Jump to content

Jakie kroki w moim kierunku poczyni pan?

aloa

Recommended Posts

Jakie kroki w moim kierunku w niedalekiej przyszłości wykona pan? Z panem zerwalam stosunki.Niedawno rozmawialiśmy i wyjasnialismy sobie różne sprawy .Pan chce wrocić.

wisielec, 8 kielichów, królowa mieczy

Karty pokazuja obrazowo sytuacje.Okres takiego zawieszenia pomiedzy nami, ale 8 kielichów-to chyba powrót do mnie[królowej mieczy]

Guest Noa20

Pan będzie próbował odwrócić kota ogonem, wyjaśniać całą sytuację, wybielić sie. Niewykluczone, że się ugniesz i dasz mu na chwile nową szansę. Której nie wykorzysta zresztą.

O tak, uważam tak samo jak NoxLux pan teraz polamentuje, ale przy okazji chyba robiąc też z siebie ofiarę przed jakże surową królową mieczy... Będzie starał się pokazać sytuację tak, żeby wyszło, że Tyś taka zimna i nieugięta, a przecież On tak się kaja, że to on jest zraniony... zraniony do cna;)

Jakie kroki w moim kierunku w niedalekiej przyszłości wykona pan? Z panem zerwalam stosunki.Niedawno rozmawialiśmy i wyjasnialismy sobie różne sprawy .Pan chce wrocić.

Karty pokazuja obrazowo sytuacje.Okres takiego zawieszenia pomiedzy nami, ale 8 kielichów-to chyba powrót do mnie[królowej mieczy]

Witam :)

Moim zdaniem Pan wymusza na Tobie powrót ( Wisielec ) 8 Kielichów to owszem kontynuacja i umocnienie związku ale Królowa Mieczy kojarzy mi sie tu z Tobą ,jako osobą która dyplomatycznie odetnie sie od Pana..Suma Sąd...wskazuję na odrodzenie wewnetrzne, rozliczenia , dokonanie zmian. Aloa...myślę ze warto sie zastanowić co chcesz zrobić,czego pragniesz i czego potrzebujesz:)

Pozdrawiam:)

Edited by Lena75
  • Like 1
Jakie kroki w moim kierunku w niedalekiej przyszłości wykona pan?

Wg mnie póki co będzie czekał. Nie robił nic. Zobaczy, czy sytuacja aby na pewno jest ok, czy Ty nie bd chciała się odciąć czy może jednak dasz szanse. pan bd ostrożny i uwazny (8 kieli). Na razie, ja przynajmniej, zrywów nie widzę.

Pan będzie czekał na Twój powrót ale zdaje sobie sprawę z tego, że możesz podjąć inna decyzję niż tego oczekuje. Wątpię, by podjął jakieś dodatkowe działania... Napisałaś, że Pan chce wrócić ale nie wyjawiłas nam swojej decyzji. Jeśli Pan dostał już od Ciebie odmowę to pozostanie przy Twojej woli "nie chce, to nie" nie będzie się narzucał, choć jest Mu z tego powodu co najmniej nieprzyjemnie.

8 kielichów to faktycznie chęć powrotu ale wydaje mi się, że nie zejdziecie się. Pan wyjawił chęć powrotu ale żadnych znaczących kroków nie podejmie. Ty decydujesz tutaj.

8 kielichów to faktycznie chęć powrotu ale wydaje mi się, że nie zejdziecie się. Pan wyjawił chęć powrotu ale żadnych znaczących kroków nie podejmie. Ty decydujesz tutaj.

Jak rozstawałam się z exem to wyskoczyło mi 8 kielichów. Potem do siebie wróciliśmy. 8 kieli to odejście, ale nie ze spaleniem mostów ze sobą. Tj. z możliwością powrotu. Dla mnie 8 kieli w 100% oznacza powrót... Na definitywny koniec rozstania wypadło by 10 mieczy, 5 mieczy...

Teraz pewnie się zejdą... potem rozstaną...potem znów wrócą do siebie :P

Jak rozstawałam się z exem to wyskoczyło mi 8 kielichów. Potem do siebie wróciliśmy. 8 kieli to odejście, ale nie ze spaleniem mostów ze sobą. Tj. z możliwością powrotu. Dla mnie 8 kieli w 100% oznacza powrót... Na definitywny koniec rozstania wypadło by 10 mieczy, 5 mieczy...

Teraz pewnie się zejdą... potem rozstaną...potem znów wrócą do siebie

Pan codziennie dzwoni i prosi o powrót.Obiecuje, że bedzie pracował nad naszą relacją.Ja nie wiem jaka podjąc decyzje, mam mieszane uczucia...

Guest Daffne

przypomnij sobie z jakiego powodu się z nim zawsze rozstajesz i pomyśl, że jego kajanie się nie zlikwiduje tego powodu. Jeśli jesteś w stanie ponownie przechodzić przez nieprzeyjemnosci to zawsze można się zdecydować na powrót. Problem widać, że nie zniknie. 8 kieli to nie tylko powrót do siebie, ale też powrót problemów jakie były i cykl się zamyka.

Edited by Daffne

Jeżeli jesteś Królową mieczy w tym rozkładzie to przemyśl sobie, czy jest w Twoim życiu, ktoś, kogo pragniesz lub pragnęłaś w swoim życiu najbardziej... Mi w podobnym rozkładzie wyszedł mój ex.... - sprzed 10-ciu lat.. teraz jesteśmy najszczęśliwszymi ludźmi na świecie..." ,a nawet nie przez karty, a tylko czystą kalkulację... może w Twoim życiu był już ktoś, dla kogo byłaś tym "number one", kto stawiał Ciebie ponad wszystko(jak mnie mój ex) to wtedy ten ktoś będzie jedynym człowiekiem, który dawał kiedyś i da Tobie sw przyszłości szczęście bez żadnych wymagań od Ciebie ... bo to właśnie jest prawdziwe spełnienie i prawdziwa miłość... tylko sama musisz sobie zrobić rachunek sumienia - czy był w Twoim życiu ktoś taki, do kogo tęsknisz najbardziej?

8 kieli to nie tylko powrót do siebie, ale też powrót problemów jakie były i cykl się zamyka.

Zabieracie cały inwentarz przeszłych doświadczeń, wspomnień, nierozwiązanych problemów ze sobą, by to w nieskończoność wałkować.

Dasz sobie spokój z tym panem jednak.

Edited by Davisa
Pan to taki "miękki regulamin" chętnie by wrócił, ale nie jest Ciebie wart... lepiej pomyśl kto był w Twoim życiu prawdziwym twardym regulamin, a nie miękkim regulamin, to dużo mówi o facecie...

Krótko i na temat :):):)

Edited by Czarownica
reg