje na karmę i na to,że ludzie czasem nie umieją od siebie odejść... Więc może jakaś kontynuacja być

Ja bym jednak dociągnęła po diable... On też wskazuje na karmę i na to,że ludzie czasem nie umieją od siebie odejść... Więc może jakaś kontynuacja być

Fakt Diabeł przy 2 kielichów może mówić o relacji karmicznej. No przy Pustelniku otwierającym to jednak obstawiałabym, że znajomość może nie wytrzymać odległości.

Fakt Diabeł przy 2 kielichów może mówić o relacji karmicznej. No przy Pustelniku otwierającym to jednak obstawiałabym, że znajomość może nie wytrzymać odległości.

Dla mnie te karty są niejednoznaczne. Eremita to też takie 'wycieczki w przeszłość''.. Siedzę sobie i wspominam jak to z nim było... trochę tęsknie.. Eremita to ktoś kto rozpamiętuje... Potem te 2 kiele+diabeł...a może coś na zasadzie ''nie umiem bez niego żyć?'' Chociaż to bardzo luźne skojarzenie :)

Na dwoje babka wróżyła :D Początkującaa, ja bym na Twoim miejscu jakiś większy rozkład zrobiła

Pustelnik

2 kielichy

diabeł

Przez jakiś czas duże nic a później stawiam na spotkanie.

Jałowy trochę ten rozkład :/ Niby coś zwiastuje ale ten Pustelnik wg mnie am silną pozycję.