Jump to content

Egzekucja, spalenie żywcem, wchodzenie schodami, śniadanie, dobre zakończenie


Trida

Recommended Posts

Miałam ciąg snów.

Pierw śniła mi się egzekucja… Ale nie byle jaka. Mojego taty… Miał być spalony żywcem na stosie w trumnie. Jak kiedyś palono czarownice. I palili go. Ja tak mocno płakałam… Boshe jak ja płakałam w tym śnie… Ale płakałam TYLKO ja. Reszta ludzi po prostu patrzyła na to, co się dzieje.

 

Ja później zaczęłam pisać smsy do ludzi. Do chłopaka, na którym mi bardzo zależy i do dwóch przyjaciółek. Ale nie pamiętam w jakiej kolejności. Pisałam o tym, jak mi smutno, jak mi źle, jak tęsknię. To było kilkanaście smsów. Nie chciałam o tym mówić nikomu, tylko pisałam. Nawet do Ani (jedna z przyjaciółek), mimo iż stałą obok mnie. Wolałam napisać.

 

Zmiana scenerii na mój blok. Razem z Anią miałyśmy wejść do mnie do domu – na 8 piętro. Ale windy nie działały więc poszłyśmy schodami. Ania zwinnie jak gazela ja z większymi kłopotami a to dlatego, ze byłam w żałobie i miałam jakieś coś na sobie. Jakiś dziwny strój. Na pewno długą czarną suknię. I pomiędzy 7 a 8 piętrem była jakaś przeszkoda, przez którą ja nie mogłam przejść właśnie przez strój wiec powiedziałam, ze na 7 piętrze wjadę windą a Ania po prostu przeskoczyła i miała na mnie czekać na 8 piętrze. Idąc na to 7 piętro okazało się, że sąsiedzi jakoś zamurowali przejście i do windy nie dało się dostać. Więc się wkurzyłam, zeszłam kilka pięter niżej i stamtąd wjechałam do siebie na piętro.

 

I tu znów zmiana scenerii bo siedziałam z moją siostrą, która jednak była dużo młodsza (w rzeczywistości moja siostra jest starsza ode mnie). Siedziałyśmy przy stole. Ja w żałobie jakby a siostra wesoła jadła płatki. Nasza mama wychodziła zadowolona do pracy, dała nam jeszcze buziaki na do widzenia. Ja nie wiedziałam o co chodzi a okazało się, że mój tata przeżył, ale był poparzony, miał poparzone głównie ręce tak, że nie mógł iść do pracy (takie duże ręce miał, bo widziałam go jakby z daleka). I ta cała egzekucja to miałoby takie ‘ostrzeżenie’ upomnienie ale w ogóle nie wiem po co i na co. A tata po tym wszystkim musiał się jakiś czas ukrywać ale też nie wiem dlaczego.

 

No i tu się obudziłam.

Ślicznie proszę o pomoc, ponieważ zmartwił mnie trochę ten sen :/

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...