Jump to content

ON wodnik ONA skorpion

catalana

Recommended Posts

jestem skorpionem, zwiazalam sie z wodnikiem. jestesmy razem 1,5 roku i pomimo tego, ze we wszystkich horoskopach jakie znalazlam na ten temat nie poleca sie takiego polaczenia, to jestesmy razem szczesliwi.

jakie sa wasze doswiedczenia?

• 3 weeks later...

Ja też jestem skorpionicą i związałam się z Wodnikiem,jak narazie nasz związek jest ok,wprawdzie On jest troche zamknięty w sobie,ma swój świat, a przede wszystkim "wolność" ktorej pragnie,ale mimo to dogadujemy się ze sobą:)

• 2 months later...

mój mąż i ja po latach okropny zestaw sie z tego zrobił, ale wina lezy po obu stronach, moze innym takie połączenie powiedzie sie .... pozdrawiam

Mam znajoma z pod znaku skorpion jest w zwiazku z wodnikiem. Wydaja sie szczesliwa para od lat. Ja tez jestem skorpionem i znam kilka wodnikow. chyba bym nie wytrzymala godziny z takim wolnym ptakiem. Widzisz nie ma jednoznacznych przypadkow. :_okok:Powodzenia

• 1 month later...

Jestem skorpionem w ponad rocznym związku z wodnikiem. Bywa trudno, powiedziałabym, że raczej układ dla cierpliwych i skłonnych do kompromisów. Mnie drażni jego brak praktycznego myślenia, zachowania w stylu lekkoducha i ratowanie świata, gdy on sam potrzebuje pomocy. On znowu narzeka na moją podejrzliwość, emocjonalne podejście do życia i krwawe poczucie humoru. Ale warto.

• 3 months later...
jestem skorpionem, zwiazalam sie z wodnikiem. jestesmy razem 1,5 roku i pomimo tego, ze we wszystkich horoskopach jakie znalazlam na ten temat nie poleca sie takiego polaczenia, to jestesmy razem szczesliwi.

jakie sa wasze doswiedczenia?

Zarówno Wodnik jak i Skorpion posiadają silną wolę i są zdecydowane. Wspólnymi siłami mogą osiągnąć cel.

Skorpion jest silny emocjonalnie i czuje się dobrze z namiętnym Wodnikiem. Wodnik powinien mieć trochę swobody i przestrzeni.

Jeśli Skorpion jest dominujący , Wodnik może chcieć się zdystansować.

Skorpion jest perwersyjny ale u Wodnika perwersje częstą pozostają tylko

w sferze marzeń. Wodnik rzadko ulega w tym względzie Skorpionowi. Obydwa znaki dążą do trwałych związków.