Skocz do zawartości

Egzekucja, spalenie żywcem, wchodzenie schodami, śniadanie, dobre zakończenie


Trida

Rekomendowane odpowiedzi

Miałam ciąg snów.

Pierw śniła mi się egzekucja… Ale nie byle jaka. Mojego taty… Miał być spalony żywcem na stosie w trumnie. Jak kiedyś palono czarownice. I palili go. Ja tak mocno płakałam… Boshe jak ja płakałam w tym śnie… Ale płakałam TYLKO ja. Reszta ludzi po prostu patrzyła na to, co się dzieje.

 

Ja później zaczęłam pisać smsy do ludzi. Do chłopaka, na którym mi bardzo zależy i do dwóch przyjaciółek. Ale nie pamiętam w jakiej kolejności. Pisałam o tym, jak mi smutno, jak mi źle, jak tęsknię. To było kilkanaście smsów. Nie chciałam o tym mówić nikomu, tylko pisałam. Nawet do Ani (jedna z przyjaciółek), mimo iż stałą obok mnie. Wolałam napisać.

 

Zmiana scenerii na mój blok. Razem z Anią miałyśmy wejść do mnie do domu – na 8 piętro. Ale windy nie działały więc poszłyśmy schodami. Ania zwinnie jak gazela ja z większymi kłopotami a to dlatego, ze byłam w żałobie i miałam jakieś coś na sobie. Jakiś dziwny strój. Na pewno długą czarną suknię. I pomiędzy 7 a 8 piętrem była jakaś przeszkoda, przez którą ja nie mogłam przejść właśnie przez strój wiec powiedziałam, ze na 7 piętrze wjadę windą a Ania po prostu przeskoczyła i miała na mnie czekać na 8 piętrze. Idąc na to 7 piętro okazało się, że sąsiedzi jakoś zamurowali przejście i do windy nie dało się dostać. Więc się wkurzyłam, zeszłam kilka pięter niżej i stamtąd wjechałam do siebie na piętro.

 

I tu znów zmiana scenerii bo siedziałam z moją siostrą, która jednak była dużo młodsza (w rzeczywistości moja siostra jest starsza ode mnie). Siedziałyśmy przy stole. Ja w żałobie jakby a siostra wesoła jadła płatki. Nasza mama wychodziła zadowolona do pracy, dała nam jeszcze buziaki na do widzenia. Ja nie wiedziałam o co chodzi a okazało się, że mój tata przeżył, ale był poparzony, miał poparzone głównie ręce tak, że nie mógł iść do pracy (takie duże ręce miał, bo widziałam go jakby z daleka). I ta cała egzekucja to miałoby takie ‘ostrzeżenie’ upomnienie ale w ogóle nie wiem po co i na co. A tata po tym wszystkim musiał się jakiś czas ukrywać ale też nie wiem dlaczego.

 

No i tu się obudziłam.

Ślicznie proszę o pomoc, ponieważ zmartwił mnie trochę ten sen :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...