Jump to content

Morderstwo którego nie pamiętam


Tiss27
 Share

Recommended Posts

Witam.

Miałem dziś dziwny a zarazem mocno realny sen, który mnie obudził. Mocno wpłyną na mnie emocjonalnie.

Dla tego pisze i prosze o pomoc w jego interpretacji. Zazwyczaj sam sobie radze z takimi rzeczami ale w tym przypadku chciał bym poznać nie zależną opinie.

 

A więc przejde do sedna.

 

Sam sen zaczyna się jak stoję oparty o ścianę. I widzę grupkę ludzi biegnących w moją stronę, ewidentnie przed czyms uciekają. Jedna z osób na mnie wpada, nie pamiętam żeby coś mówił. Ale dało się odczuć że jest przerażony (był to mężczyzna) i oczekuje że mu pomogę. Nie widziałem jego twarzy, wiem tylko że miał jasną kurtkę. W tym momencie wątek się urywa. Mamy kolejny dzień ale wszędzie panuje dziwna atmosfera. Okazuje się ,że kogoś zamordowano ubiegłej nocy. Nie wiedząc czemu szybko podejrzenia padają na mnie. Rodzina ofiary ma do mnie żal za to co się mi zarzuca. A policja też jes święcie przekonana o mojej winie. Nikt nie miał żadnego dowodu na to że mogłem to być ja. I absurdalne było dla mnie to że nikt nie chce mi uwierzyć że nic nie zrobiłem. Ale co mi tam Ja jestem pewny swojej nie winności. Policja pokazywała mi zdjęcia zamordowanego ale ja nawet go nie znałem nie wiedziałem kim on może być a jak bym kogos zamordwał to chyba bym go rozpoznał chodziarz. Śledztwo trwa dowodów dalej brak, a ja nadal pod presją wszystkich ludzi.

Aż nagle przyjeżdża samochód wyskakuje ktoś z rodziny ofiary i mówi że mają nie zbity dowód że to ja teraz mnie posadzą i takie tam. Ja w pełnym szoku bo jak mogą mieć dowód na coś czego nie zrobiłem. Zdobyli jakieś nagranie najprawdopodobniej zrobione telefonem. Na nagraniu widać mnie oraz 2 innych ludzi idacych obok mnie. Ja oraz osoba po mojej lewej ciągniemy za line zawiązaną na karku dwa trupy(każdy swojego osobno) Przypatrując się bliżej widze że osoba którą ciągnę to mężczyzna który na mnie wpadł na początku snu.

Jestem w cięzkim szoku że jak mogłem w ogole coś takiego zrobić. W dodatku nic nie pamiętać. Wpadłem w paniczną histerię nie potrafiłem zrozumieć jak mogłem to zrobić.

 

Po czym się obudziłem z takim lękiem jak rzadko. Na samą myśl o tym śnie przechodzą mnie ciarki. Bardzo proszę o interpretacje. Czuje że jest to dla mnie ważne.

 

Dziękuje i pozdrawim

Link to comment
Share on other sites

Zostać oskarżonym o zabójstwo nie oznacza złego , przeciwnie oznacza awans w pracy i przyjemności.

Jeśli widziałeś uciekających to oznacza zwycięstwo nad rywalami w drodze do twojego celu. Nie masz się czego obawiać możesz mieć obawy jak Ci się będzie to sniło notorycznie co noc.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...