Skocz do zawartości

Morderstwo którego nie pamiętam


Tiss27

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Miałem dziś dziwny a zarazem mocno realny sen, który mnie obudził. Mocno wpłyną na mnie emocjonalnie.

Dla tego pisze i prosze o pomoc w jego interpretacji. Zazwyczaj sam sobie radze z takimi rzeczami ale w tym przypadku chciał bym poznać nie zależną opinie.

 

A więc przejde do sedna.

 

Sam sen zaczyna się jak stoję oparty o ścianę. I widzę grupkę ludzi biegnących w moją stronę, ewidentnie przed czyms uciekają. Jedna z osób na mnie wpada, nie pamiętam żeby coś mówił. Ale dało się odczuć że jest przerażony (był to mężczyzna) i oczekuje że mu pomogę. Nie widziałem jego twarzy, wiem tylko że miał jasną kurtkę. W tym momencie wątek się urywa. Mamy kolejny dzień ale wszędzie panuje dziwna atmosfera. Okazuje się ,że kogoś zamordowano ubiegłej nocy. Nie wiedząc czemu szybko podejrzenia padają na mnie. Rodzina ofiary ma do mnie żal za to co się mi zarzuca. A policja też jes święcie przekonana o mojej winie. Nikt nie miał żadnego dowodu na to że mogłem to być ja. I absurdalne było dla mnie to że nikt nie chce mi uwierzyć że nic nie zrobiłem. Ale co mi tam Ja jestem pewny swojej nie winności. Policja pokazywała mi zdjęcia zamordowanego ale ja nawet go nie znałem nie wiedziałem kim on może być a jak bym kogos zamordwał to chyba bym go rozpoznał chodziarz. Śledztwo trwa dowodów dalej brak, a ja nadal pod presją wszystkich ludzi.

Aż nagle przyjeżdża samochód wyskakuje ktoś z rodziny ofiary i mówi że mają nie zbity dowód że to ja teraz mnie posadzą i takie tam. Ja w pełnym szoku bo jak mogą mieć dowód na coś czego nie zrobiłem. Zdobyli jakieś nagranie najprawdopodobniej zrobione telefonem. Na nagraniu widać mnie oraz 2 innych ludzi idacych obok mnie. Ja oraz osoba po mojej lewej ciągniemy za line zawiązaną na karku dwa trupy(każdy swojego osobno) Przypatrując się bliżej widze że osoba którą ciągnę to mężczyzna który na mnie wpadł na początku snu.

Jestem w cięzkim szoku że jak mogłem w ogole coś takiego zrobić. W dodatku nic nie pamiętać. Wpadłem w paniczną histerię nie potrafiłem zrozumieć jak mogłem to zrobić.

 

Po czym się obudziłem z takim lękiem jak rzadko. Na samą myśl o tym śnie przechodzą mnie ciarki. Bardzo proszę o interpretacje. Czuje że jest to dla mnie ważne.

 

Dziękuje i pozdrawim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zostać oskarżonym o zabójstwo nie oznacza złego , przeciwnie oznacza awans w pracy i przyjemności.

Jeśli widziałeś uciekających to oznacza zwycięstwo nad rywalami w drodze do twojego celu. Nie masz się czego obawiać możesz mieć obawy jak Ci się będzie to sniło notorycznie co noc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...