Jump to content

pierwsza randka(NARUSZA REGULAMIN)

kathali

Recommended Posts

Kochani,

zrobiłam rozkład na 3 kart dotyczący pierwszej randki, która już się odbyła, ale nie dostałam informacji zwrotnej, stąd sięgnęłam po karty.

Rozkład wzięłam stąd: Tarot * Wrka Stanisawska - Jak wypadnie randka? rozkad kart

1. jakie wrażenie na nim zrobiłam: NARUSZA REGULAMIN

2. jak wypadło spotkanie: Eremita

3. jaki będzie wynik tego spotkania: Umiarkowanie

Wnioskuję, że wrażenie wywarłam bardzo pozytywne, ale kompletnie nie rozumiem, co robi ten Eremita. Spotkanie w moim odczuciu było miłe, rozmawialiśmy na neutralne tematy, sporo o doświadczeniach w związku ze wspólnym zainteresowaniem. Spotkanie było dość krótkie, bo musiał wracać do pracy. Zaś Umiarkowanie jako wynik to przesłanka utrzymywania znajomości na stopie przyjacielskiej czy spokojnie-romantycznej? Czy może po prostu oznacza, że efekty spotkania, czyli np. kolejna randka, będą, ale w swoim czasie?

Zapoznaj się z regulaminem działu pls. - Cornelia

Edited by Czarownica
regulamin

Z samych AW stawiałaś? Niestety jak dla mnie to nie będzie kontynuacji. Nie, że było niemiło, ale po prostu zabrakło chemii, o czym ten Pustelnik. Nie ma "tego czegoś". Umiarkowanie też studzi, może jeszcze się Pan odezwie, żeby nie być chamem, ale raczej będzie dążył do zneutralizowania relacji.

Wiem co było na pozycji "wrażenie";). Ale skoro Corni pozamiatała to się nie wypowiem. Zgadzam się z Cornelią. Pustelnik z umiarkowaniem bardzo średnio rokują na kontynuowanie znajomości. Zabrakło iskry. Wydaje mi się, że mogło być tak przyzwoicie, kulturalnie, miło, ale jednak z jakimś dystansem, trochę sztywno, zbyt poważnie. No i nie zaiskrzyło. A to raczej nie motywuje do podtrzymywania kontaktu. Myślę, że co najwyżej zyskasz znajomego.

Mnie również sie wydaje, ze nie zaiskrzyło. Nie znam pierwszej karty. mChyba nie bedzie kontynuacji, a jesli tak, to jedno-dwa spotkania, zeby sie upewnić. Tak jak Cornelia napisała: żeby zneutralizować (ładne określenie ;))

Pierwsza karta wyszła Słońce.

Nie robiłam samych AW, tak wyszło z całej talii.

Ach, smuteczek. Zrobiłam jeszcze inny 3-kartowy rozkład na "jakie są jego myśli i zamierzenia":

1. czy czuje do mnie coś ciepłego - Król Buław

2. czy chciałby bliższej relacji - Rycerz Kielichów

3. co zamierza w stosunku do mnie - Arcykapłanka

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...