Skocz do zawartości

Co z moim mężem


rossa79

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam pytanie, czy możecie sprawdzić co się dzieje z moim mężem...?

Od jakiegoś czasu nie jest sobą, dawny Przemek wraca rzadko i od razu czuję się przy nim super.

Prawie codziennie pije piwo, choć boję się żeby nie popadł w alkoholizm, to nawet to mnie tak nie niepokoi jak jego oczy, ma tak wredny wzrok, że ani nie mogę na niego patrzeć, ani nie mogę z nim normalnie rozmawiać.

Nie ma już tych wartości co kiedyś, gdzieś się zatrzymał i tylko na chwilę, coś do niego dotrze.

Dodam, że nie jest agresywny (ale strasznie sfrustrowany, wiecznie niezadowolony, wiecznie mu o coś chodzi i zazwyczaj wyżywa się psychicznie na słabszych, czasem bez powodu).

Może to depresja, może opętanie (a czasem tak mi się wydaje) bo czasem mam wrażenie, że to nie on.

Jeśli istnieje jakiś sposób, to proszę o podpowiedzi, mogę wysłać zdjęcie...

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może coś mu się w pracy zaczęło nie układać?

Piwo często jest znakiem odstresowania.

Próbowałaś z nim rozmawiać? Zorganizować jakieś wyjście weekendowe? Tylko dla Was, żeby się odstresować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozmawiać? Probowałam ale na nic, jedyne co jeszcze działa to smsy ale tym razem też ciężko. Naprawde dla niego każda sytuacja jest negatywna. Jak zwróce na coś uwagę to wybucha,a od tygodnia nie potrafi się normalne odezwać, mam wrażenie, że poddał się całkowicie, nic go nie interesuje ze wszystkim radzę sobie sama, a najgorsze w tym wszystki to to, że mi też przestaje zależeć, choć do pewnego momentu naprawdę się starałam.

Dzieki za zainteresowanie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rossa,

 

Twój mąż ma problem, którego się wstydzi. Bądź jako oznaki swojej słabości, bądź jako błędu, którego nie potrafi przepracować.

Nie wiem czy jest to błąd w postępowaniu, czy w myśleniu.

Może spróbuj go wesprzeć, ot tak po prostu, bez żadnego gadania podejdź do niego, przytul się, wypijcie razem kawę...

Daj mu czas na to, aby on sam się otworzył.

Jeśli jesteś osobą wierzącą - pomódl się za niego i za siebie, poproś o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...