Skocz do zawartości

Medytacja z Fioletowym Płomieniem,


Wadżet

Rekomendowane odpowiedzi

Moi drodzy,

 

jakiś czas temu trafiłam na Dekret Fioletowego Płomienia oraz usłyszałam, że warto z owym Fioletowym Płomieniem medytować.

 

Chciałabym się dowiedzieć, czy ktoś z Was coś takiego praktykował, oraz co daje taka medytacja; jakie zmiany zauważyliście?

 

Pozdrawiam i czekam na Wasze odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja praktykowałam.

Nie stricte Dekret jednak praca z fioletem, purpurą.

Powiedz, co chcesz osiągnąć?

 

Dekret jest jedynie metodą, która na jednych działa na innych nie.

Mnie osobiście męczą długie wywody. Wolę spontaniczne medytacje prowadzone przeze mnie a nie 'czytane z kartki'

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że Fiolet oczyszcza karmę i z jego pomocą można dokonać transformacji.

Tylko, ze nie wiem, czy chodzi o transformację wyłącznie w sensie duchowym. chciałabym dokonać pewnych zmian w życiu - typu praca, zdrowie. Czy z Fioletowym Płomieniem osiągnę to?

Jak Trido, wyglądała Twoja praca z purpurą? Jesteś zadowolona z rezultatów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wadżet ja byłam inicjowana w systemie:

Energia oczyszczania karmicznego purpurowym płomieniem

Wiec u mnie to poszło trochę szybciej i inaczej.

Fiolet / Purpura w dużym stopniu działają na duchowość, ezoterykę. Wspomagają medytację.

 

Zmiany w życiu osiągniesz wg mnie bardziej medytacjami wyciszającymi.

I też pytanie - w jaki sposób chcesz to osiągnąć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślałam, aby podczas medytacji wizualizować i powtarzać afirmację w ciągu dnia.

Słyszałam też, że można wyobrazić sobie płomienie Fioletowego Ognie i czując, jak nas On ogarnia powtarzać afirmację.

 

Co o tym myślisz?

 

Jeżeli masz jakieś sugestie, to jestem otwarta. Dopiero raczkuję, wiec każda rada się przyda :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaką konkretnie? Nie wiem, jeszcze jej nie stworzyłam. Ale z pewnością byłoby to coś typ, ze mam upragnioną prace, a problemy zostały rozwiązane. Oczywiście bardziej konkretnie bym to ujęła.

Zastanawiam się jednak, czy w sprawach typu zakończenie bezrobocia czy naprawa relacji z siostra, takie afirmację nie są zbyt słabym narzędziem.

dlatego zainteresowałam się Fioletowym Płomieniem, bo wiem, że wiąże się go z transformacjami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z transformacjami wg mnie najbardziej wiąże się Gold Rei Ki lub Kundalinii Rei Ki, ale te zmiany są często dość ciężkie.

 

Ale afirmacjami jak najbardziej można się wspomagać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Przeczytałam o tej metodzie jakiś czas temu. Któregoś razu podczas medytacji postanowiłam spróbować "na luzie, po swojemu" - zwizualizowałam fioletowy płomień, i wyobraziłam sobie że latam dookoła niego, razem z bliskimi mi duszami. Medytacja niemal natychmiast nabrała innego wymiaru, czułam że COŚ jest inaczej. Raz nawet ogarnęło mnie tak silne wzruszenie, że popłakałam się. Od tamtego momentu powtarzam to od czasu do czasu, gdy mam dobry dzień na wyciszenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...